Bursastore Sorunsalı!..

Resmi ürünlerimizi taraftarımıza sunan Bursastore mağazaları yıllardan beri birçok tartışma konusunu da raflarında barındırmasıyla ünlü hale geldi. Şehrin çeşitli bölgelerinde mağaza yetersizliği problemi zamanla çözüm hamleleriyle kapandı diyebiliriz fakat gerek taraftar sitelerinde gerekse sosyal medyada hala ilçeler bazında store ihtiyacını haykıran bazı hemşehrilerimizi görüyoruz.

 

Ürün çeşitliliği ise çok geniş bir alan olması itibariyle, belkide hiçbir zaman %100 memnuniyet sağlanabilecek bir konu olmasada, son zamanlarda Bursastore mağazalarında oldukça fazla çeşit ve tasarımın mevcut olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Ürün çeşitliliği beraberinde mevcut Bursastore mağazalarının boyutsal problemini de doğuruyor zincirleme olarak.

 

Eski sistem güncellenmeye çalışıldıkça, kafa yoruldukça, hamle yapıldıkça yeni sorunları beraberinde getiriyor belkide… Üstüne üstlük birde zarar etme söylentileri varki bu kuşkusuz bu en sıkıntılı olanı… "Şampiyon olduğu sene zarar eden Bursastore'un acaba yönetimi doğru yapılmıyor mu?" söylemlerinin zirve yapmaya başladığı dönemde göreve gelen Erkan Körüstan yönetiminin Bursastore için yeni ve doğru çalışmalar yapmayı planladığını umut ediyoruz.

 

Umutlarımızın oldukça fazla olduğu Yönetim Kurulumuz'un Bursastore konusunda dikkatini çekmeye hazırlanırken geçtiğimiz hafta evimizde oynadığımız Galatasaray mücadelesi öncesi Bursastore mağazasının önünde gördüğümüz manzara trajikomikti.

 

"Merkez Mağaza" olarak adlandırılan Bursa Atatürk Stadyumu yanındaki Bursastore'da taraftarlarımız alışverişlerini yapıyorlardı fakat ilginç olan şey ise Gezici Store'un hemen mağazanın dibinde durmasıydı.

 

Bursastore mağazalarının olmadığı il, ilçe, mahalle ve köylere Bursaspor ürünlerinden ziyade Bursaspor sevgisi götürmekle görevli olan ve kimilerine göre ne kadar kar elde ettiğinden çok ne kadar çocuğu Bursasporlu yaptığı önemli olan Gezici Store Aracı'nın orada konumlandırılması fikrini kimin edindiğini şüphesiz ki kimse bilmiyor.

 

 

Konu üzerine cümleleri çok uzatmadan Yönetim Kurulumuza ve Bursastore'dan sorumlu yöneticimize sesleniyoruz; Bursastore, Bursaspor'u daha iyi temsil etmelidir. Kalıcı gelir için çalışmalar yapan, arayışlarını sürdüren Bursaspor'un elindeki kalıcı gelir kaynaklarının geliştirilmesi konusunda da mutlaka çalışmaları olmalıdır.

 

Bursasporluyuz.Net

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu