Bursaspor’un Zonguldak 11’i nasıl olacak?

Bursaspor, 2 maçlık galibiyet hasretine Zonguldak Kömürspor’u yenerek son vermek isterken sahaya çıkacak ilk 11 de merak ediliyor.

Teknik Direktör Murat Sözkesen ve talebeleri bugünkü karşılaşmayı kazanmaktan başka bir şey düşünmüyor.

Sakatlığı nedeniyle ilk yarıyı kapatan Hasan Sabri Karaca’nın dışında sarı kart cezalıları Berat Aldındiş, Yusuf Sertkaya ve Ozan İsmail Koç bugünkü karşılaşmada forma giyemeyecek. Cezaları sona eren Ertuğrul Kurtuluş ile Bilal Güney’in 11’e dönmesi bekleniyor.


İŞTE MUHTEMEL KADROLAR

STAT: Yüzüncü Yıl Atatürk Sütaş
HAKEMLER: Doğu Yılmaz, Faruk Yağlı, İbrahim Ethem Potuk

4. HAKEM: Abdülselam Koçak

EKSİK: Hasan Sabri Karaca, Berat Aldındiş, Yusuf Sertkaya, Ozan İsmail Koç

BİLETLER: Güney Kale Arkası: 50 TL, Doğu Üst: 100 TL, Doğu Alt: 130 TL, VIP Tribünü: 200 TL, Batı Alt: 250 TL, 1963 Tribünü: 300 TL, Misafir Tribün: 65 TL

14.00/BURSASPOR YOUTUBE KATIL


BURSASPOR
1 Canberk Yurdakul
22 Eren Tunalı
6 Ertuğrul Kurtuluş
88 Yiğit Fidan
8 Bilal Güney
4 Furkan Emre Ünver
78 Emre Tepegöz
20 Ömer Turan Görgüç
77 Mustafa Genç
10 Çağatay Yılmaz
7 Eren Güler

Teknik Sorumlu: Murat Sözkesen


ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
91 Gökhan Siverek
6 Fuat Yaman
8 Mümin Uyar
11 Sarper Çağlar
14 Hakan Çevik
17 Serkan Yıldız
20 Serhat Doğukan Taşdemir
25 Murat Erdemir
34 Fatih Bektaş
68 Necmi Çoban
75 Ozan Karabacak

Teknik Direktör: Şenol Demir

9 Yorum Onay bekleyen 1 yorum var

  1. Bursa’nın Müşküle köyünde eski muhtara ders vermek istenirken zihinsel engelliler muhtarlığı kaptı.
    Bu olayı hatırlayanlar R.G. yönetimiyle bir fark görebiliyor musunuz ?

    1
    1
  2. murat sözkesen’in gideceği maç! özer hurmacı ile devam kararı almayan embesiller son çare getirirler dicem de bu parasızlıkta bakalım nasıl olur!elalemin gençleri avrupada ses getiriyor eline geçen şansı değerlendiriyor bizdekiler geçen yıldan tecübe kazanmalarına rağmen önüne gelene teslim oluyorlar.karamsar tabol çizme derdinde değilim ama gerçekler bundan ibaret. şu düştüğümüz durum içler acısı, utanç verici.taraftarından üyesine, başkanından yöneticilerine, siyasetçisinden iş adamlarına herkes bursasporu bitirmek için uğraştı. haftasonları bir bursaspor maçımız vardı üçüzlerle oynardık falan zevkli olurdu. şimdi çemişkezekle oynayıp fark yiyoruz. kapansa kulüp daha iyi. milyar dolarların döndüğü sanayi şehrinde parasızlık çekiyoruz.şehir olarak da iki yüzlülük var.

  3. furkan emre ünveri oynatıyor yine murat sözkesen gönderin beni demiş. adam yok anlıyoruz da çaycıyı koyarım daha iyi iş çıkarır. potansiyeli yoksa zorlamaya gerek yok. muazzam yeteneği olan oyuncuda ısrar edersin de bizdekiler nerede kazma ısrar ediyor. en başında özer hurmacı ve ekibi kalacaktı sen tutan bir sistemi bu yoklukta bozarsan futboldan falan anladığın yoktur. transfer tahtası kapalı üçü beşi arayıp üç tecrübeli oyuncunu tutamazsan başka şeyleri tutarsın defolur gidersin ligden de düşürürsün tabii! kendi reklamları için daha da beter yapıyorlar bursasporu! recep bölükbaşına ne oldu hiçbir şey çıkmadı bu kahveden getirdiğimiz başkan hiçbir halt edemeden gidecek. boş yere zorluyor hiçbir şey olduğu yok.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu