Bursaspor’un yeni transferi sağlık kontrolüne girdi

Nicolas Zalazar sağlık kontrolünden geçti.

Bursaspor’un son olarak kadrosuna kattığı Arjantinli futbolcu Nicolas Zalazar, sağlık kontrolünden geçti.

26 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @kacakload16 yorumuna yanıt olarak

   Her Sakallıyı deden zannetme . Her Arjantinliyi de iyi futbolcu zannetme. Adam iyi bir kumaş olsa Arjantindeki takımı öyle kolayca bırakmazdı . Gelen Pablo Martin Batalla değil .

   1
   2
 1. Sezonun en iyi transferi oldu bu..net!! teşekkurler yönetim..şimdi sırada sağ bek,ortasaha,kanat ve alternatif forvet transferi var.buralari da cozersek bu sene bizi tutamazlar .

  31
  45
 2. Batalla varken ismi konuşuluyordu batalla önermiş olabilir diye düşünüyorum. Tekke bu oyuncuyuda istemesse bıraksın gitsin kaç gündür itin çakalın ağzına sakız olduk

  20
  1
 3. Yönetimi uyardık menejerlere güvenme diye.Simdi yeni transfer edilen 4 kişiye klüp bul denmiş.Bu ya aşırı acemilik ve kendini kaf dağında görmektir yada yapılan transferlerden komisyon mu alınmıştır?
  BURSASPORUMUZU her geçen yılda batağa surukkuyorlar yazik

  19
  1
 4. Transferde en iyi yöntem bir önceki sene aynı ligde başarılı olmuş oyuncuları almak; Pa Dibba gibi, Caner Hüseyin gibi, Eren Tozlu gibi garanti oyuncular almak en iyisi ve bu ligin başarılı olma anahtarı.

  16
 5. Bu takımın takım olmakta yaşadıgı problemler var başka birşeyi yok yani senelerdir Bursasporumuzun sorunları Süper Lig’deki kadro da aslında bireysel olarak baktıgında isimler hiç fena değildi ama ortada bir takım yoktu. Yönetimimizin iyi niyetinden şüphem yok fakat futbola bakış açıları konusunda düşünceliyim ”Ooo Matavz getir atsın
  Ooo bruno getir atsın çalımı takım pozisyona girsin, Ofosu videoda neler yapmış getir bekleri dağıtıp içeri girip goller atsın asist yapsın” bu şekilde politikayla transfer yapmamızın sıkıntılarını yaşıyoruz bence. Şampiyon olduğumuz dönem kadroda kimsenin adı bilinmiyordu ama o takım ruhu olduğu için kök söktürüyorduk erken gelen Mustafa Er istifasıyla da takım birbirine alışamadı altyapıdan çıkanların aklı zaten başka bir yerde umarım bir an önce toparlanırız.

  4
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu