Bursaspor’un yeni hocası Yücel İldiz mi?

Bursaspor Yönetimi Yücel İldiz ile yaptığı görüşmeleri bugün sonuçlandırmayı planlıyor.

Bursaspor Yönetimi hoca arayışlarında yoğun bir iki gün geçirirken, birçok isimle temasa geçilmişti. Hoca adayı olarak öne çıkan isimlerden biri olan Yücel İldiz ile büyük ölçüde anlaşıldığı Bursaspor 2. Başkanı Emin Adanur tarafından Bursa.com‘a ifade edilirken gün içerinde son detayların görüşülüp anlaşmanın duyurulması bekleniyor.

45 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yılmaz Vural gelsin, başkan yanlış yapıyorsunuz, başka adama gerek yok, cok açık net tartismasiz yılmaz Vural, gelmiyorsa da açıklayın getiremiyoruz diye, rica ediyoruz

  57
  30
  1. @Osman yorumuna yanıt olarak

   Bizi bir üst lige çıkarır.Bu ligi tanıyan camiyanin ne istediğini bilen tecrübeli başarılı burada başarılı olur.

   8
   3
  2. @Osman yorumuna yanıt olarak

   YAW YÖNETİM NEYİN KAFASINI YAŞIYORSUNUZ. BAK SİZE SÖYLÜYORUM BU TARAFTARIN ÇOĞUNUN ORTAK İSTEĞİ YILMAZ HOCADIR. DİĞERLERİYLE YİNE MACERAYA GEREK YOOOK. TEPKİ ALIYORSUNUZ ARTIK FARKINA VARIN

   10
   8
   1. @Sinan yorumuna yanıt olarak

    Ertuğrul sağlam gelsin bu morukla biz süper lige çıkamayız en doğrusu Ertuğrul sağlam gelsin şampiyonu geri getirin biz Ertuğrul sağlamı istiyoruz

    18
    9
   2. @Sinan yorumuna yanıt olarak

    Taraftarın çok istediği,Yılmaz VURAL ı inatla almama nedeni nedir..
    Yılmaz Hoca mı gelmek istemiyor,siz mi almak istemiyorsunuz..Yoksa afaki paralar mi istiyor..Yönetim bir açıklama yapsa da bilsek..

    23
    6
 2. Bir kişi bir kez yanlış yaparsa hatadır, iki kez yanlış yaparsa aldatılmıştır, üç kez hata yaparsa kasıtlıdır. Getirin Yılmaz Vural’ı takımı şampiyonluğa motive etsin, maceraya gerek yok. Kendisi ile görüşüldüyse ve şartlarda anlaşılmadıysa detaylı bir açıklama yapın, olup biteni biz de anlayalım.

  44
  11
  1. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Diyelim ki görüşüldü ve anlaşılamadı. Açıklayamazsın ki. Bu sefer gelecek hocaya şunu demiş olursun bak biz seni istemiyorduk sana güvenmiyoruz ama diğerleri olmayınca sana kaldık.

   2
   2
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Emin Başkan bizim hata yapma lüksümüz kalmadı son kurşunumuz kaldı Yücel idiz yanlış seçim Yılmaz Vural yada Ünal Karaman olmalı

   12
   9
 3. teknik direktör kim gelirse gelsin farketmeyecek takım kurgusu var ,sistem yok ( taraftar skora endeksli hep 5 atalım hep hükmedelim istiyor ki bunun olması için sistemin olması tüm şehrin takımını desteklemesi gerekir..! yapılan yanlış transferler akabinde takımda ve şehirde bütünlük sağlanmadığı sürece teknik adamın eli sihirli değnekte olsa fark etmez .yazık ki bir senemiz daha heba olmasını geçtim bunca borcun altından kalkacak babayiğit değil ŞEHİR lazım…..!!!!

  21
  5
  1. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   borç yükünden kurtulmak futbolcu yetiştirip pazarlamayla olur yoksa anca zengin başkanlar gelsin de elektriğimizi doğalgazımızı ödesinler diye bekler durursunuz.

   12
   3
  2. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim sana katılmıyorum, Bursa şehri diğer şehirlere benzemez, üst üste alınan birkaç galibiyet sonrası takımın da şehrin de havası değişir. Yönetim ilk geldiğinde estirdiği rüzgarın hızı takımın aldığı sonuçlarla kesildi. Sorun büyük ama çözümsüz değil. Sorunu kökten çözmenin tek yolu sportif başarıdan geçiyor, hani Bursaspor’un Tekke ile Bizati ile şu ana kadar elde edemediği başarı. Yönetim çok çaba sarf etti ama basit hatalarla kendi sonunu hazırladığının farkında değil. Sportif başarı ile takımın maddi değeri artar, şehrin de umudu ve desteği…

   12
   3
 4. Yılmaz Vuralı getirmeme inadı kimden kaynaklanıyor acaba? Şehri camiayı bilen Yılmaz hoca takımı canlandırır.

  17
  6
 5. hani sportif direktör getiriliyordu, teknik direktör geldikten sonra getirecekseniz hiç zahmet etmeyin. futboldan bu kadar anlamayıp ekibine futboldan anlayan adamı almamakta diretmekte insanın içine şüphe düşürüyor, yoksa bu takımın sportif direktörü pertev mi ?

  14
  4
 6. Emin Başkan halaa macera arıyorsunuz yanlış yoldasınız bizi Kurtarcak tek teknik adam Yılmaz Vural dır hiç mi futbol dan anlamıyorsunuz oyunu okuyan oyuna hakim bir teknik adam futbolcuyu ateşleyen oynamayan koşmayan oyuncuyu hışımlayan bir adamı siz nasıl görmezden gelirsiniz tek çare Yılmaz Vural Bursasporun sevilen tek adamıdır bunu net bir şekilde söylüyorum gereğini yapın…

  12
  4
 7. Yücel hoca iyidir ama şu durumda ne yapabilir bilemiyorum son beş yılda iki takım çıkarmış süper denen lige bu ligin tecrübeli ve Kurt hocalarından inşallah hayırlısı olur ben her zaman söylüyorum bu hayatta “önce tecrübe konuşur”..

  9
  2
 8. ŞU YORUMLARI OKUYUN HERKEZİN AYRIBİ TEKNIK DIREKTÖRÜ VAR TARAFTARI MEMNIN ETMEK IÇİN BİRİNİN NACAĞINI BIRINİN KOLUNU BİRİNİN KAFASINI GETİRMEK LAZIM BÖYLE TARAFTAR DÜŞMAN BAŞINA

  8
  5
 9. Bursaspor bitcoin pazarı yada bahis sirketi degildir. Hele arkadas deyip menejerin tekine 17 oyuncu getirtip bunlarin bazilarini geri gönderip tekrar pazarlattırılan bi menejerlik sirketi de degildir. Hangi teknik adam gelirse gelsin farketmez. Para verdim hükmederim zihniyeti oldulca biz daha cok kaybedecegiz. Kimse kusura bakmasin Mustafa Er gecen sezon yabancisiz bu ligde 10 sirada bitirdi. Ali Akman olayi ve pandemiden etkilenmeseydik eminim play-off oynardik. Gereksiz transferler gereksiz kibir sonuc bu.

  7
  4
 10. Yılmaz Vural ile anlaşılmalı, şu pozisyonda en uygun aday o olur. Yılmaz hoca camiayı çok iyi biliyor, takımı canandırır.

  7
  4
 11. Bursaspor’da kadroda yada yedekte olan bir futbolcu sürekli başındaki çalıştırıcının değişmesi hakkında ne düşünür nasıl hisseder cidden merak ediyorum.

  Antremana çıkıyorsun geçen seneki hocan. Rahatsın tanıyorsun.

  Hop haftaya tanımadığın ve sizleri tanımayan biri.

  Usul usul alışır gibisin haydaa o gidip bambaşka karakterde biri.

  Ve bu biteviye tekrarlanıyor.

  Evet profesyonelsin her gelenle çalışırsın bu senin işin ama kim böyle bir ortamda çalışmak ister ki?

  Fırsatını yakaladığında stabil daha dengeli bir yere gitmek istemen doğal değil mi?

 12. Ya şu takıma sportif direktör olarak Mustafa Gönden’i Teknik Direktör olarak da Yılmaz Vural’ı getirin. Çare Yılmaz Hoca yönetim neden bizi dinlemiyorsunuz?

  3
  5
 13. Taraftar yucel idiz i istemiyor istemeyincede basari gelmiyor emin adanurun son u olur getirin yilmaz i bitsin bu is

  3
  2
 14. Kimsenin işine karışmak istemem fakat td seçiminde hata yapma lüksümüz kalmadı.
  Yüz düşünüp bir karar verilecek zamandayız.
  Şampiyon hocamız ya da içimizden bir td olsa iyi olur fikrindeyim.
  Bu arada gelecek olan td oynamayanları oynatabilecek kapasitede olmalı.
  Olmayacaksa alt yapıdan bir td ile devam edilebilir.
  Bu vakte kadar zaman alamayan ya da verim alınamayan oyunculara teşekkür edilip lige aşina iki ya da üç oyuncu ile yola devam edilmeli.

  2
  1
 15. Hocayla alakası yönetim takıma müdahale etmeyecek bütün yetki hocada olacak hocaya bu futbolcu oynayacak veya oynamayacak diye direktif vermeyecek başkan başkanlığını hoca hocalığını yapacak Yücel İldiz hayırlı olsun.

  2
  1
 16. Arkadaşlar herkese kolay geliyor burdan yazmak ama hiç bir hoca ne yılmaz Vural ne Ertuğrul Sağlam ne Ünal hoca hiç biri gelmiyor afaki rakamlar istiyorlar herkes hata lı seçim demeyi biliyor bursaspor u destek sadece böyle gözde hocalar gazete ye köşe yazarlarına her zaman bursasporun yanındayız diyorlar gerektiği yere çıkması lazım diyorlar ama sadece sözde gelmiyor para çok para istiyor. Lütfen düşünmeden yorum yapmayın

  2
  1
 17. Ucuz etin yahnisi tatsız olur.Lütfen biraz paraya kıyıp boştaki teknik direktörlerin içersinde en klasını seçin.Benim tercihim Samet hocadan yana.utandırmaz diye düşünüyorum.

  1
  11

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu