Bursaspor’un TV yayın ihalesi başladı!

Bursaspor'un TFF 2. Lig'de oynayacağı maçların hangi kanaldan yayınlanacağı konusunda adım atılıyor.

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig yayın hakları için Türkiye Futbol Federasyonu bugün

Bursaspor‘un TFF 2. Lig‘de oynayacağı maçların hangi kanaldan yayınlanacağı Türkiye Futbol Federasyonu‘nda yapılacak ihale süreciyle başlıyor.

TFF‘den yapılan açıklama şöyle;

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 2022-2023 Futbol Sezonu ve devam eden sezonlara ilişkin TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig Müsabakaları Yayın Haklarının devri için teklif alma usulüyle ihale süreci başladı.

Yayın ihalesiyle ilgilenen firmalar, şartnameyi TFF Mali İşler Direktörlüğü‘nden 26 Ağustos 2022 Cuma saat 17.00‘ye kadar temin edebilecektir.

Firmaların şartnameyle ilgili tekliflerini, 1 Eylül 2022 Perşembe günü saat 17.00‘ye kadar TFF Mali İşler Direktörlüğü’ne iletmeleri gerekmektedir.

TFF Yönetim Kurulu tarafından teklifler değerlendirilerek ihale sonuçlandırılacaktır.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ligler başlamadı mı
  Günaydın agalar nerdeydiniz siz
  Şimdiye kadar neden bu işler
  Bu ülkede hep son dakika yapilir

  53
  16
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   O zaman siyasete gir, veya federasyona gir, gel toparla bu işleri. Sen otur o koltuklara, lig başlamadan, erkenden bitir ihaleyi mihaleyi, biz de rahat edelim aga. Ordan eleştirmekle olmuyo.

   17
   81
   1. @TFF yorumuna yanıt olarak

    Siptar biz busene kadar ikinci lig ve 3.lig izleyemiyorduk bu sene Allah izin verirse izleyecek sen herhafta izliyormusunda federasyon iptal etmiş gibi konuşuyorsun Federasyona teşekkür etmen lazımken sen lüzumsuz konuşuyorsun ben bundan TFF BASKANİmehmet büyükeksi beye ve yönetimine yeni görevleri hayırlı olsun diyorum ve geldikleri gibi fark larini ortaya koydular benim güvenim tam federasyon a çok teşekkür ediyorum 2.lig ve 3.lig için yayın ihalesi yaptıkları için artık bizlerde takımımızı canlı izleyebileceğiz hepinizi saygıyla selamlıyorum

    23
    42
    1. @Zonguldaklı yorumuna yanıt olarak

     Boşuna uğraşma.
     Anlatamazsın, dinletemezsin..!
     Adam şartlanmış.
     Adam, dünyanın en doğru işini yapsan da, seni istemiyorum modunda.
     Adamın futbol ya da Bursaspor diye bir derdi yok ki.
     Adam için varsa, yoksa BAĞCI..!

     6
     4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu