Bursaspor’un transfer tahtasını açacağım!

5 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da başkanlığa yeniden aday olan mevcut başkan Erkan Kamat, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Oyuncuların satışı için değerlerinin verilmesi gerektiğini belirten Kamat, “Devletin en üst makamı beni aradı oyuncu transfer etmek için, ben yine oyuncu satmadım. Hatam varsa özür dilerim. Yine sezon sonu oyuncu satmadım. Biz oyuncumuzu en iyi yerde ağırlayalım diye en iyi oteli ayarlıyoruz. Sosyal medyadan yazıp, çizmeyin. Birçok yerden teklif geldi oyunculara, değerini bulmadığı için satmadım. Satardım öderdim ödemeleri, yetkili başkanım, kimse bir şey diyebilir mi? Genel Kurul yetkiyi vermiş, kullanmadım bazı yerlerde. Her şeye yetki kullanırsanız Bursaspor paçavraya döner. Pandemide İspanya’da, Portekiz’de avukatlarla görüşme yaptım. Göreve devam edersek transfer tahtasının açılmasıyla ilgili tüm raporları aldım. Bedeli 7 milyon 263 bin Euro + 8 milyon 68 bin TL. 85 milyon TL’ye yakın, 46 dosya. Hepsi burada, belgeleriyle.

Kimse dosyanın sahipleri, haftaya Amerika’ya gideceğim göreve devam edersek. Adam İngiltere’den finansmanını yapmış, Portekiz kulübü satın almış ama İngiltere’deki finansmanını yapan Amerikalı, sanki uyuşturucu kaçakçılığı. Ben o adamı da buldum, pazarlıkta adamın böbreklerinin yerlerini değiştiririm. 85 milyon TL dosyaların maliyeti. CAS karar vermiş ödemek zorundasın. -3 puan cezası almamak için 27 dosya temizledik. Pazarlıklar yapmamız gerekiyor. Bazıları 410 bin Euro alacağını bir şirkete satmış, 4 sene dava mı bekleyecek ama şirket orada parayı bekliyor, ödeyeceksin diyor. Ekonomi şartlarından dolayı tahtayı açma ihtiyacımızı bildikleri için burunlarından kıl aldırmıyorlar, ben onları da ameliyat yapacağım, 46 dosyayı temizleyeceğim.” şeklinde konuştu.

33 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

   Bu sene demedıkı tahtayı açıcağını en azından ligte kldık bak eskişehir ne halde bu adam yine kotunun ıyısı emin listesındekilerin hangisi para verebilcek bi bak hepsi senden fakir

  2. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

   Yaptığı konuşmayla iyi niyetli olduğunu ve yaptığı işte hilebazlık olmadığını çalıp çırpmadığı kanıtladı. Heyecan verdi mi ? Hayır. Gelecek sezon hiç bir beklentim yok bu sezonun aynısını yaşarız gibime geliyor. Emin Adanur daha heyecan verici geliyor.

   6
   1
   1. @Erdem Ş. yorumuna yanıt olarak

    Mesut tahtayı açtıda ne oldu çıkamadı diğerlerinde aynı olucak ondan sonra Eskişehir gıbı olursun emin 40 mlyon koyucakmş onlar 5 mlyon toplayıpta koyamaz futbolcu satacaklar baska turlu yapamazlar

 1. Ne anlatiyon dayı sen bu zamana kadar neden yapmadın madem kongreye kalmış 2 gün çıkmış onu yapcam bunu yapcam diyon milletin aklıyla dalga mı geçiyorsunuz. Toplayın bavulu gidin

  109
  17
  1. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

   HADI ORDAN SAHTEKAR
   KIMI KANDIRIYON SEN
   SANA OY VERECEKLERE DE
   YAZIKLAR OLSUN
   BI GITMEDINIZ BITMEDINIZ BURSAMIZDAN BURSA SPORUMUZDAN

   17
   5
 2. Başkan bu işler açacagım yapacagım demekle olmuyor. Bütün sezon açıklama bekledik 1 kere çıkmadın ekrana şimdi konusuyorsun. Yönetim listene yazdıgın isimler teker teker istifa ediyor. Belki iyi niyetli olabilirsin ama bu işi beceremedin kabul et. Bu sene -3 yemekten son gün kurtulduk gelecek sezon -9 tehlikesi var ne yapacaksın?

  73
  9
 3. Ulan kim iyi niyetli kim kötü belli değil. Rus ruleti gibi. Su 2 saatlik açıklamada ikna edici. Hakkımızda hayırlısı olsun. Stadın elektrik kaçağı olduğunu tüketilen enerjinin kat be kat fazlası fatura ediliyor bunu bile yeni öğrendik. Stad ismi neden satılamaz yeni öğrendik. Balık baştan kokuyor pislik Recep Altepe burnunu Bursaspor’a sokmasa bunlar yasanmayacakti

  30
  8
 4. Taraftarlar ile dalga geçmede ne kadar da yeteneklisiniz keşke yöneticilikte bu kadar yetenekli olsaydınız
  da adı 1. lig olan gerçekte 2.lig olan şu ligte sürünmeseydik..Tahtayı açarım diyorsun da o tahta bugün mü aklına geldi…önceden açsaydın hiç transfer yapmadan Ali (hain) ile Recep kalsaydı ve diğer oyuncular memnun edilseydi çıkacaktık şu 1.ligten…ne oynandığı belli olmayan kalite sıfır tek kalite hakeme çaktırmadan faul yapmak hakemi aldatmak penaltı almak !

  19
  4
 5. Geçen sene yapaçaktın onları ne yaptın.bi açıklama bilen yapmadın.şimdi diyorsun ben tahtayı açtırcam diyirsun.Güldürme insanı

  8
  1
 6. Recep Altepe bir gevşek. Erkan kamat ayri bir gevşek. Koca sene madem bu kadar olay döndü. Millet senin için bir dünya konuştu. Ne halt etmeye o zaman çıkıp konuşmadın. Bu saatten sonra Ne anlatıyorsun sen ya. Hangi parayla açacaksın tahtayı onu bir söyle Baştan. Gençlerle devam ettinde ne oldu. Adamların hepsi kulübe tavırlı.

  7
  2
 7. Senin bir atımlık mermin vardı ama sen ne yaptın karavana bile atmayı denemedin, bir hedefe bile göndermedin. Simdi de bana şans verin hedefe sıkayım diyorsun ama artık tabancak kuru sıkı dostum. Sana oy vermek aliaya oy atmakla eş değer bence ama ne yazıkki söz kongrenin.

  4
  3
 8. Ne kulüp üyesiyim ne de bu yaşıma kadar bir yöneticiyle selamlaştığım var fakat Erkan Kamat mevcut şartlardaki en mantıklı aday. Bu karışık dönemde sürekli yönetici değiştirmemiz geri gitmek ve zaman kaybından başka bir şey değil. Kabul edelim ki Alilerin, Körüstanların, Receplerin kazıklarıyla, elektrik kesintileriyle boğuşurken bir yılda yetenekli transferler, üst lige çıkmalar hayaldir. Önce tasarruf edersin, altyapına odaklanırsın, sonra borcuna odaklanır ve tahtanı açarsın. Maalesef Levent Kızıl veya Rahmetli Başkan gibi adaylarımızın olmadığı ortamda Erkan Kamat’ın stratejisi gayet iyidir. Gerçekleri görelim beyler sabırsızlığımız yüzünden BAL liglerinde sürünmeyelim.

  1
  4

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu