‘Bursaspor’un tek kuruşu bizim onurumuzdur’

Bursaspor Divan Kurulu bugün Özlüce Tesisleri'nde olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan Bursaspor Genel Sekreteri Recep Bölükbaşı, "Biz sıradan bir yönetim değiliz. Bursaspor'un tek kuruşu dahi bizim onurumuzdur" dedi.

Başkanlığını Kadir Şenkaya'nın yaptığı Bursaspor Divan Kurulu akşam saatlerinde toplantı. Toplantıya Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı katılmadı. Toplantıda söz alan Bursaspor Kulübü Genel Sekreteri Recep Bölükbaşı, yaşanan gelişmeler hakkında bilgi verdi. Yönetim ve teknik heyet ile uyum içerisinde çalıştıklarının altını çizen Bölükbaşı, "Hocamızın verdiği rapor politikasında transfer komitemiz son derece titiz çalışıyor. Bursaspor'da transfer asla bitmez. Takımımızdaki futbolcuların kafaları rahattır. Herkes huzurlu bir şekilde kendi sorumluluğu yerine getirmektedir" şeklinde konuştu.

"TÜRKİYE'NİN YILDIZI PARLAYAN FUTBOLCULARI ALT YAPIMIZDAN YETİŞECEK"

Bursaspor'da sevindirici gelişmelerin yaşandığını söyleyen Bölükbaşı, "Çok yakın süreçte Türkiye'nin en değerli ve yıldızı parlayan oyuncuları Bursaspor formasıyla sahalara çıkacaktırlar. Özkaynağımızdan çok büyük değerler yetiştireceğiz. Her yıl şampiyonluk mücadelesi içinde yer alacağız. Bu sezonda UEFA Avrupa liginde mücadele ortaya koyacağız" diye konuştu.

"BURSASPOR'UN TEK KURUŞU BİZİM ONURUMUZDUR"

Kulübü 25-30 milyon TL'lik borç yükü ile aldıklarını söyleyen Bölükbaşı, "Şu anda ekonomik açıdan güçlü kulüplerin başında geliyoruz. Bursaspor'un tek kuruşu dahi bizim onurumuzdur. Biz sıradan bir yönetim değiliz. Bursaspor'un parasını sokağa atmayız. Transfer başta olmak üzere doğru şekilde parayı harcamayı iyi biliriz" dedi.

Bursaspor Divan Kurulu dilek temennilerin iletilmesiyle sona erdi.

 

Haberciniz.biz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu