Bursaspor’un şampiyon ismi milletvekili adayı!

Olay Gazetesi Yazarı Ahmet Emin Yılmaz, Bursaspor’un şampiyon yönetiminde yer alan iş insanı İrfan koç’un aldığı kararı bugünkü köşesinde paylaştı…

İrfan Koç’u… Bursaspor’u şampiyon yapan yönetimde tanıdık. Altyapı, Dış İlişkiler sorumluluğu gibi görevler yanında Federasyon Temsilciliği yaptı.

Yine…

BTSO’da akaryakıtçıları temsil eden 30. Komite Başkanı olarak sektörü için çalıştı. 2021 yılında da Kars-Ardahan-Iğdır Dernekleri Federasyonu Başkanı seçildi.

Hafta içinde…

Bünyesinde 15 derneğin yer aldığı Federasyon,camiadan, milletvekili adaylığı düşünenlere yardımcı olmak için özel komisyon kurdu.

Başkanlığını Agah Aşkın’ın üstlendiği komisyon da Kars-Ardahan-Iğdır Dernekleri Federasyonu Başkanı İrfan Koç’un AK Parti’den milletvekili aday adaylığına oybirliğiyle karar verdi.

İşte…

Bu karar sonrası Agah Aşkın’la ziyarete gelen İrfan Koç şunu söyledi:

“Bursa’ya ve hemşerilerimize karşı sorumluluğumuz var. Bunu yerine getirip hizmet edebilmek için, camiamın isteğiyle AK Parti’den aday adayı oldum.”

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursa milletvekili olacak kişi öncelikle Bursalı olmaliki bu kente gönül bağıyla bağlı olsun hizmet etsin yoksa diğerleri gibi alakasız işlerle uğraşıp zaman geçirirler

  43
  2
  1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

   Aynen katılıyorum hiç bir akp milletvekili ne bursaya nede bursaspora hizmet etti buda aynı kendileri için bursayı bursasporu kullanıyorlar

   17
   3
 2. Koskoca bursada adam uok sanki, ya Erzurumlu ya karslı gelip bursadan aday oluyor. Bursa millet vekili öz ve öz Bursalı olmalı…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu