Bursaspor’un rakibi kapanma kararı aldı!

Bursaspor’un da yer aldığı 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Tarsus İdmanyurdu’nda başkan Cem Kavalcı kulübü kapatma kararı aldıklarını açıkladı.

Cem Kavalcı şu ifadeleri kullandı;

“Bugüne kadar verilen sözlerin tutulmamasına karşılık bugün itibari ile kulübün kapısına kilit vuruyoruz. Ne kongre kararı alıyoruz ne kayyuma gidiyoruz. Bununla alakalı geniş çaplı basın toplantısı yapacağım

Saygılarım ile Tarsus İdman Yurdu Kulüp Başkanı Cem Kavalcı”

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @YaVuzBu🇳🇬 yorumuna yanıt olarak

   tam bir ”kasap-masat!” hikayesi.
   hesabını bilmez! denk bütçeye geçmez! ayakların yere değmez! geleceğini düşünmez! gençlerine güvenmez! bir elimde cımbız, bir elimde ayna umurumda mı dünya! çalsın sazlar oynasın kızlar! deyip günlük yaşarsan günün sonunda geleceğin nokta tam da burasıdır…

   25
   2
 1. İnşallah bu külüp kapanmaz İkdidar ve Federasyon bu işlere el atmazsa daha çok sahaları bile doğru düzgün olmayan İstanbulun semt takımlarını Süper liglerde görürüz. Bu kur artışıyla daha çok Anadolu takımı kapanabilir. İnşallah biz Bursaspor olarak bu durumlara düşmeyiz.

  26
  7
 2. Bizim açımızdan iyi tarsus adına üzüldüm hiç bi takımın başına böyle şeyler gelsin istemem inşallah bizim başımıza böyle bir şey gelmez kalbim kaldırmaz

  23
  3
 3. Bizim açımızdan güzel haber sıralama da hemen ustumuzde ki rakipti ligde kalma konusunda 1 rakip ekarte oluyor

  22
  4
 4. Bu ülkede birinin ayakkabısını yalamamız lazım diyecek kadar akıl,ruh sağlığı bopzuk güya dr.titri olan amma akıldan,iz’andan,vicdan ve muhakemeden uzak bir şahsın milletin vekilliğini yaptığı ülkedir ülkem.Bu kişi acaba şehrinin spor kulüpleirnin ne halde,insanalrının(çiftçi,besici,üretici,işçi,emekli )ne haldedir,biz neler yapmalıyız,çareler bulacak iken AYAKKABI YALAMAİŞTAHI VE ARZUSUNU İNSANIMIZ DEĞERLENDİRSİN.
  Biz bu tıynettekilerin değil mv.mv.emekli maaşı almalarını iptal etmek şart.

  19
 5. Bu idareci neden kulübü kapttıklarını sanırım daha detaylı açıklayacaktır.Dün TRTSPOR da bir spor yorumcusu şu minvalde sözler sarfetti.’Takımlarmız borç batağında,İkide bir yapılandırmlar(hatta bazı kulüplerin sgk,vergi borçları silindiğinibasındaki haberlerden biliyoruz.)ile kulüplerin ne halde oldukları ortadadır.
  Durum şu,ülkede spor asıl ruhundan uzaklaştırılıyor.Ya birilerinin reklam amaçlı ve kulüpleri batıran bir yönetim yeri yada kulüpler üzerindenimara açılmayan yerlerden tarla alıp sonrada imara açtırarak buralara konma yeri,
  Kulüpler soyguna,reklama alet eidlir,siyasetin arenasına çevrilirse yarından sonra daha başka kulüplerde kaplarına kilit vuracakalrını açıklarlar.

  12
  1
 6. Adamlarda cesaret var helal olsun gitmedimi gitmiyor uzatmanın anlamı yok kapat gitsin, keşke bizde kilidi vurabilsek bir kere acı çekecez böyle her hafta acı çekiyoruz..

  8
  6

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu