Bursaspor’un maçlarına gittim

Demir Grup Sivasspor'un gözde oyuncusu Mert Hakan Yandaş bir programda 10-18 yaşları arasında Bursaspor'un tüm maçlarına gittiğini açıkladı.

Bursalı olan ve Demir Grup Sivasspor forması giyen Mert Hakan Yandaş’ın “En çılgın taraftar grubu hangisi” sorusuna “Ben Bursa‘da büyüdüm. 10 ile 18 yaş arası profesyonele olana kadar neredeyse Bursaspor‘un bütün maçlarına gitmişimdir. O yüzden Teksas benim için” dedi.

26 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bursali Yigido yorumuna yanıt olarak

   Sivas,lılarr niye kudursun kardeşim…ben Bursa,lıyım ve Bursaspor,luyum ama, bu sene Sivasspor,un şampiyon olmasını canı gönülden isterim… Böyle fesatlık yapmayın sonuçta bir Anadolu takımının şampiyon olmasını istemek ,başka bir Anadolu takımın taraftarı için güzel birşey olsa gerek…biz süperligde olmadığımızı göre ya Sivas, yada Trabzon,un (bunlar potada diye yoksa bütün Anadolu takımlarının) olmasını isterim. Bize fesatlık yakışmaz biz şampiyon olunca neredeyse Tüm ülkenin takdirini ve desteğini aldık …ututmamak gerek.

   64
   2
    1. @TÜRK yorumuna yanıt olarak

     O başka bu başka. Aynı durumda Sivasspor olsa idi, Bursa’ya gelse idi sen de Sivas kümeye, Sivas kümeye diye bağırırdın, değil mi?

     7
     2
   1. @Niye yorumuna yanıt olarak

    kardeşim sana katılıyorum. her sene bir anadolu takımı şampiyon olsa arkasına da birini taksa hesaplamama göre bu üçüzler 2 bilemedim 3 sezon sonra iflas bayrağını kesin çeker
    nokta

    14
  2. @Bursali Yigido yorumuna yanıt olarak

   Sivaslılar’ın kudurmasına gerek yok da, harbiden helal olsun çocuğa. İnşallah bi gün Bursaspor’a transfer olur. Çocukluğunun ve hayallerinin takımında forma giyip, bizi de gururlandırır. Hiç olmazsa ruhuyla ve aidiyetiyle oynar.

   109
   2
 1. ulan böyle adamlar nasıl elden kaçıyor arkadaş . sonra yurtiçi , yurtdışı nekadar mal varsa bulup getiriyoruz ,hemde malın süzmelerini. bu camia nasıl başarıyor bunu anlamak mümkün değil.

  86
  1
  1. @a.samet yorumuna yanıt olarak

   İki nefis gol attı, iki de asist yaptı.Orta sahada beyin gibi oynuyor. Böyle Bursa çocuklarını biz nasıl kaçırıyoruz yaa

   1. @Tüh yorumuna yanıt olarak

    Basiretsiz, futboldan anlamayan, sadece nam yapmak için başkan olanlar yüzünden, kendi değerlerimizi görmüyor, kaçırıyoruz. Başkaları da var. Mesela Mehmet Çelik, yurtdışında oynuyor, milli takımın değişmez oyuncusu! Bunda menagerlerin de başarısızlığı var.

 2. Daha menemenspor da oynuyorken bursasporda görmeyi çok istedim klübe bile mesaj attım tabi ki herzamanki gibi sallamadılar şimdide ısrarla diyorum samsunspordan kubilay ama yine sallayan yok

  54
  1
 3. hakikatten bursada cok iyi genc yetenekler var ama biraz torpil lazim..torpilin yoksa kapidan iceri sokmuyorlar..en az 1 tane tanidik olmasi lazim icerde yoksa hic sansin yok

  41
  1
  1. @bronx16 yorumuna yanıt olarak

   Kubilayın torpili nerden acaba biliyormusun? Bursa’da yaşasaydım bir şekilde bu bilgiye ulaşıp ayyuka çıkarmayı çok isterdim. O godaman her kimse bulup, ifşa etmek gerekiyor. Bizim bazı kubi-severlere de kapak olurdu.

  1. @Bulbus Glandis yorumuna yanıt olarak

   50. yıl kutlamalarına dışarıdan kimseyi almayan bencil taraftar grubu Texas değildi galiba? Ya da Ali dedenin çorbasından yudumlayıp takımı küme düşüren Texas değildi galiba? Öyle mi? Çoğu karaktersiz çöp taraftar, şimdi basketbol takımını da düşürsünler de görün karakteri.

   54
   6
   1. @Z_09 yorumuna yanıt olarak

    Ne Teksas ne de Maraton hepsi yiyecekleri paranın içecekleri çorbanın peşinde. Tüm liderler Belediyede kendine kapı bulmuş haramzadelige devam ediyorlar.
    Takım düşerken kimseye gıkını çıkarttırmadilar, çıkartmadılar da.Bu takım Çorbacılar yüzünden bu halde.

 4. Tabi nerden bilsin Mert Hakan,Ali AY ın belediyeden iş verdirerek Teksas ın bik çok önde gelenlerini satın aldığını.Göz göre göre takım düşerken bile “Ali Ay istifa” diye bağıramadıklarını.Böyle böyle düştüğümüzü nereden bilsin.

  1. @Levent İnegöl yorumuna yanıt olarak

   Ağzın bal yesin emi.
   Maratondakilerde Kale Arkasındakilerde hepsi sebeptir şu anki duruma. Yardım toplanırken senelik maaşlarını bir zahmet kulübe havale ediversinler.

 5. Sevgili Bursasporlular samimi ,içten ,gerçekçi sözleri o kadar özlemişiz ki bizler heğp hata yapıyoruz yanlış teşhiş koyuyoruz bakın AA ne zaman geldi Bursaspor a EK dan başlayan bir zamandan sonra düğmeye basıldı Bursaspor a başkanlık yapamayacak kişileri başkan seçtik tabiki bunlar yanlız değil di belli bir oluşumlar oluşması gerekiyordu sadece yönetimsel anlamda değil bir çok anlamda bazı şeyleri gerçekleştirmeliydiler onun için aslında mükemmel bir iş yapıldı Unitimsah projesi çok güzel bir örgütlenmöe oldu sonra bu kopngre üyeliğine çevrildi ve kongrede güçler dengesi değişti Bursa da belli işleri kendinize göre yapabilmek için siyaseti,tirbünü,kongreyi kendinize çevirdiniz mi istediğinizi yapabilitrsiniz öyle de oldu bizler bu gerçekleri görmeden bilmeden yok Ek yok RB yok RA yok AA yok MM der dururuz kimi siyasi olarak farklı görüşte kalkıyor Bu durumlarda Bursaspor a siyaset soktular işde a partisi böyle yaptı deyip aslında en basit siyaseti kendisi yapıyor o zaman sende siyasi gücünü kullan hizmet et yook olmaz yapamaz yaptırmazlar mış yalan mesela Lemi Keskin muhalif görüşü olan iyi bir Bursasporlu olan iş adamı lakin Bursaspor a çok büyük zararlar da vermiştir seçimlerde seçilemeyeceğini bilerek (AA ın en son seçilmesinde ki durum gibi)neden oyları böldü de AA seçilmesinin yolunu açtı neden Bursaspor u çok seviyorlarda birleşmediler daha bir çok örnek verebilirim mesela Duka Mesut kardeşim çok çok iyi Bursasporlu çok iyi tirbüncüydü ne yaptı Batalla nın olduğu otobüs e girdi aslında ona denildi ki Bursaspor u düşürüyorlar o da olaya el koydu ama onu da kullandılar Bursasporluluğunu kullandılar siyasesi olarak bir çok isimler de Bursaspor u çok sevmelerine rağmen çok da zarar vermişlerdir

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu