Bursaspor’un lig maçlarını verecek kanal…

Bursaspor Kulübü 2. Başkanı Sinan Topuk ve Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Zahit Yanar, gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

Bursaspor‘un lig maçlarını verecek kanal ile ilgili konuşan Sinan Topuk “2.ve 3.Lig yayın hakları için TFF çarşamba günü ihaleye çıkacak. Duruma göre biz bakacağız. Yerel kanallardan da talep var. Çarşamba gününü bekliyoruz. Bursaspor’un maçları yayınsız kalmayacak.” dedi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Kardeş biz şuan hangi ligteyiz farkında mısın düne kadar bu ligin maçlarını TV vermiyordu 2.ligteyiz ve bu ligin zayıf takımlarından biriyiz

  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   yaşın kaç bilmem ama, 80 li 90 lı yıllarda eski adıyla 1. lig şimdiki adıyla süperlig, hani o 3 büyütülmüşlerin olduğu ve kendi aralarında yaptığı derbi diye adlandırılan maçları trt veriyordu…hemde maçlar gündüz oynanıyordu. çünkü stadlarda , en azından her stadta ışıklandırma yoktu…yani çokta normaldi …şimdi neyi , niye yadırgıyorsun.

   18
   21
  3. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Ne o beğenemedinmi
   Daha ne bekliyordun
   Digiturkumu bekliyordun yoksa
   Kim yayınlarsa yayınlasın
   Ve bizde takımımızı seyredelim
   Adamlar bizim sayemizde
   Televizyondan maçları yayınlanacak
   BUDSASPOR
   Bu takımlar için
   Bulunmaz bir nimettir.

   52
   10
   1. @Kaptan yorumuna yanıt olarak

    Sen belli çok beğenmişsin. Maçları digiturk verseydi BURSASPOR da payını alırdı. Tabii beyin kıt olunca senin dediğin takımları seyredeceğiz. Bak bakalım hangi ligde yiz. ? Eski adıyla 3.üncü ligde yiz. Kafan kuş beyinli olduğun için kiralamışsın. ÇORBACI.

    16
    13
    1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     Burada birisi bilip bilmeden hemen birilerine çorbacı diyeosa bilin ki bunu diyen çorbacıdır.Bu hep böyledir yalancı hep başkasına yalancı diyerek hırsız başkasına hırsız var diyerek savunmaya geçer.

     4
     3
    2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     Geriye bakip yok soyle boyleler bosuna konusuruz zaten konusan kim olursa olsun ekonomik ne katki verecek sadece maca bilet veya forma alir.bunun disindabtahtayimi acacak o yuzden bundan sonrakine bakmak zorundayiz.baska secenek varmi ki

     4
     1
    1. @Selim yorumuna yanıt olarak

     AK partili olmak suçmuş gibi düşünen kus beyinli.Bunun konuyla ne alakası var.Ama nefretiniz kuracaksınız ya.Kahrolasi insan ne kadar da nankördür.

     9
     13
 1. Her haberin altına yazmak istediğimi bir daha yazıyorum. Bursaspor’un bu halde olamasında dahli olanları Allah bildiği gibi yapsın.

  9
  1
 2. Bence maçları bursaspor’un youtube kanalından yayınlansa çok iyi olur zaten günümüz teknoloji çağı youtube kanalı en mantıklısı

  8
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu