Bursaspor’un kongre tarihi belli oldu

Bursaspor Başkanı Sinan Bür, kulübün olağan genel kurul tarihini ilk kez duyurdu.

Başkan Bür, katıldığı 224 Bursa ve Bursaspor Gönüllüleri Derneği’nin düzenlediği iftarda yaptığı konuşmada, kongreyi 18-26 Mayıs tarihlerinde yapacaklarını söyledi.

Sinan Bür, yönetim olarak, transfer tahtasını açma ve şirketleşme gibi çalışmaların devam ettiğini sözlerine ekledi.

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. taraftar gurupları ve medya hemen yarın,
  1- günlük ve geçici başarıların peşinden koşmak kulübü buralara kadar düşürdü.
  2- tek çare kurumsallaşma hedefi doğrultusunda sıfırdan yeni bir yapılanmaya gitmek.
  3- bu anlamda kısa vade de takımı 3. ligde tutmak. 5-6 yıl sürecek orta ve uzun vadeli planlamalarla kulübü tekrar kendi ligine döndüreceğiz diyerek ortaya çıkan bir yönetime,
  göreviniz süresince skorlar ne olursa olsun hiç bir işinize karışmayacağımıza ve kayıtsız şartsız destek vereceğimize namusumuz ve şerefimiz üzerine söz veriyoruz açıklamasını yaparlarsa belki bir 2. İbrahim Yazıcı gelebilir.
  aksi takdirde durmak yok düşüşe devam…

  29
  4
 2. Sinan başkan iftar iftar geziyorsun da, şu dirilme, diriliş işleri ne oldu?
  Çünkü sen ve ekibin geldikten sonra daha çok dibe gittikte yine de sorayım istedim

  27
  11
  1. @YEŞİL BEYAZ yorumuna yanıt olarak

   Recep Günay’da, birzamanlar ikinci yarıda tahtayı açıcam demişti.
   Sinan burde aynı kılıf çıktı Gibi, düştük çünkü!

   Birşey soracağım geldu.
   Bizim milletimiz niye bu kadar palavracı olmuş acaba.
   Hiç kimseyi ciddiye alma da iyi!

   3
   4
 3. Masaya bak futbol aklı fışkırıyor resmen, hepinize yazıklar olsun.

  Kesinlikle bir daha aday olmayin mümkünse kulübün yanından dahi geçmeyin

  23
  19
   1. @Bulbus Glandis yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim parasız Başkan olunursa anca bu kadar olur, nereye kadar milletin parasıyla başkanlık yapılır.

    Bu şekilde kaybeden kulübümüz oluyor ve kimse bunu göremiyor

  1. @VAKIFKÖY yorumuna yanıt olarak

   Hiç olmazsa o masada fotoğrafa yansıyan 7 kişiden 5’i üst düzey top oynamıi, her biri yıllarca süperligde forma giymiş futbol kökenli insanlar… Peki bunların yerineo masada Bursaspor Başkanı olarak Papazçeşme’den Hatçe Recep ve yanında da yönetim kurulu üyeleri olarak topa hayat boyu ayak sürmemiş Arnavıt mahalle muhtarı Set Sedat’la, Altıparmaklı emlakçı Manken Metin otursaydı daha mı şık dura caktı? Asıl sana yazıklar olsun Allahın cahil Vakıfköy’lüsü. Sisin bu man kafanız yüzünden bu kulüp bu hallere geldi ve futbol aklı olan hiç kims eartık bu kulübün kapısından geçmiyor. Sizin gibi sazanlarla uğraşmak ve muhattap olmamak için. Hâla yazın çizin amk. Kulübün damına kodunuz, hâla bıkmadan usanmadan sallayın. Dötünüze kına yakın.

   7
   6
   1. @Fiko yorumuna yanıt olarak

    1. Söylediğiniz sözleri aynen iade ediyorum!

    2. Size bana hakaret etme hakkını kim veriyor?!

    3. Ben Recep Günay veya bir başkası daha iyiydi demedim, bence okuduğunu anlama probleminiz var sanırım…

    4. Ben hiç kimseyi savunmadım ama sizin taraf olduğunuz belli, dolayısıyla bu kafaların Bursaspor’a verecegi bir şey yok!

    5. Desteklediğiniz kişilerin 3 aydır neler yaptığını da tum kamuoyu zaten gördü!

    6. Bol bol kitap okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum!!!

 4. Raşit barışıcı ve ekibine yazık oldu. Onlar gelseydi en azından paralı ve şuan ki durumu yaşatmayacak bir yönetim olacaktı. Futbol aklı eski kramponlar diye sinan bür seçildi ama o futbol aklı dönemleri eskidendi.

  3
  2
 5. ben bursaspor başkanlığına adayım.
  cebimde bol para yok. zekam çok. hiçbir şeye körü körüne bağlanmam bursaposra bile. başarı benim göbek adım. ben ihtiyaç neyse onu yaparım. çalmam çaldırmam. yalakaları ve aç domuzları kulübümde barındırmam. plan proje mi? önce o koca stadyumdan eski atatürk stadına geri dönüyoruz. önce oradaki çalışmaları halledeceğiz. taraftar sayısı çok olan bile o statta bir halt yiyemez. atmosfer sıfırdı. ikinci olarak bursaspor bu hayali borçları kim içinmiş ne içinmiş iyice araştıracağım eğer mantıksızlık, kanunsuzluk varsa derhal itiraz başvurusunda bulunacağız. kaldı ki beş para etmeyen oyuncu müsvetteleri için 1 milyar borç akıl karı değil. bursaspor diriliş kurtuluş lafta olmayacak kampanyayı büyük çapta başlatıp sadece bursaspora bu gelirler gidecek şekilde belgeleriyle dekontlarıyla kuruşuna kadar gösterilip yapacağız. bursaspora siyaseti sokmayacağım. bugüne kadar getirisi sıfır götürüsü dünyalar oldu. yerel medya, siyaset ve sözde taraftar gruplarıyla mesafeli olacağız. bunlar kadar bursaspora zarar veren kimse olmamıştır. tüm bu hallere iki üç eksik yere transfer yapmayıp olmadı baştan deyip onlarca çer çöpü menajerlerle para kırışmak için dans edenler yüzünden düştük. buna müsaade etmeyeceğim. iki kelimeyi yan yan getirmeyip bön bön ekrana bakan tek mantıklı açıklaması olmayan kukla başkanlardan bıktık. ben transfer tahtası kapalıysa üçü beşi aramayacak bir başkanım yeter ki bana yarar veren topçu olsun ve dışarıdan oyuncu alamıyorsam tüm bursa liglerini amatör ligleri tarar yeni yetenekleri tek tek keşfedecek akla ve ekibe sahibim. bunlar sır değil. tivitterda bile daha iyi scoutlar vardı bursasporundakinden. ben gereksiz kişilerden bursasporu arındıracağım. bu bir başkaldırıdır. eğer desteklerseniz beni bursaspora tek gereken şeyin transfer de olmadığını anlarsınız. tabii ki berbat bir ligdeyiz aşağının da aşağısında ama inanın ki tarih imkansız denileni başaran çılgınlarla dolu. gencecik denilen çocukların avrupada başarısını gördü bu gözler. tıpkı bizim gibi transfer tahtası kapalı olup harika sonuçlara imza atanları da. bizim sorunumuz kafada ve içimizde. kaybedecek bir şeyi olmayan korkusuzlar yaratmaya geliyorum. inanın ya da inanmayın ben biliyorum yapacağım başaracağım ve bursasporda yazıcıdan başka dik durabilen başka kişilerin de olduğunu göstereceğim. destekleyip imza mı toplarız bilmiyorum ama ben kararlıyım ben bir başkan adayıyım artık. korkun tüm dangalaklar, domuza haram deyip domuz gibi yiyen pislikler taraftarın gücüyle geliyorum.

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu