Bursaspor’un kıymetini bilin

Mustafa Keçeli, Timsah’ın genç yıldızlarının kendine zarar verdiğini belirterek, “Gençlerin idealleri ve hedefleri olmalı. Bursaspor’un kıymetini bilmeliler” dedi.

 

Üç yıldır ‘Mustafa Keçeli, şampiyon yap bizi’ tezahüratlarıyla yeşil beyazlı taraftarın bağrına bastığı tecrübeli futbolcu Mustafa Keçeli, Bursa’yı ve Bursaspor’u asla unutmayacağını söyledi. Mersin İdman Yurdu ile anlaşan 33 yaşındaki sol bek Keçeli, genç futbolcuların Bursaspor’un kıymetini bilmesi gerektiğini vurguladı. Volkan ve Sercan’ın düzey oyuncular olduğunu söyleyen Keçeli, şöyle konuştu:

 

Sercan ve Volkan’a mesaj

 

“İnanılmaz yetenekliler, ama kendilerine de büyük zararları var. Oysa idealleri ve hedefleri olmalı. Bu, genel anlamda Türk futbolcuların sorunu. Bu nedenle üst düzey oynayan oyuncumuz yok. Tabii ki, ikinci evimden ayrıldığım için üzgünüm. Kalbim hep Bursa’da olacak.”

 

Böyle taraftar görmedim

 

kendisini Bursaspor’a kazandıran Samet Aybaba’ya minnettar olduğunu söyleyen Mustafa Keçeli, “Futbol şehrine geldiğimi biliyordum, ama bu kadarını beklemiyordum. Halk futbolu seviyor. Benim için çok iyi bir 3 yıl geçti. İleride Ankara’da otursam da her zaman Bursa’ya geleceğim. Çünkü bir daha yaşayamayacağım o büyük mutluluğu Bursa’da yaşadım” ifadesini kullandı.

 

Bursa Gerçek Gazetesi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu