Bursaspor’un kaybını kim ödeyecek!

Yönetim kurulumuz Spor Toto Süper Lig’in 32.haftasında evimizde oynamamız gereken Beşiktaş maçı için bilet alan taraftarlarımızın paralarını iade edecek .

 

Peki Bursaspor'umuzun maddi ve manevi kaybını km ödeyecek?

 

Saha dışı olaylarda ötürü adeta kobay edilerek tarihte bir ilk olan 9 maç saha kapama ve 1 maç hükmen mağlubiyet cezasına çarptırılan Bursaspor'umuzun maç hasılatı, naklen yayın ve hasılat gelirinden uğrayacağı büyük kaybı kim ödeyecek?

 

Federasyon yeni şiddet yasası için illaki birileri kobay olarak kullanmak istiyorsa bunun Bursaspor olmasına gerçek Bursaspor taraftarı asla izin vermeyecektir.

 

1. Amacımız Bursa ve Bursaspor’u cezalandırmak için değil gibi komik gerekçe sunan Federasyon mu?

 

2. Sokaktaki çocuğun bile bu maçta olay çıkabilir diyebileceği bir müsabakaya seyirci izni veren vali mi?

 

3. Bursaspor sayesinde Federasyonda üst makamlarda görev alan Bursa'lı yöneticiler mi?

 

4. Olayların ardından Bursaspor'un ceza alması için günlerce yayın yapan ulusal medya mı?

 

5. Olayların ardından gelişmelerden haberdar olmadan Bursaspor taraftarına sallayan yerel medya mı?

 

6. Verilen tarihi cezanın ardından hala sessiz kalan kent dinamikleri mi?

 

Biz gerçek Bursaspor'lular olarak oynanmayan Bjk maçından kalan bilet paralarını istemiyoruz. Ancak bilet paralarını hala ısrarla isteyenler;

 

17.05.2011 Salı günü 14:00 – 19:00 saatleri arası, 18.05.2011 Çarşamba ve 19.05.2011 Perşembe günü 10:00 – 19:00 saatleri arasında Bursa Atatürk Stadyumu Biletix ana gişeler açık olacak ve biletini getirene ad, soyad, TC Kimlik no ve imza içeren bir tutanak imzalatılarak parası nakit olarak Biletix firması tarafından iade edilecektir.

Barkodu, kulakçığı yırtık olan biletler de stadyuma giriş sağladığı için iade alınacaktır. Ancak iade alırken mutlaka bilet bedelli bir bilet olmalıdır.

 

Bursasporluyuz.net

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu