Bursaspor’un kamptaki rakibi belli oldu

Bursaspor'un 2 Ağustos - 14 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştireceği Afyonkarahisar kampındaki ilk hazırlık maçını rakip takımın basını duyurdu.

Aksaray Posta Gazetesi‘nin haberine göre Bursaspor ilk hazırlık maçını 8 Ağustos Pazartesi günü 68 Aksaray Belediyespor ile oynayacak.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. vay be 2 sene önce aynı ligde oynadığımız mavi eşek diye dalga geçtğimiz adanademir napoliyle hazırlık maçı yaparken biz 68 aksaraya kadar düştük emeği geçen yönetici demiyorum artık taraftarlara selam olsun bi kaç seneye bursapsor diye bişey kalmıyacak bizi bitiren ali ayları emnin adanurları büyük başkan nidalarıyla karşılayan bu taraftardır. Artık torunlarımıza 2010 yılında şampiyon olan bir bursaspor efsanesi vardı diye anlatırız hepimize geçmiş olsun…

  80
  9
  1. @osm16 yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursaspor’lular biz Türkler devletlerimizi çok çok iyi kurarız burada en büyük etken geçmişten yapılan hatalar dan dersleri iyi çıkarırız şimdi biz ne hata yaptık kent de etkin bir güç vardı ilk önce bunu baypas ettik siyasetçi gelip tek düzen tek kutuplu sistem kurmak istedi elbette Bursa gibi kentde siyaset etkinliği olur ama düzen kurmak çok çok büyük hataydı tirbun taraftar yerinde olurdu tirbunun ilk önce küçük cikarlar ile başladı ama tirbunde siyasetçi etkinliği ile o da tek kutuplu düzende yerini aldı tirbun destek verici denetleyici gücünü kulüp yönetmeye yonetenleri seçmeye ve akıl olmaya başlayınca her yerde tek kutuplu tek düzen olmaya başladı Bursaspor küçüldükçe siyasetçi yönetici tirbuncu amigo lar büyüdü çünkü herkes düzensizlik ten beslendi siyasetçi eskisinden çok daha varlıklı Bursaspor a yöneticilerin hiçbiri fakirlesmedi tirbuncu amigolar daha da iyi yaşam as is mal varlık sahibi oldu elbette ki tirbun kosturanin çıkarı olabilir bakın tirbunculuk hiç kolay değildir çıkarı da olabilir lakin bu kadar tek kutuplu bir tirbunculuk bu kadar Bursaspor u ben daha iyi yönetim deyip farklı kulvarlarda olunca bu sefer kentin etkin gucluleri çekildiler kimse kusura bakmasın amigo selimlerle Tanseller Özcanlar Duka lar ile muhatap olacağıma uzaktan Bursaspor a onlar için çay çorba parasına 1000 forma 500 kombine alırım başımı agritmam denilince ipsiz sapsız insanlar da Bursaspor a başkan yönetici olur durustluk ahlak yok akıl plan yok daha ne bekleniyor ki Allah tan kentin bir genetiği bir alt yapısı var da daha hala ayaktayiz eğer Faruk hoca Tahsin hoca İsmail hoca eski düzene çıkara menfeate göre hareket eder ise işimiz çok kötü eğer ki dürüstlük plan ve akıl ile hareket edilsin mükemmel bir Bursaspor olur şehir yeniden ayağa kalkar ben şahsen kombine mi forma mi alır maçlara gelirim çünkü benim sevgi gibi çok çok çok büyük hicbirseye degisilmeyecek çıkarım var

   5
   8
  2. @osm16 yorumuna yanıt olarak

   a- bu saatten sonra söylediklerinin kimseye faydası yok. bundan sonra kendi gerçeklerimizle yüzleşip önümüze bakmalıyız.
   b- aslında biz rahmetli yazıcı istifaya davet edildiği, ültimatomların verildiği, gitmesi için protesto amaçlı tribünlerin boşaltıldığı gün düşmüştük.
   c- o süreçte takımımız sürekli ilk beşte ve sürekli avrupa kupalarına katılıyordu. stadımız ise Atatürk Stadıydı ama takım koca sezonu iki bin beş yüz ortalamaya oynadı. (bunu bugün timsah arenayı bahane eden samimiyetsizler için yazıyorum)
   d- bu düşüş o günlerde zihinseldi, aradan tam 10 yıl geçti ve bugün artık fiziksel yani gerçek oldu.
   e- yaşananlardan yönetimler, taraftarlar ve yerel medya olarak herkes aynı oranda suçlu ve sorumludur.
   f- düşüşümüz nasıl ”yönetim-taraftar-medya” eliyle gerçekleşti ve 10 yıl sürdüyse
   çıkışımız, yani eski halimize dönmemizde aynı unsurlar ile ve aynı sürede gerçekleşecektir.
   g- tabi geçmişten gereken ders ve ibretleri aldıysak.
   h- kişisel önerim, yönetim, taraftar ve yerel medya üçlüsü son 10 yılda ne yaptıysa, yeni süreçte bunların 180 derece tersini yapmalıdır.
   i- bunun için zaman, sabır, sevgi, saygı, birlik, destek, plan, proje, istikrar, akıl, mantık, alt yapı, sportif ve kentlilik bilinci, kısaca eğitim… olmazsa olmazlarımız

   9
   4
 2. Değerli Bursaspor taraftarı kardeşlerim, tercih sizin…

  Ya sürekli geçmişte şunla oynuyorduk bunla oynuyorduk diye Bursaspor’u bu hale getirenlere söverek takımın amatöre gidişini izleyeceksiniz,

  Ya da bulunduğumuz yeri ve şartlarını kabul edip önümüze bakarak Bursaspor’un buradan kurtulup hak ettiği yerlere dönmesi için takımı destekleyip katkı koyacaksınız.

  Geçmişe sallamak herkes için çok kolay olduğu için eminim ki hepimiz bunu yapmaya devam edip gündelik stresimizi boşaltarak Bursaspor’un yok oluşunu izleyeceğiz.
  Geçmişi bırakıp bugün bir şey yapmamak için herkesin yüzlerce bahanesi var. Hepsi de geçerli bahaneler. Ama bir gerçek var ki bunlar hiçbir işe yaramıyor.

  Saygılar.

  11
  3
  1. @C B yorumuna yanıt olarak

   C B kim ya? Cumhur başkanı mı? Tayyip Bey, yoksa siz misiniz? Değerli Bursaspor taraftarı kardeşlerim falan diye lafa girdiğinize göre.

   2
   13

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu