Bursaspor’un kaderi belli oluyor!

Tarihinin en zor günlerinden geçen ve yeni sezonda Türkiye’nin dördüncü profesyonel futbol ligi olan TFF 3. Lig’de mücadelesini sürdürecek Bursaspor’da önümüzdeki üç haftalık süreç belki de kulübün kaderini belirleyecek.

Yeniden özlenen günlere ve Süper Lig’e dönüş için küllerinden doğması gereken yeşil beyazlı kulüpte yaşanacak gelişmeler merakla bekleniyor.

ADAYLIK BAŞVURUSU PAZAR GÜNÜ

Öncelikle yarın Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in de katılımıyla gerçekleşecek Divan Kurulu toplantısının ardından, 19-26 Mayıs’ta yapılacak olağan genel kurul öncesinde pazar günü başkan aday adayları başvurularını Divan Kurulu’na teslim ederek adaylıklarını resmileştirmeye çalışacak. Gerekli şartları ve 100 kulüp üyesinin imzasını alan aday veya adaylar Bursaspor’un yeni başkanı olmak için kongrede boy gösterecek.

İLK İŞ TAHTAYI AÇABİLMEK

İlk oturumu 19 Mayıs Pazar günü saat 13.00’te Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu’nda, çoğunluk sağlanamaması halinde ise 26 Mayıs Pazar günü aynı yer ve saatte toplanacak Genel Kurul sonrasında Buırsaspor Kulübü üyeleri yeni başkanını ve yönetimini seçecek. Güçlü yönetimin oluşturulması hedeflenen yeşil beyazlı kulüpte göreve gelecek yeni yönetimin vakit kaybetmeden transfer tahtasının açılması için kolları sıvaması bekleniyor.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Zeki yorumuna yanıt olarak

   dünyada hiç bir külüpte 6-7 taraftar gurubu yok ilk önce bunlar bitecek 1 tane adam gibi adam taraftar baskanı olacak şimdikiler gibi degil.şimdikiler işine gelmedimi küfür ettirerek külübe 8-9 topçu parası ceza yazdırdılar kafaları çalısmıyor hadi bakalım limdi kimin baskanısınız külüpte yok gibi yazık arkadasım güzel yazmıs BIKTIK çorbacılardan hırsızlarda kimse buktık

   18
   1
 1. Düzgün ve güvenilir bir aday
  Çıkarsa, maaşlı çalışan
  Emekçi bir kardeşiniz olarak
  Transfer tahtası sürecinde
  Kullanılmak şartı ile kulübe
  1.000 tl bagış yapmaya hazirim

  30
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Şiptar kardeşim bende iyi güvenilir bir yönetim gelirse bende 1000 TL vermeye hazırım yeterki bizi üst liglere çıkaracak bir oluşum olsun.Artık Maçlarda rakiplerin gol sevincini görmek istemiyorum.

   17
   2
 2. “İlk iş tahtayı açmak” mış mış mış iste yerel gazete ve yazar kalitesi! Kardeş borç 2 milyar TL bir türlü 1 senedir 1.5’dan 2’ye çıkmadı hayret banka faizi bile 50% en azından ve borç para için bu çok üstünde yani şimdiye kadar 2.5-3 Milyar olması lazımken hala 1.5 ya arkadaş demek doğru dürüst anlaşma kontrat borçlanma yok yani bu finansal kanunlara aykırı olduğunu anlatıyor ve öyle futbolcu satıp çekleri kendileri yani başkanların almasıda kanunlara aykırı ve 60 milyon Euro transfer paraları yok olmasıda kanunlara aykırı burada maliye müfettişlerinin kulüpte kamp yapıp araştırma yapması gereken usulsüzlükler zinciri söz konusu neden bu yapılmıyor anlatılacak bir durum yok?

  17
  2
 3. Hesap belli kitap belli.borç belli herşey belli.Tahtayı açamayacak olan kişi aday olmamalı.yillardir pasif insanlar aday oldu.artik parası olan,güçlü bir başkan gelmeli.paran yoksa aday olma kardeşim.bu kadar basit!!

  11
  2
  1. @Bursa Aşığı yorumuna yanıt olarak

   Kardeş sen Bursaspor lu falan değilsin amacın ne bilmiyorum ama biraz oku
   Sonra yaz…Bozbey,Bursaspor Divan Kurulu üyesi…
   Senden benden daha Bursaspor lu…

   3
   1
  2. @Bursa Aşığı yorumuna yanıt olarak

   Bursasporda siyaset istemiyoruz (cular) sessiz kafalar kumda ah ah onlar varya hiç bir zaman dertleri Bursaspor olmadı yine dertleri Bursapor değil şimdilerde detleri birilerini parlatmak pay çıkarmak.

   12
   6
 4. Transfer tahtasını açamayacak başkan adayı olmasın gerçekler orta da kimse artık masal hikaye roman dinleme vaatleri bitti artık.Bence şehrin ve camianın kabul edeceği tek başkan çıkmalı aday olarak.

  9
  1
 5. Bursa halkı uyan kendine gel,göç ala ala kendinden geçtin,eski faşist futbolunu taraftarını uyandırırsan herşey daha güzel olur senin için

  4
  8
 6. Yıllardır dedim bursasporu bu hale recep altepe ve onun şakşakçıligini yapan sahte bursasporlu.arnavutlar getirdi. Tek dertleri.belediyeye.ise girmektir.bunlarin. bursaspor.umurlarinda bile değildi. Şimdi gördüm ki haklı. Çıktım. Herkes üstüne alınmasın. Onlar kendilerini biliyorlar. Eğer texas güçlü olsaydı biz bu hallerde olmazdık. Ama maalesef sinyallerini, çoluk çocuğun eline kadar düşmüş tribün. Yazıklar olsun

  3
  1
 7. Daha çok esaslı genç yetenek yetiştirip yarısını satıp yarısınıda kulübün geleceği için yol çizilmelidir yeni stad çok uğursuz geldi kulübün sonu oldu yıkılıp konut yetersizliğide var orlara konut yapılırsa herkes alır stadıda 25 bin kişilik uygun bi yere yaparız eski stadın aynısından bize inşaatçı bi başkan lazım 3 milyonluk bi daireden 3 milyonda kulübe gelirse 1 daireden, 100 daireden de 300 milyon yapar

  1
  13
 8. Yorumlara bakıyorum doğru dürüst yapıcı bir yorum yok, bir birlerine sallama var. Üzülmemek elde deyil yalnız dikkatimi çeken iki taraftar ve bir esnaf kardeşimiz imkanları dahilinde maddi yardımdan bahsetmiş bu çok olumlu bir gelişme ancak örnek alınıp sayılarını artması gerekiyor yönetime kim gelirse gelsin öncelikle alacaklıların faizleri kaldırarak ödenebiilecek bir yapılandırma yapmasıyla transfer tahtasının açılması sağlanmalıdır. Üçüncü liğden amatöre düşerse alacaklarının yerine bir bardak su bile bulamayacaklar gelin transfer tahtasını açın planlama yapılarak güçlü kadro oluşturulmasıyla başarılı sonuçlar alınmasıyla gelirleri artarak güçlenebilir en güzel sağlıklı neşeli huzurlu başarılı mutlu günlerin hepimizin olması dileğiyle esen kalın İlyas ANAÇ

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu