Bursaspor’un kader toplantısı bugün!

Bursaspor Divan Kurulu’nun bugün gerçekleşecek toplantısı Yeşil Beyazlı kulüp açısından büyük önem taşıyor. Geniş katılımlı toplantıya Divan Kurulu üyelerinin yanı sıra kent protokolü de davet edildi. Kulübün finansal raporlarının okunacağı toplantıdan çıkacak sonuç Bursaspor’un geleceğine yön verecek.

Bursaspor Divan Kurulu’nda bugün çok önemli bir toplantı gerçekleştirilecek.

Merinos Atatürk kongre ve Kültür Merkezi Muradiye Salonu’ndaki geniş kapsamlı toplantıda kulübün geleceğine dair önemli değerlendirme yapılacak

Saat 18.00’de başlayacak toplantıda Denetim Kurulu raporları okunacak ve kulübün son durumu hakkında üyelere bilgi verilecek.

Toplantıda ayrıca Bursaspor Başkanı Sinan Bür ve Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder de üyelere seslenecek. Geniş kapsamlı toplantıya Bursa kent protokolünden önemli isimler de çağrıldı.

Aynı zamanda Bursaspor Divan Kurulu üyesi de olan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in yanı sıra ilçe belediye başkanları, BTSO, Ticaret Borsası ve organize sanayi bölgesi yöneticileri toplantıya davet edildi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in toplantıda yapacağı konuşmanın detayları camiada merakla bekleniyor.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @BurasıBursa16 yorumuna yanıt olarak

   Satacak arsa yok , bankadan üstüne kredi çekecek stadyum ve tesis yok, kısa dönem kredi çekebilecek veya borçlanacak temiz kredi geçmişi yok , profesyonel futbolcu yakında kalmayacak ödenmeyen borçlar ve maaşlar yüzünden,transfer tahtası açmak için 300-400 Milyon TL para ödenmesi gerekiyor, yakında 4’cü kümede elektrik su gaz kira ödemeleri yapma zorluğu çıkacak çünkü borçlar kabardı ödeme planı vs yapmak için garanti verecek gelir yok , 2 milyar TL borç gün geçtikçe durmadan artacak her ay 100 milyon TL en az üstüne koyacak bu enflasyon durumunda yani buyurun Divan ve Kaos toplantısına yani tek ismi kaldı bu kulübün Zıbıldak halinde

   11
   1
 1. İstanbul’da fb divan kuruluna katılan , Aziz yıldırım la kol kola olan , lacivert takım elbisesiyle sayın Cavit çağlar ın bugün kü divan toplantısı katılı mı olacak mı? Ve diğer Levent kızıl, Hüseyin özdilek , Celal sönmez, Orhan gencoğlu, Hafyri Yazıcı ,Şankaya, Çağlar ailesi merak konusu? Dilerim bütün herkes Bursaspor için milat olur Bursaspor için katkı sağlar.

  12
  3
  1. @1963 yorumuna yanıt olarak

   30 senedir şu 5 isimden başka kimseyi sayamıyonuz. Bi adım ileri gidemediniz. Bu süre içinde Bursa gelişti. Yeni yeni patronlar, sermaye gurupları çıktı. Paralar el değiştirdi. Demirtaş sanayide falan ne fabrikalar, ne sermayeler var. Ama siz hâla yok Hüseyin Özdilek, yok Orhan Yazıcı, bi de Kızıl’lar. Yeter lan amk. Heriflere de yazık. Bursa’da yüzlerce trilyoner ve hatta katrilyoner işadamları peydah oldu, ama halabunlar Orhan Gençoğlu’yu falan Divan toplantısına bekliyor. Allahtan Şükrü Şankaya’yı falan da beklemiyonuz. Rahmetli gideli çok oldu da, dönüşü bile yaklaştı.

   3
   2
   1. @1923 yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim bu söylediğim isimlerin Bursaspor da tecrübesi var sadece para ile olmaz bu işler paralı başkanlar geldi ne oldu takımı küme düşürdüler , yetmedi oladık futbolculara inanılmaz para verip borca soktular kulübü sen ne konuşuyosun.Tecrübe kardeşim tecrübe.Divan kuruluna gelmeseler ne olacak incilerimi dökülecek tepeden bakarak ve sizin gibi zihniyetliler yüzünden bu halde Bursaspor.Çerceveye geniş bakın boş boş konuşmayın onca sanayi iş adamı varsa biz mi gelme dedik o zaman sen getir.Bursa nın önde gelen isimleri söylüyorum ki öncülük yapsın diye adamlar bu kulübe hizmet etmiş tecrübe yol gösterir.

   1. @i am vengance yorumuna yanıt olarak

    Yapma ya? Vallaha mı? Lan hazır oraya kadar gitmişken o da AKP’li o milletvekili karı gibi Monaco’dumun yerinde istakoz falan yimesin bi de? Bak sen işe !

    1
    3
 2. Sevgili Bursasporlular lütfen taraftar olarak herşeye herkesime neden sebep sorunm dile getire getire bu günlere geldik evet camia olarak zaten hepimiz büyük hatalar yanlışlar plansızlıklar iş bilmezlikler ahlaksızlar yaptığımız için bu durumdayız amatör ün bir tık üstündeyiz gün taraftar için o şunu dedi bu bunu yaptı deme günü değil sen atarftarım diyorsun formnan arman ile şehrin sokak caddelerinde yaşamıyorsun sonra o suçlu bu böyle yapmadı lütfen bir taraftarın hele ki Bursaspor taraftarının yapacağı en güzel şey forması atkısı ile yaşamak böylelikle bu şehrin Bursaspor lu olduğunu dosta düşmana göstermek bizim öncelik işimiz kulüp yönetmek hoca olup taktik vermek değil güçlü taraftar güçlü tirbün de ise olur taraftarın yeri tirbündür gücüde etkiside ordadır lütfen formanı giy şehrinde yaşa yaşat sevgini

 3. Bursaspor birileri için gelir kapısı olarak görülmekten vazgeçildiği gün Bursaspor başarlı olur özellikle sinek işsiz güçsüz hapçı balici esrarcı çorbacı tayfalar

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu