Bursaspor’un Kaan Kanak ısrarı

Bursaspor'un devre arası transfer döneminde kadroya katacağı isimler netleşiyor.

Tayfur Bingöl ile ilgilenen yeşil-beyazlı kulübün bu oyuncuyla birlikte kadroya başka isimleri daha katması bekleniyor. Yeşil-beyazlıların sol bek için de yine Aytemiz Alanyaspor’dan Kaan Kanak’ı düşündüğü belirtildi.

Bu oyuncuyla ilgili de girişimlerin yapıldığı ve birkaç gün içinde anlaşma sağlanabileceği öğrenildi.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   kahroluyorum.
   düştüğümüz duruma bakın. koskoca bursa, bir kasaba takımının oynatmadığı oyuncuları kurtarıcı olarak alıyor.
   zamanında rahmetli yazıcıya ültimatomlar verirsen! istifaya davet edersen! protesto amaçlı tribünleri boşaltırsan! şenol güneşin o ilklerin ve enlerin takımını sözde passo ligi protesto ediyorum bahanesiyle rakipleri karşısında sap gibi ortada bırakırsan! iki basit hatasında oyuncunu ıslıklar, yuhalar! kazma, kürek benzetmeleriyle yaftalarsan! son 10 senede 20 antrenör, 200 futbolcu değiştirirsen olacağı tabi ki bu!..
   futbol kentiymiş pehhh…

   20
   5
 1. 6 aylığına aziz kiralayın ya boşa para veröeyin şunlara elimizse patlıcak üç kuruş az para vericez die bu adanlar bizde iş yapmaz.

  10
  1
 2. Kerem Can Akyüz’ den daha iyi olacağını düşünüyorum. Yine de hangisi hayırlısı ise o olsun. (Serdar Özkan, Tayfur Bingöl, Kaan Kanal; bir de Mehmet Ekici olursa süper olur.)

  4
  1
 3. Bu oyuncu hakkında hiçbir fikrim yok ama direk katkı sağlayacak oyunculara takımın acil ihtiyacı var.Bu bir gerçek…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu