Bursaspor’un İsmail Çokçalış gururu

Hindistan'da, 6-28 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek 2017 FIFA U17 Dünya Kupası Finalleri'nde mücadele edecek U17 Milli Takımımızın aday kadrosu belli oldu.

Hindistan‘da, 6-28 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek 2017 FIFA U17 Dünya Kupası Finalleri‘nde mücadele edecek U-17 Milli Takımımızın aday kadrosunda Bursaspor‘dan İsmail Çokçalış yer aldı.

Yoluyla
Bursa Hakimiyet

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Bu çocuk tam bir sağbek ! A takıma bu yoklukta neden alınmıyor ? 16 yaşındayken U-21 de oynuyordu hiçte sırıtmıyordu,orjinali sağbek,mevkisi sağbek,al bu çocuğu A takımda oynat,yaş 17 ! Asıl genç bu işte ! Biz 20-21 yaşındakilere genç diyoruz,Bir Brezilyalı,bir Arjantinli 20 -21 yaşında neredeyse 3-4 takım değiştirmiş oluyor,bizde bu çocuğa güvenelim,Pascalı,Ertuğrulu sağbek oynatıp ıslıklatacağımıza, mevkisinin adamını oynatalım,hata bile yapsa,kimse sesini çıkarmaz !!!

    11
  2. tebrik ediyoruz kardeşimi ALLAH yolunu açık etsin.lakin burak,ramazan,ataberk 3 yıldır u-17-(burak kapacak ayrıca u-18)ve u-19 a seçiliyorlar hiç bahsetmiyorsunuz.çok ilginç bence bunu gözardı etmeyiniz

  3. Arkadaşlar büyük ihtimal eksi alacağım ama üzücü bir haberim var bu çocuk Beşiktaşlı. Yakın çevresinin hepsi bilir zaten.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu