Bursaspor’un ilk 11’i açıklandı

Bursaspor’un Somaspor maçında sahaya çıkacağı ilk 11 belli oldu.

Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin sahaya şu 11’i sürecek;

Canberk Yurdakul, Samet Bozkurt, Baran Karagöz, Ertuğrul Kurtuluş, Furkan Emre Ünver, Abdullah Tazgel, Kubilay Sönmez, Ozan İsmail Koç, Emre Tepegöz, Berat Altındiş, Enver Cenk Şahin.

 

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu gençler komple gönderilmeli..

  Dripling yapıyor sağ kanatta, yere düşüyor…

  Nerde ayağa kalkmak, bizim yatıyor umrunda değil.

  Yazıklar olsun senin gibi futboluna!

  1. @YaVuzBu🇳🇬 yorumuna yanıt olarak

   Torpille doldurursan vakıfköye önüne geleni olacağı bu.
   2 metre önünde ki adama pas veremiyor bunlar.
   Önünde ki topu kontrol etmekten acizler.
   Olan yetenekli gençlere oluyor, heba oluyorlar.

 2. Kendini GENÇ futbolcu zanneden onbir kişinin saçma sapan yere düştüğü yerden kalkamadığı orta sahayı geçemediği birbirinden haberdar olmadığı bir oyun düzeni ilk yarı sonucu bu

  1. @Bozkurt yorumuna yanıt olarak

   Bizimkiler sanki yavaş çekim filiminde oynuyorlar..hani gol olur… tekrar yavaş çekimine gösterilir ya …O tarz futbolunun bizlere izletiyorlar!!..

   Puanları dağıtma maç ları..

  1. @tiburon yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular Bursaspor dan sözde taraftar olan çıkar menfaat için kulübün çevresinden ayrılmayan amigolardan tirbüncü abilerden temizlenmedikçe şehirde kimse kılını kıpırdatmaz onlar gitsin RA ile RB ile EK AA ile MM ve EA ile kol kola yürüsün stadyumda fotoları olsun senin başkanın şöyle yaptı benim başkanım böyle yaptı diye dursun şehre de yazıklar olsun koskoca şehir cenklere dükalarını özcanlara selimlere Mehmetlere teslim olmuş bu ayıp tüm şehre yeter pekçoğu illegal işler yapar bu ülkede şeresizler şerefli olmasın

   3
   1
  1. @ekong yorumuna yanıt olarak

   İnsanlar bıktı artık.
   Zaten geçim sıkıntısı hayat mücadelesi falan insanları mutsuz ediyor.
   10. dakka da golü yedik bile.
   Kimsenin umudu kalmadı.
   Tükettiler umutlarımızı maalesef.

 3. Zar zor 11 futbolcu çıkarabilinen kısıtlı bir kadro var sezon başlamadan beri bilinen bir durum onun için farklı bir sonuç beklemek hayal – Bursaspor bildiğimiz kulüp bitti – keşke Şampiyon olmasaydık kendi yağımızda kavrulup kuvvetli halde devam etseydik- bari bu şampiyonlukdan yararlanıp kulüp yönetimleri yöneticileri milyonlarca borç edinip adlarını ön plana çıkartmasalardı sonunda batırdılar kalmadı birşey!

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu