Bursaspor’un hocası o mu olacak?

Sönmez Medya Spor Müdürü Süha Gürsoy, bugünkü 'Bursaspor yeni teknik direktörü kim olacak?' olacak başlıklı yazısında dikkat çeken bir ismi paylaştı.

Seçime tek aday olarak girecek Enes Çelik’in kongrenin ertesinde başkanlık koltuğuna oturacağını ifade eden Gürsoy, teknik direktörlük görevi için ön plana çıkan iki ismi yazdı.

Gürsoy olası teknik direktörlerden birinin Pablo Martin Batalla diğerinin ise Kepezspor Teknik Direktörü Çağdaş Çavuş olduğunu kaydetti.

ÇAĞDAŞ ÇAVUŞ KİMDİR?

Yeşil Beyazlı taraftarlar tarafından merak edilen Çağdaş Çavuş’un geçtiğimiz sezon Kepezspor ile gösterdiği performans şu şekilde:

IMG_6599.jpeg

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursasporun hocalık, muskalık sorunu yok.
  ancak batalla kesin olmaz, olmamalı. çünkü hem kendine, hem de kulübe yazık olur. çünkü kulüp tarihinde çok önemli yeri var.
  en önemli önceliklerimize gelirsek,
  medya ve taraftar herşeye burnunu sokmamalı.
  stat dolmalı. bunun için biletler eski tabirle kapalı! hariç stadın her tarafı erkekler 20 lira, kadın ve çocuklar için de 10 lira gibi sembolik bir rakama çekilmeli.
  unutulmasın ki maçlarını 45 bin kişiye oynayan bir 4. lig takımı ülkenin ve dünyanın gündemine girer. marka değerimiz tavan yapar. başta isim hakkı olmak üzere stadın bütün ticari alanları para basar. gişe hasılatımız bu gelirlerin yanında çerez kalır.
  dolu bir statta yetmez orada küfür ve yabancı madde atma olayı da kalkmalı.
  yönetim, teknik adam ve kadro istikrarı sağlanmalı.
  kulüpteki işler teknik ve idari olarak ikiye ayrılmalı. başlarına profesyoneller getirilmeli.
  beklentiler gereksiz şekilde yükseltilmemeli.
  ana hedef kurumsallık olmalı. buna uygun şekilde sıfırdan yeni bir yapılanmaya gidilmeli.
  vakıfköy kesinlikle ihmal edilmemeli, tam tersi oraya yatırım artmalı.
  tüm bunlar, bizim
  ”laf dinlemez! söz anlamaz! medya ve taraftara iyice anlatılmalı. bu da yetmez, bunlar bu konuyla alakalı olarak mutlaka ikna edilmeli”
  aksi takdirde plak tekrar başa saracaktır.
  çünkü bunlardan taraftar olanı KİTLE GÜCÜ, diğeri de ALGI GÜCÜDÜR.
  çünkü bu iki güce dünya da devletler bile dayanamamıştır.
  iyisimi ben EĞİTİM ŞART deyip tıraşı keseyim…

  52
  5
  1. @hıdır ben yorumuna yanıt olarak

   Biletler bedava olsun diyorsun ondan sonra kulübün para basacağını ve Suni Stad doldurmayla, beleşçilikle dünya gündemine gireriz diyorsun.
   Manyakmısınız oğlum siz.
   Bi bitmediniz be beleşçi takımı sizi.
   Yoksa paran git başka yerde eğlen.

   8
   4
  1. @Ertan yorumuna yanıt olarak

   Süha Uludağ Spor Kadınlar FK’ninde antrenörü iyi antrenörmüş bir ilkleri yaşatınız her anlamda ve hala yaşatmaya devam ediyorsunuz orada borç olmuş 2 milyar TL araştırdınızmı ? Ohooo nerede hala menejerlik ile uğraşıyorsunuz şimdi en genç başkan yanına antrenör ayarlama vs Kepez mepez oldu bari kadın antrenörde getirin ilklerin hepsi tamamlansın 👍

   10
   19
  2. @Ertan yorumuna yanıt olarak

   batalla kümemi düşürdü ? maceraya gerek yok bu takımın hocası klubun herseyını detayına kadar bılen batalla olmalı

   18
   16
 2. yalvarıyorum batalla’yı getirmeyin. adama küfür ettirmeyin. o bizim efsanemiz. bu ligleri bilen adamlardan birini getirin. tahta açılmayacaksa önemi yok hocanın zaten. ardiles de olur

  13
  2
 3. Bi aile 20 senede ne kadar zengin olabilirse en üst noktasına kadar zengin oldular ailecek öyle yada böyle bu zenginliğin bi kısmını Bursa’ya mı harcayacak yoksa gelip Bursa’dan paramı toplayacak önce bunu bi projelerini açıklasınlar projeleri ne onu bilelim herkesin aklında deli sorular ama zengin gelmiş aday olacam demiş ne yapalım gariban umut dünyası sarıldık bi çalıya yılanmı kütükmü görücez

  9
  12
 4. Yaaa anlamıyorum daha yönetim kadrosu açıklanmamış daha bir şeyler net olmamış hoca konuşuyoruz keşke basınımız yönetimin yanında olsa sadece zamanı gelince yazmaya başlasa şunları hep bundan dolayı ayrışıyoruz daha yönetim gelmeden hoca konuşuluyor

  3
  2
 5. Getir pabloyu, aç transfer tahtasını istediği oyuncuları Arjantin’den getirt heryıl şampiyonluğa oynayalım

  2
  10
 6. Başladık gene gak guk demeye
  Bizden bir b.k olmaz kafa yapısı değişmeyeceğine göre boşuna heyen yapmayın vesselam.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu