Bursaspor’un hakkını gasp ediyorsunuz!

Timsah Arena'nın ticari alanları Gençlik Spor İl Müdürlüğüne devrediliyor.

Bursa’nın siyasi isimleri Bursaspor‘un elini kolunu bağlamaya devam ediyor.

Bursa Atatürk Stadı‘nın yerinde yapılacağını söyleyip sonrasında camiayı bir şekilde ekarte ederek Bursaspor’un tüm tarihinin yaşandığı anıları yıkan ve silen yine siz oldunuz…

Timsah Arena‘nın tüm gelirleri Bursaspor’un olacak dediniz, stadyum daha bitmeden bizi içeriye soktunuz. Daha sağımızı solumuzu anlayamadan açık otopark emniyete tahsis edildi.

Spor şube stadın altına açıldı, karakol verildi. Bu nedenle stat etrafındaki bariyerler kaldırılmadı.

Şimdi de Timsah Arena‘nın kiralanabilir alanları Gençlik Spor İl Müdürlüğüne veriliyor. Nedeni ise Atatürk Spor Salonu yıkıldığı için yeni alan gerekiyormuş.

Bursaspor‘un stadına mı göz diktiniz?

Koca şehirde başka bir yer yok mu?

Gidin Tofaş Spor Salonu‘nun oradan verin, Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi‘nin oradan verin, Ertuğrul Sağlam Spor Tesisleri‘nin oradan verin.

Başka yerden verin!

Bursaspor‘a dokunmayın, yeter artık!

 

Bursasporluyuz.org yönetimi

56 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @UTKU EFE yorumuna yanıt olarak

   Atatürk stadında bu Akaretler bursaspora gelir olarak geliyorsa şimdide olmalı.aksi bir durum varsa stad yapan ile anlaşılmalı .gerekirse kullanım hakkı kiralanmalı.ama kimseye bunu bizim derneğe verecesin diyemezsin .

   3
   5
  2. @UTKU EFE yorumuna yanıt olarak

   projenin detaylarını bilmek lazım, karşı durmak, fikir üretmek çok güzel, kişisel anlaşmazlıkları BURSASPOR üzerinden devam ettirmemek gerekir. Bursaspor her canlıyı yer bitirir….

   6
   27
   1. @Fkrt yorumuna yanıt olarak

    Size katılıyorum alinur aktaş ve bursalı siyasetçiler bursa spor taraftarını ve bursa seçmenini bilmesi lazım bursa millet vekilleri bunu duymazdan gelemez.

  3. @UTKU EFE yorumuna yanıt olarak

   Bunlar azıttı iyicene inegöllü canımızı sıkmaya başladı gerekirse CIMER den yüklenelim bunların yaptığını BURSA mıza..

   15
   3
   1. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

    Eski stadla bzdunuz kafayı Artık bi eskiden kurtulunca Yeni stadyum dünyada en çok takip edilen ve en çok beğenilen 3 sadatyum tabi bundan haberinizde yoktur siz çünkü geçmişte kaldınız oy vermeye gelince CHP iyi partiyemi oy verecez bunların sonu HDP ye çıkıyo

    17
    75
    1. @Gülbahçeli yorumuna yanıt olarak

     Noldu, belediyeden aldığın bedava kadro tehlikeye girdi dimi? garajaltı mahallelerin beleş kadroları yüzünden Bursaspor bu hale geldi. Zıkkım olsun.

     10
     1
    2. @Gülbahçeli yorumuna yanıt olarak

     Çok siyasete girmişsin pardon da stad daha yeni bitti hala laga luga yapıyon bir kafanın yapımı 6 yıl sürdü stadın ismini bile alamadılar TİMSAH ARENA oldu mu sana Bursa büyükşehir stadı siyasete gelincede kent meydanına çık bi metro yapamadılar 15 duraklık metro 5 yıldır bitmedi Nilüfer ve Mudanya’ya bak sonra konuş oturduğun yerde osmangazi yıllardır tek bir evi düzeltmiyolar yıkık dökük semtler hala vıdı vıdı yapıyon

     11
     2
    3. @Gülbahçeli yorumuna yanıt olarak

     Eski değil Atatürk Stadi idi Uefa kriterlerine uygun hale getirmişti yazici 3 ay da Belediye Stadina 5 Start parası harcandı bitmedi Uefa kriterlerine uygun değil ve halen bitmedi ve bitmeyecekte .Atatürk Stadi eski değil yeni bir Staddi milli maclar oynanabiliyordu,yeni yapılan ne Stadina uefa standdarlarina uymadığı için hiç bir maç verilmiyor

     13
     1
    4. @Gülbahçeli yorumuna yanıt olarak

     Eminim ki bundan on sene önce fetöye muhterem hoca efendi diyordun şaşmaz. Eğer yaşin ufaksa da anana babana sor diyormuydunuz diye bak o kadar eminim.

     32
     4
 1. Ben Atatürk stadı yıkıldığı zamandan beri söylüyorum; Bursaspor merinos stadında oynasın.
  Yeni stadı da kendileri tepe tepe kullansın.
  Atatürk stadı yıkıldığından beri Bursaspor olarak iki yakamız bir araya gelmiyor

  133
  3
  1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Gerçek yüzlerini gösteriyorlar işte,bunlar sadece kendi doğrularını kabul eden zihniyetten ibaretler,Bursaspor onların hiç bir zaman umurunda olmadı,gittikleri günün ardından o stadın adıda değişmeli.

   32
   4
 2. Gül gibi Bozbey dururken,Bursa’ya tek bir katkısı olmayan adama oy verirseniz daha çooook ağlarsınız..bozbey’in 10numara projeleri vardı..ama yenemediniz chp nefretinizi..alın başınıza çalın şimdi belediye başkaninizi..

  69
  12
  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim bu tarz geri kafalı zihniyetler chp önceden batırmış şimdi de batırır chp devleti yönetemiyo belediye seçimlerinde de partiye bakılarak oy atıldığına %100 eminim pardon da chpnin döneminde euro 10 dolar 9 değilmiş bunu ne yapçaz stada gelince de alsınlar tepe tepe kullansınlar 10 yıldır bitiremedikleri arkasına hastane yapçaz diye kandırdıkları sonradan araplara satıp hotel olcak diyen insanlara oy atanlar hiçbirisi zerre umrumda değil hastalıklı zihniyetler sizi

   2
   1
 3. Arap seviciler, kankaları Katar’lılara peşkeş çekerler. 20 yıldır indra gandi. Hala doymadılar. Nasıl olsa din, iman, ezan, bayrak deyince oy verecek makarnaya kömüre muhtaç bırakılan akkoyunlar var hali hazırda !

  53
  9
 4. Bugün seçim olsun iktidar en düşük oyu Bursa’dan alacak. Yıllardır ülkenin üvey evladı bu şehir. Hızlı treni bile bitiremediniz. Elle tutulur bir tane proje yok. Aklı başında ülkeyi gezen insan görür Bursa bu ülkenin en az yatırım alan yeri. 100 bin nüfuslu şehirlere daha çok yatırım yapılıyor. Ama son nokta bu oldu. Bursaspor bu şehrin takımı belli ki siz bu şehir aidiyetine sahip değilsiniz. Değişim vakti.

  51
  5
 5. Vallahi de Billahi de Tillahi de bu adamlar Bursaya düşman Bursaspora düşman!!! Baktılar ki Emin Başkan stadyumun ticari alanları sayesinde Bursaspora gelir kazandıracak utanaz arlanmazlar hemen almışlar ellerine fotoğrafları burası bizimmm burasıda bizimmm diyerek açıklama yapıyorlar. Daha önce de dedim yime diyorum, ATATÜRK Stadyumunun yıkımında emeği geçen herkesi allah bildiği gibi yapsın, attılar bizi çadırdam stada onunda hiçbirşeyinden gelir elde ettirmiyorlar.

  40
  4
 6. VERİN BİZİM ATATÜRK STADIMIZI OZAMAN GERİ. NEDİR BU YAW!!!! ÇEKİN SİYASİ ELLERİNİZİ BURSASPORUMUZUN ÜZERİNDEN. MAÇLARADA SAKIN HA GELMEYİN İSTEMİYORUZ.

  34
  3
 7. -Yapılacak tek bir seçim var. Kulüp olarak BELEDİYE stadını terk etmek !
  -Açılışından bu güne dek siyasilerin oyuncağı olmamıza neden olan bu ruhsuz beton yığınından kurtulalım !
  Gerekirse 5-10 bin kişilik stadlarda oynayalım 1 sene daha eğer bu kararı almazsak daha çok oyuncak olacağız bazılarının elinde !

  -Acemler metro istasyonunun ismi değiştirip Bursaspor yapıp klüp üzerinden tren geliri sağla, otoparkı ne yaptın bilmiyorum ama, stadtaki gelir getiren dükkan kiralarına, klüpten stad için kira alıyormuşsun , eee bizim üzerimizden geçinmenize birileri ses çıkarması lazımdı…. Stadın yeri konusunda atılan yalanları, stadın ismi konusunda atılan yalanları unutmadık ! Hangi camia olduğunu göstericez sana …

  28
  3
 8. Takımı komple siyasi olarak kendilerine bağlamak için yapılan bir hareket. Nerede taraftar grupları, zamanında kendi futbolcusuna bile saldıran, sözde Bursaspor’un haklarını savunan grup, hadi savunun takımın haklarını…
  Haksızlığa sessiz kalan dilsiz şeytandır!!!

  27
  3
 9. Şehri müdafa Atatürk stadını yılanlar,Atatürk ismini kaldıranlar,millet bahçesiymiş Suriye küçük Şam olmuş yalandan Bursaspor anıtı yapmışlar Bursasporluları boyamaya.Recep Altepe Bursaspora zararı yıkarak verdi yalanlarıyla.Şimdi de Alinur Bursaspor a zarar vermekte.Bursaspor camiası bunlara prim vermemelidir.Bıktık artık uzak durun…

  20
  3
 10. Recep Altepe Alinur Aktaş ve Bursa da hiçbir işe yaramayan AKP millet vekilleri Bursamıza köstek olmaktan başka hiç bir işe yaradığınız yok. BURSASPORUMUZUN Üzerinden elinizi ayanızı çekinde destek olacağına köstek olmayın. Sizlerin görevi Bursa ya hizmet etmek. Hızlı treni Şehir hastanesi metroyu Acemler kavşağını bitirin Eski kongrelerde Altepenin istediği başkanlar geldi ne oldu Bursasporumuzu borç batağına soktular vede küme düşürdüler. Şimdide genç başkan Emin Adanura köstek olacağnıza destek olunda Maç günleri Emin Adanur la ya yana maç seyredesiniz.

  17
  3
 11. Bursaspor belediyeden siyasetten derhal elini kolunu çekmelidir.Bursaspor darbeyi belediyeden ve siyasetten yemiştir.Açın gözlerinizi.Bursaspor zarar görmüştür.Yıktılar düşürdüler Bursaspor u oradan oraya sürüklediler.Recep Altepe Bursaspor a büyük zarar vermiştir.Şimdi de Alinur sekiztaşlı Bursaspor bir spor kulübüdür siyaset veya birilerinin oyuncağı değildir.Alinur u Bursaspor’da uzak tut başkanım.Uyan Bursaspor ailesi uyan.Dik duruşu göster başkanım.

  16
  3
 12. Alın bakalım katlı otopark elimizden alındı şimdi stat bu zihniyeti getiren halk taraftar vebalini çekecek bursaspor düşmanları bunlar

  12
  3
 13. Ulan şaşıranlara şaşıyorum. Ne bekliyordunuz ? Ali ay seçilseydi bunlar olur muydu ? Erkan neden yeniden aday oldu ? 1060 kişi kim ? Neyse

  12
  3
 14. Ulan siz ne kadar alçaldınız be kardeşim..recep altepe zamanında yazıcı varken stada burnunu sokamıyordu bir şekilde kılıfına uydurdunuz adam sizin yüzününüzden üzüntüden kalpten gitti.Geldiniz evde avuçta ne varsa adamları satıp zamanın parası 40 50 milyon euro parayı aldınız(ozan bakambu volkan şener)transferlerinden stadın büyük bir kısmını bu çalınanlarla yaptınız.yetmedi bi o kadar borca soktuz şimdi borç katladı aldı başını gitti.şimdi çaldınız paralarla yaptığınız stadın gelirine göz diktiniz.ulan altepe bölükbaşı körüstan siz kolay can vermeyin size bir BURSALI BURSASPORLU olarak hakkım helal değil.kim bu particilikten takım üzerinden para indiriyorsa ona da hakkım helal değil!!

  10
  2
 15. SİZ KİMİN YERİNİ KİME DEVREDİYORSUNUZ ??? BAŞKA BİR YE KALMADIMI KOSKOCA BURSADA MAKSADINIZ NE AMACINIZ NE BURSASPORUMA BUNDAN SONRA DESTEK OLMQYIN AMA KÖSTEK,TE OLMAYIN ,BIRAKIN DÜŞÜN BURSASPORUMUN YAKASINDAN

  9
  3
 16. Sandıkta görüşürüz.
  Vermeyin oyunuzu verdirmeyin.
  Bizi millete rezil eden de sizsiniz bu duruma düşüren de BURSA da AKP bitmeli.

  9
  4
 17. Bursaspora verilen yağma edildi, önce onlara yazıklar olsun deyin bakalım. Herkes aynaya baksın önce amigo vs herkes menfaat peşinde.

  8
  2
 18. BURSA şehri ve BURSASPOR maalesef üvey evlat.

  Gençlik ve Spor Müdürlüğüne bu şehirde yer bulamadı iseniz ve şimdi BURSASPOR için taşın altına bedenelr konulur ve tam bir sinerji oluşturulmuşken bu tarz davranışlarla moral bozmak ve camiayı kilitlemek emelinize ulaşamayacaksınıııız.

  Yıllardır parası ödendiği halde yatan İPEKBÖCEĞİ VAGONLARI BURSA B.ŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANLARINN BECERİKSİZ VE MAALESEF ÜRETEN DEĞİL MASALLA NİNNİLER SÖYLEYENELR OLDUĞUNU GÖSTERİYOOOR.

  Bu yönetim tahtayı açacak,BURSASPOR inşaallah süper lige çıkacak ve siz o zaman mavi boncuk falan demyin.

  7
  3
 19. Öncelikle taraftarlarin Timsah Arena olarak isimlendirdiği stadın isminin Büyükşehir Belediye Stadı olduğu söylendi. Tabela bu şekilde asıldı, resmi olarak da böyle.

  5
  6
 20. Yeter artık verin BURSASPOR umuzu bize. İstanbul belediye spor ellerinden gitti. Ankara Belediye spor ellerinden gitti. Bursaspor a çökmeye çalışıyorlar. Yedirmeyiz BURSASPOR umuzu size. Ne gerekiyorsa yaparız. Önce stadyumdan çekilmeliyiz. İçinde Timsah olmayam stadyumu alsınlar başlarına çalsınlar. Sonrada bir tane maça giremesinler girerlerse yuhlansınlar. Bursaspor atkısı takıp OY isteyemesinler kürsülerde. Biz BURSASPOR umuzu kaldırımdada destekleriz.

  4
  1
 21. Öncelikle taraftarlarin Timsah Arena olarak isimlendirdiği stadın isminin Büyükşehir Belediye Stadı olduğu söylendi. Tabela bu şekilde asıldı, resmi olarak da böyle. Timsah Arena deyip durmak sadece kendinizi tatmin etmektir. Stadin gerçek ismi Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’dur. Bu bilgiyi hatırlatmak istedim.

  3
  14
 22. Düğünler kınalar yakılanlar geçenler sonralar bunları mantıklı bir cümle içinde toplayın, özetle Menfeatsiz Büyük Bursaspor taraftarları..! Garanti maaşa garanti işe gitti koca sevda şimdi boş boş konuşmayın

  1
  1
 23. Her kafadan Bi,ses çıkıyor klavye başına
  Geçen döktürüyor maşallah
  Siyaset yapmayın bu işe siyaseti bulaştırmayın
  Diyenler hepsi aynı kaba tıçıyorlar Eeee
  Sonra Topu taça atıyorlar
  Zaman bize uymaz biz zamana uyacağız
  Hala akıllanmadırz bu işler İşkembeyi
  Kübradan sallamakla olmuyor buyurun
  Bursaspora kıhavye Şampiyon,ları
  10 000 TL bağış yapalım Vaaamı?

 24. Arena Stadı Bursaspor’a verilmezse AKP Belediyesi bu saatten sonra benim için bitmiştir bir akiferi olarak söylüyorum yeter artık ellerinizi Bursaspor’un üzerinden çekiniz benim gibi binlerce taraftar böyle düşünüyor seçim zamanı geldiği zaman gerçekleri görüşürüz o zaman

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu