Bursaspor’un gözü FIFA’da!

TFF tarafından 3 kez ertelenen Kulüp Lisans süreciyle ilgili eksik belgeleri tamamlayarak 3 puan silme cezasından kurtulan Bursaspor’da gözler şimdi de filiz lisans ve FIFA’dan gelen 2 dönem transfer yasağını kaldırmaya geldi.

TFF tarafından 3 kez ertelenen Kulüp Lisans süreciyle ilgili eksik belgeleri tamamlayarak 3 puan silme cezasından kurtulan Bursaspor’da gözler şimdi de filiz lisans ve FIFA’dan gelen 2 dönem transfer yasağını kaldırmaya geldi.

FIFA ve CAS nezdinde görüşmelerini sürdüren yeşil beyazlı yönetim, 2 dönem transfer yasağını kaldırıp kadroya yeni isimleri katmayı hedefliyor.

Luka Capan davasıyla ilgili olarak yapılan itiraza CAS’ın birkaç gün içerisinde yanıt vermesi bekleniyor.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   sen öyle san.
   bugün bıkmadan, üşenmeden ve iç geçirerek bütün gün süper lig ve 1. lig maçı seyrettim.
   içlerinde yolu Bursadan geçen sayısız antrenör ve futbolcular vardı.
   bunların tamamı bir zamanlar bizim medyanın ve taraftarın dudak büktüğü ve burun kıvırdığı adamlardı.
   ama bugün biz nerdeyiz, o adamlar nerde?!.
   medya ve taraftar zaten çoktan bitti de! kulüp de son nefesini vermek için amatör kümeyi bekliyor.
   Allah aşkına zihniyet değişmeden bu takımı süper lige çıkarsan ne olur?
   atalarımız boşuna dememiş, ”tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır!”
   eğitim şart deyip konuyu kapatayım.
   eğitime bugün başlandığını düşünsek bile meyvesini almak en 10-15 seneyi bulur.
   bu da yeni bir medya ve taraftar jenerasyonu anlamına gelir.
   kısaca Bursaspor artık umutsuz vaka.
   acı ama gerçek…

   6
   4
 1. belki garip ama tahta açılır da tekrar saçma-sapan transferlere girip işleri daha da çıkılmaz hale getirirmiyiz diye ödüm patlıyor.
  camia olarak neden futbolu ve Bursaspor bu kadar yanlış yorumluyoruz şaşırmıyor değilim.
  oysa başarının anahtarı tahta-transfer-takviye değil.
  tam tersi yönetim-teknik adam-kadro istikrarı.
  sabır-sevgi-güven ile kurumsal kulüp yapısını inşa etmektir…

  6
  2
 2. İnşallah şu 1.5 Milyar TL borca sokanları başkan ve yönetimleri araştırmayan yazar ve gazetelere en kısa zamanda yasak getirirler ve kapatırlar! Buların yanında “Kızılelma MMU Hürjet Akkuyu Karadeniz Gazı vs “ için maket hayal yalan vs diyenleri tv’lerden alıp toplayıp Türkiye dışına sürsünler Irak kandil bölgesi uygundur!

  6
  3
  1. @Tranzonlu yorumuna yanıt olarak

   Yapma be Trabzonlu kardeşim deme öyle bak ( TOSUN ) RENKTAŞIMIN dediğe ömür biter BURSASPOR bitmez ,ne güzelde söylemiş aynen bende katılıyorum ömür biter BURSASPOR BİTMEZ,son yıllarda çektiğimiz çileler gibi ,gelecek yıllarda güzel günler göreceğiz inşallah

   1
   3
 3. Arkadaş tahta için 200 milyon tl ye
  İhtiyaç yok muydu bu iş bi
  Luka çapanin cebine para koymakla
  Bitiyorsa deseydiniz taraftara biz
  Toplardik o parayi açardik sezon
  Başında tahtayi milletin akliyla
  Alay etmeyin bu nasil bi haber

  6
  1
 4. Taktir eden olur veya olmaz ben bu yönetimi beğeniyorum ama bizim taraftar küfür ediyor yokluk içersinde mücadele ediyorlar bence hep destek vermemiz lazım bunlar harici bütün tokatcilar aday oluyor (((her zaman her yerde en büyük BURSA))

  4
  5
 5. Sevgili Bursasporlular geçmiş te yönetici taraftar grupları basının hatalarını elbette ki bir daha olmaması için hep konuşacagiz dosyaların pek çoğu malum AA döneminde ve EA döneminden şimdi soruyor bir kösüm Zafer Mah li kardeşlerime ve maraton grubu temsilcilerine Tirbün lideri Mehmet e sizler bu Başkan ve yöneticiler ile el ele kol kola yürüyen fikir veren çıkar sağlayanlar şimdi söyleyin yönetici arkadaşlarınıza aldıkları versinler sizler çıkar sağlayıp oturduğunuz evleri satın da yönetim transfer yapsın adam gibi adam alınsın şimdi boş adam alınacağına yönetim gerekli çalışmayı yapısında Trabzon da veya bir başka süperlig de kadroya giremeyen oyunculardan transfer yapılsın az ama öz olsun yoksa gelsin Özer gelsin Batuhan gelsin Sercan Volkan ile bu iş olmaz ey İsmail hoca tahta açılıp da transferlere çer-çöp leri aldırır işen Bursaspor un son atımlık kursunu heba ederseniz yedi ceddinizden hesap sorulur

  2
  2
 6. beyler 1 amatör 4 grupta yer alan 1326 futbol kulübünün maçını izledim bugün.beyler bursaspor kapansın..bu takım sıfır borçla kurulsun
  inanın bursaspor un içinden geçer bu takim. bir bakın kaç gol atmışlar.geliyoruz diyip diyip internette paylaşım yapıyorlar. okadarrr

  2
  2
 7. Kaldırın şu yasağı ama Batuhanlar, Özerler, Volkanlar gelmesin. Bıktık artık emeklilik ikramiyesini veren kulüp olmaktan. Kaç tane kaşar geldi de hiçbir faydası dokunmadan emekli oldu son yıllarda, bir sayın.

  Geleceklerse Emin’in Trabzon’a peşkeş çektiği üç gencimizi kiralayalım. Onlar bile büyük fark yaratır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu