Bursaspor’un gizli tutulan bomba transferi kim?

Bursaspor'da transfer çalışmaları Başkan İbrahim Yazıcı'nın talimatıyla hız kazandı. 1 hafta içöinde transfer çalışmalarını bitirmek isteyen Bursaspor, transferde bombayı patlatmaya hazırlanıyor. İtalya basınının öne çıkardığı 28 yaşındaki ünlü orta saha oyuncusu Thiago Motta'nın Bursaspor'a gidebileceği belirtildi.

 

Bursaspor'un gizli olarak transfer çalışmasını sürdürdüğü Motta, "Büyük hedefleri olan ve bunun için iddiasını ortaya koyan her takımda oynarım. Yeni heyecanlara ise her zaman açığım. Çünkü maceraperest bir yapım var" dedi.

 

Brezilya'da İtalyan kökenli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen 28 yaşındaki futbolcu, "Barça ve A. Madrid benim için büyük heyecandı. Genoa ise ve İnter ise farklı bir dünyaydı. Burada mutluyum ama gönderilebileceğime yönelik bazı haberler kulağıma geliyor. Her şeye hazırlıklıyım" diye konuştu.

 

Motta, Türkiye'de çok sayıda futbolcu arkadaşının olduğunun  altını çizerek, Türkiye liginde oynamanın heyecan vereceğini kaydetti.

 

Motta, Barcelona'da oynadığı dönemde tribünlerin sevgilisiydi. Atletico Madrid'e transfer edildiğinde onun için gözyaşı döküp ağlayan taraftarlar olmuştu. Madrid ekibinde tutunamayan ünlü orta saha, Genoa'da geçirdiği müthiş bir sezonun ardından Jose Mourinho'nun İnter'ine transfer olmuştu.

 

Öte yandan İtalyan kökenli oyuncuya Fenerbahçe'nin de talip olduğunu yazan İtalyan basını, Motta'nın Türkiye'ye transferinin gerçekleşmesinin an meselesi olduğunu yazdı.

 

bursadabugun.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu