Bursaspor’un gençlerine yasak şoku

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüsle ilgili alınan yeni tedbirleri açıkladı. Yeni tedbirler arasında yer alan 20 yaş altındakilere sokağa çıkma yasağından etkilenecek Bursaspor'da A Takım'da yer alan 7 futbolcu var.

Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ın yaptığı yeni alınan koronavirüs tedbirleri kapsamında ‘Gece yarısından itibaren 1 Ocak 2000 ve üstü tarihli doğumlularda tıpkı 65 yaş üstü gibi sokağa çıkamayacaktır’ açıklaması üzerine Bursasporlu bazı genç futbolcular da bu yasak kapsamında sokağa çıkamayacak.

Bursaspor A Takımı‘nda yer alan ve sokağa çıkamayacak 20 yaş altı futbolcular arasında 18 Nisan 2002 doğumlu Ali Akman, 1 Haziran 2000 doğumlu İsmail Çokçalış, 2001 doğumlu Ozan İsmail Koç yer alıyor.

ANTRENMANA ÇIKAN GENÇLERE DE YASAK

Bu sezon 18 kişilik kadroda kendine yer bulan 2001 doğumlu Batuhan Kör, 1 Mart 2000 doğumlu Enes Kayar, 1 Ocak 2001 doğumlu İbrahim Turan ve 22 Ağustos 2002 doğumlu Ertuğrul Kurtuluş da alınan karar gereği evden dışarı çıkamayacak isimler arasında yer alıyor.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Antrenmanlar başladığında yasak devam ediyor olsa dahi valilikten alınacak izinle,
    KUlüp personeli tarafından özel araçla evinden alınıp götürülme şartı ile
    Bu problem çözülecektir bence sıkıntı yok.

  2. Bu nasıl başlık ya zaten çıkmamaları gerekiyordu . Sanki discoya gidiyorlar her akşam da bir an da yasak yediler . Yada TFF 5 maç ceza vermiş gibi başlık atıyorsunuz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu