Bursaspor’un gençlerine yasak şoku

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüsle ilgili alınan yeni tedbirleri açıkladı. Yeni tedbirler arasında yer alan 20 yaş altındakilere sokağa çıkma yasağından etkilenecek Bursaspor'da A Takım'da yer alan 7 futbolcu var.

Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ın yaptığı yeni alınan koronavirüs tedbirleri kapsamında ‘Gece yarısından itibaren 1 Ocak 2000 ve üstü tarihli doğumlularda tıpkı 65 yaş üstü gibi sokağa çıkamayacaktır’ açıklaması üzerine Bursasporlu bazı genç futbolcular da bu yasak kapsamında sokağa çıkamayacak.

Bursaspor A Takımı‘nda yer alan ve sokağa çıkamayacak 20 yaş altı futbolcular arasında 18 Nisan 2002 doğumlu Ali Akman, 1 Haziran 2000 doğumlu İsmail Çokçalış, 2001 doğumlu Ozan İsmail Koç yer alıyor.

ANTRENMANA ÇIKAN GENÇLERE DE YASAK

Bu sezon 18 kişilik kadroda kendine yer bulan 2001 doğumlu Batuhan Kör, 1 Mart 2000 doğumlu Enes Kayar, 1 Ocak 2001 doğumlu İbrahim Turan ve 22 Ağustos 2002 doğumlu Ertuğrul Kurtuluş da alınan karar gereği evden dışarı çıkamayacak isimler arasında yer alıyor.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı