Bursaspor’un forması belli oldu

Bursaspor'un Balıkesir deplasmanında giyeceği forma belli oldu.

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Emre yorumuna yanıt olarak

    Siteye giren tayfa 20 kişi eksileyen 60 kişi olursa ben adminden şüphelenirim. Hele ki beşiktaşlı ilgili olumsuz gönderileri yayınlamıyor.sa.. Adnan batır göreve.. Adnanın haberi olması lazım bu konudan.. Tabi bu msj yayınlanırsa:))

    2
    1
   2. @Emre yorumuna yanıt olarak

    Dünden beri var bir kitle her yoruma eksi basıyorlar , delikanlı gibi çıkıp yazsalarda anlasak neymiş dertleri icimizdeki İrlandalı mi desek İstanbullu mu desek!!!!

    8
    2
    1. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

     İlk altı için üç rakibine puan kaybetmiş çok önemli bir maçı böyle farklı kaybetmek ilerisi için tüm ümitleri yitirmeme sebeb oldu. Takım gol pozisyonuna giremiyor. Hoca sadece seyrediyor. Çok yazık

 1. Içinizdeki volkanı patladın çocuklar yukardan 3-4 takım puan kaybetti tam zamanı tam ciddiyetle yola devam…

  31
  45
 2. Sevgili moderatör. Son haberlerdeki yorumlara bakın.. Bilinçli eksileyen kitle var; ve bu eksi sayiları oldukça fazla.

  Bir algı yaratilmaya çalisiliyor sanki, hani belki gerçektek bursasporlu dostlarımda olmayabilir bu kitle. Lütfen eksi verenler uzerinden bir araştirma yaparmisiniz? Ne zamandır üyeler..

  20
  14
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   8jk veya şiketaşlıların ismi geçince nedense eksi sayıları azaltılmış,açık ve net bu şikecilerin alayı toplanıp gelse, sabah akşam eksi verseler yorumlarımıza bazı gerçekler var ki değişmez, istanbulun sözde 2,5 büyütülmüşlerinin k.ç.na taktırılmış 0,5 porsiyon büzük oldukları ve ilelebet bizimle dost olamayacakları

   8
   3
 3. Formamızın rengi tasarımının
  Hiç bir önemi yok önemli olan
  Üzerindeki armaya layık olabilmek
  Sahaya çıkıp Bursasporun büyüklügüne
  Yakışır mücadeleyi sergilemek

  9
  1
 4. Bu Burak Kapacak denen adam bu takıma zarar veriyor. Buna güvenenler sanırım futbol bilgileri kıt. Ayrıca Batuhan etkili bir santrfor değil sadece tek vuruş adamı. Savaşcı yapısı hiç yok.

 5. Takımım Giresun m az çındaki gibi defanstan çıkarken top kaptırıp gol yemesi çok kötü. Sanki alışkanlık haline geldi. Hoca bu konuda bir uyarı yada bir çalışma yapmıyorum.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu