Bursaspor’un eski kaptanı futbolu bıraktı

Bursaspor'un eski takım kaptanlarından Özer Hurmacı, aktif futbolculuk kariyerini sona  sosyal medya hesabından duyurdu.

Sosyal medya hesabından bu kararını paylaşan Özer Hurmacı son olarak Bursaspor formasını giymişti.

Hurmacı “Çok değerli Spor camiasına; futbol bana çok güzel, çok özel duygular tattırdı. Çocukluğumda, gençliğimde, hayatımın her anında futbol var oldu.

Benim içinse artık aktif futbolculuk kariyerimi noktalama vakti.

Bu güzel yıllarda yanımda olan başta saygı değer hocam Aykut Kocaman’a; Fenerbahçe, Trabzonspor, Ankaraspor, Bursaspor ve formalarını gururla taşıdığım tüm değerli camialara teşekkürlerimi sunuyorum. Desteklerini iyi günde kötü günde esirgemeyen başta aileme tüm taraftarlara ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Farkında olmadan üzdüğüm, kırdığım, sinirlendirdiğim birileri varsa haklarını helal etsinler. Her son yeni başlangıçlar demektir. Yeni maceralarda görüşmek üzere… Kalın sağlıcakla.” ifadelerini kullandı.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bursa45916 yorumuna yanıt olarak

   Ya bırak Allah aşkına ! Bursapor’ a tarihinde bu kadar utanç verici bir 10 numara gelmedi ! O formanın da bir onuru var, rezil etti ! Sarı karti varken alıp topu havaya dikmeler, kırmızı yiyip takımı 10 kişi bırakmalar vs. çok yaktı bizi çok ! O kırmızılari yemeseydi belki o sene ilk 2 den superligdeyik…
   Hele son maç yaptığı terbiyesizliği asla unutmam ! Ads Play-off maçı öncesinde takımı sabote etmeler, kafa kaldırmalar, kadro dışı kalıp maça çıkmamasi da cabası…! O konu iyi araştırılsın bak altından neler çıkıyor !

   5
   1
  2. @Bursa45916 yorumuna yanıt olarak

   Kardeşimiz, sen başkansından bahsetmiş oluyorsun.

   Hiç olmadı..kaptan

   Kaç maçta kırmızı yeyip, hakemlerle münakaşa edip takım arkadaşlarını eksik bıraktı acaba…??

   Gençlere örnek olmalı…soğuk kanlı centilmence..
   Bunları kendisinde göremedim, maalesef!

   9
   10
 1. Ya bu adamın hayatı eşi ile olanlar bütün gazetelerde çıkmadığında bu uyur gezer gazeteci kadın ve şiddet haklarını hiç bilmiyorumuda böyle bir haberi durumda yayınlıyor? Artık bakmıyorum hangi gazete ve yazarlar yazmış bu “Şahane” yazıyı diye! Adamların yazacak birşey kalmamış kulüp 1 Milyar TL Borç Batağına batırılmış eski yönetimler tarafından adamlar hala hepimizin zaten bildiğini yazıyor hangi hakem hangi forma yanlış yunluş ilk 11 tahminleri ve şimdi böyle haberi! Oturdukları yerden kendileri havadan haber yaratıyorlar – ya arkadaş siz Bursaspor’lu Bursalı değilmisiniz? Araştırmacı Gazetecilik diplomanızı aldığınız zaman böyle haber yapacaktınız ne girdiniz bu mesleğe ? Orada bu kulübü 1 milyar TL Borca sokan 50 kişi var en azından eski kulüp yönetimlerinden gidin araştırın paralar nerelere gitmiş neleri varmış şimdi ne mal varlıkları var eskiden ne kullanıyormuş şimdi ne? Borç verdim diyorlar 300-500 milyon TL bu para nereden gelmiş hakikaten bu verdik dedikleri paralar onlarda varmıymış yoksa Bursaspor’un Bankalardan borç aldığı paraları kendileri verdi diyemi göstermiş bu şahıslar? Gazetecilik yapın Gazetecilik!

  14
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu