Bursaspor’un efsane ismi başkanlığa aday oldu

Bursaspor Kulübü Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu öncesi Bursasporlu Profesyonel futbolcular Dayanışma Derneği, Sinan Bür başkanlığında adaylık için imza toplamaya başladı.

Bursaspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu öncesi Bursasporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği, Sinan Bür‘ün başkan adaylığı için 16. noterde bugün itibariyle imza toplamaya başladı.

Bursaspor Kulübü Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu 1. Toplantısının 13 Ocak 2024 Cumartesi günü saat 14:00’da Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu’nda, çoğunluk sağlanamaması halinde 2. Toplantının 20 Ocak 2024 Cumartesi günü saat 14:00’da aynı yerde çoğunluk aranmaksızın yapılmasına karar verilmiştir.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sayın kongre üyeleri 2023 aidatınızı ödediyseniz eğer önemli bir işiniz yoksa bu kongre yi ilk oturumda yapalım zamanımız kısıtlı.

  41
  4
 2. Yemin ederim rahmetli orhan abiden sonra en iyi başkan yazıcı istisna onun yeri ayrı çalmaz caldirmaz menajerler ede yüz vermez futbol adami arkasinda futbolcu ordusu sanayici ve is adamları iste kurtulus bu insallah hayırlı gecligimin ekolü sinan abimiz

  41
  8
 3. Adamsın Sinan bur bululup batacak olsada Recep Günay’a bırakmayın bunu def edin arkandayiz başkan devam

  28
  8
 4. ŞEHRE YAKIŞAN İSİM BURSA DESTEK VERİRSE NEDEN OLMASIN BAŞTA ÖNCE YÖNETENLER YOK BOŞ VERİP YAPILMASA EN AZINDA SEBEBİ ORTAYA CIKAR FUTBOL BURSADA İSTENMİYOR TASTİKLENMİŞ OLUR HADİ BAKALIM TAVRINIZI NETLEŞTİRİN HERKEZ İŞİNİ BİLSİN SONRASI

  25
  8
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Babayı vaz geçer. Sen büyük kaptanı tanımadığın için böyle konuşuyosun. Hatçe Recep’le karıştırma onu. Onun adı Hatçe Sinan değil, Kaptan Sinan. Google’a yaz, bi bak.

   18
   3
  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Sizinkiler seni yapmadan önce vazgeçeydi de sen olmayaydın demekle olmuyor dimi olmuşsun bırak birileri aday olsun iyilikten iyilik doğar iyi olur inşallah de ne var çokmu zor

   24
   7
  3. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Aman dikkat et! Allah korusun, mazallah ağzından bir tane hayırlı laf çıkıverir de günaha girersin. Böyle olumsuz düşünmekten ne zevk alıyorsun? Güzel düşün, güzeli çağrıştıran da güzel olsun.

   28
   4
  4. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Tek bir olumlu gelişmeye tahammülünüz mü yok anlamıyorum. Hayırlı olsun RG den kurtuluyoruz diyeceğinize karabasan gibi bir taraftarımız var hep kasvet!

   35
   11
 5. böyle biri kulübü kurtarır ama tanıdığım kadarıyla kendisi başkan olacak kişilerden biri değil bence.
  mesela herkesin antrenör olarak düşündüğü ama benim başkan olarak hayal ettiğim bir ömer erdoğan ve mustafa er var.
  arkalarında iyi bir ekonomist, iyi bir hukukçu olduktan sonra.
  bunlar zaten konuya hakim insanlar. şehrin kaynakları bunlara, dolayısıyla kulübe güvenle akar diye düşünüyorum.

  10
  18
  1. @DAVUT DOĞRUCU yorumuna yanıt olarak

   Sinan Bür başkan olarak cuk oturur. Terini dolduran saygın ve saygıdeğer bir adamdır.A milli takım forması giymiş, Bursaspor’un taihinde en genç kaptanı olma onutuna erişmiş ve sol açık olarak sol kanatta rakip defans adamlarının en kralının damına komuş bi abimizdir. Şu anki 4 diğer adayı topla,üst üste koy, ikiyle çarp, Sinan Bür kaptanın sağ bacağı etmez. Efsane İntertoto kadrosunu kuran, Mususi’leri, Ercüment’leri, Ömer’leri, Selim’leri, Tuncay’ları, Levent’leri alayını Bursaspor’a getiren de kendisidir.

   26
   10
 6. Recebin adamları hep olumsuz veriyor bukulup recebin deyil adinindeyil Recep seni benbir yakalarsam defol birdaha konusmayacikma seni görünce seytanlarim geliyor

  3
  3
 7. Bizler Bursaspor’a gönül verenler olarak 50 yıldır taraftarı olduk,şu an Sinan Bür aday olucaksa ,futbol’u belli bir disiplin içerisinde oynamış ender insanlardandır,kendisini tanıdığımız kadarıyla klübü tüm Bursa’lıların desteğini alarak idare edebilecek yönetimini oluşturup ,Bursasporumuzu daha iyiye doğru götürebileceğinden eminiz,hayırlı olsun,futbol camiamız iyi gelecektir…

  3
  1
 8. Bursaspor’un tekrar eski degerlerine dönmesi için tüm taraftarlar olarak destek olmak bizim için bir haysiyet ve onur meselesi olmuştur,selam ve saygılarımla…

  3
  1
 9. Saygımız sonsuz, ama 73 yaşına gelmiş adamcağız ne yapacak bu saatten sonra. Hem kendi itibarına hem kulübün çok değerli zamanına yazık. Camia ve şehir olarak somut adımların atılmasının gerektiği son düzlükteyiz. 2024 yılının sonu itibarıyla artık kurtarılacak bir “Bursaspor” kalmamış, tarih olmuş olabilir.

  2
  3
 10. Saygıdeğer kaptan.
  Aldığınız karar o kadar önemli ki.
  Umarım tüm şehir size destek verir ve bir an önce eski günlere dönüş yaparız.
  Başarılar dilerim.

  2
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu