Bursaspor’un Diyarbekirspor maçı hakemi açıklandı

TFF 2. Lig Beyaz Grubun 18. haftasında çarşamba günü saat 14.00’te oynanacak olan Bursaspor - Diyarbekirspor maçının hakemi belli oldu.

20 Aralık Çarşamba günü Yüzüncü Yıl Atatürk Stadı’nda oynanacak BursasporDiyarbekirspor mücadelesinde İstanbul bölgesi B klasman hakemi Burak Taşkınsoy düdük çalacak.

Taşkınsoy’un yardımcılıklarını Efe Kurtuluş ve Sabri Üstünel yapacak. Mücadelenin dördünü hakemi ise Sercan Yılmaz olacak.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ne zaman bu kadar vurduymaz olduk? Hakemin yanağı sahada bütün dünya önünde kırılır alınan önlem 5 maç seyircisiz ceza, Antrenör milli futbolcu parasını futboldan kazanmış gider diğer milli olmuş güya örnek olması gerekirken bir şebekeye parasını yatırır çok daha fazla kazansın diye ve üstüne hakemi ziyaret edeceğine mapusa yanak kıranı ziyaret eder ve edebilir yani örnek böylemi olur 20 milyon çocuğa? Bu nasıl birşey ya? Deprem olur İstanbul’da vs 4-5 derecede birkaç hafta arayla konteynır şehirler yapılıp insanlar riskli binalar çıkarılacağına ve gazeteler bunu haber yapacağına hiçbirşey yazılmıyor yapılıyormu 20-40 milyon kişinin yaşadığı bölgede gözle görülmüyor! Ama gazeteler multi milyoner eski antrenör daha 1 ay evel görevden alınmışsa iş bulmak için Efsane Geri Dönüyor haberi tam sayfa yapıyor deprem sadece hangi bölge riskliymiş haberi ya neyi bekliyoruz dünya önünde yine aciz duruma düşmemizimi?

  9
  1
 2. . maçtan saat önce mesainden çık. arabana uygun bir park yeri ara. mac bileti.al
  maçtan önce bişeyler ye
  maç çıkışı trafiğe yakalan. nerden baksan işyerinden kesilecek para ile birlikte 1000 tl civarı masraf olacak. zaman kaybını söylemiyorum bile. onun için maça gelmiyorum
  OKADARRRR

  2
  9

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu