Bursaspor’un Covid-19 PCR sonuçları açıklandı

Bursaspor Kulübü teknik heyet, futbolcular ve A takım personeline yapılan Covid-19 PCR test sonuçlarını açıkladı.

Perşembe günü karşı karşıya geleceği Menemenspor maçı öncesi teste giren Bursaspor Kulübü‘nün açıklaması şöyle;

Teknik heyetimiz, futbolcularımız ve A takım personelimize yapılan Covid-19 PCR testleri sonuçlanmış ve tüm testler negatif çıkmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Şu virüs fena bela; bilinçli tedbirli ve saygılı olalım toplum içinde. Sıkıntı büyük.
    Bir de Adnan Batır sorumluluğundaki haber içeriklerinizden rahatsız oluyoruz artık.
    Yarın EuroCup’ta Gran Canaria maçına çıkıyoruz basketbolda.
    Biz burda eskilerin şunla görüştüğü, başkalarını başka şeyler yaptığı boş haberleri görüyoruz ve yeni nesil tık cahili atlak zihniyetimize atlayıp gereksiz yorumlarla birbirine giriyor. Kaldı ki bursabasket.net de Batır sorumluluğunda ama orada da hiç habercilik anlayışı yok. Maç sonları kopyala yapıştır ajans haberleri. Özel site açtığın oluşumlara özel haber yapamıyorsan yazıktır. Geliştirin kendinizi lütfen habercilik konusunda madem haberci diye geçiniyorsanız. Hiç bir şeyin haberini vermeyip gazlı sazlı boş haberlerle feci cahil olan taraftar profilimizi de gazlayıp daha cahilleştiriyorsunuz. Kendini 30 senedir gram geliştiremeyen büyük üstad yerel spor yazarı ve müdürlerimizden hiç farkınız yok normal olarak onları örnek alıp taklit ettiğiniz için. Bu kabullenilmiş ve kibirli cahillik şehri komple her şeyi ile hiç etti kimsenin haberi yok….

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu