Bursaspor’un cezası FIFA’da kalkmayabilir!

Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz transfer yasağı ile ilgili açıklamada bulundu.

Bursaspor Kulübü‘nün sponsorluk lansmanında konuşan Başkan Banaz “Mevcut süre 1 Aralık’ta dolacaktı. Orada karşı tarafında avukatı ile ek süre talebimiz oldu. Bu konu ile ilgili pozitif yaklaşıldı. Mevcut konuya bahsi olan futbolcunun da Bursaspor’un ceza alması gibi bir talebi yok. Bursaspor’un tek taraflı yaptığı fesihlerin bir sonucuydu.

Orada bir tane konu yok. 7 futbolcu ile ilgili değerlendirmemiz var. Bunların FIFA‘ya gitmesi ve Luka Capan’la birlikte bir disiplin cezası aldık. Capan’la ilgili konuda ödeme yapsanız dahi cezasın ortadan kalkmaması gibi bir durum söz konusu. Bu konuyla alakalı uğraş vereceğiz.” dedi.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Kalksa ne olur kalkmasa ne olur. Düşmemek için 3 puanın peşinde koşan Bursaspor. Bu hale getirenlere yazıklar olsun. Biz unutmayız. Ama halkımızın içinde balık hafızalı cahiller çok

    13
  2. Bu yönetim Bursaspor için çok uğraşıyor. Ancak, geçmiş hatalar o kadar büyük ki, bu yüzden kurtuluşumuz MÜMKÜN DEĞİL.

    Sonumuz belli; AMATÖRE 1,5 YIL KALDI.

    11
    3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu