Bursaspor’un büyüklüğü değişmiyor

Tarihinin en zor dönemlerini geçiren Bursaspor'un büyüklüğü altın misali çamura düşse de değerini korumaya devam ediyor.

Koca çınar Bursaspor’un son dönemlerdeki düşüşüne rağmen Türkiye‘nin ilk beş kulübü içinde yer aldığı bir detay dikkat çekti.

NTV Spor‘un hazırladığı habere göre Twitter ve Instagram‘da en çok takipçisi olan Türk futbol kulüpleri arasında Bursaspor 5. sırada yer alıyor.

İşte o içerik;

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Böyle haberler ile avunmak büyük tehlikeyi görmeyi engeller.. borç 1 milyarın üstünde,transfer yasağı var+elinde futbolcu kalmamış. Bunlara odaklanmak lazim

  28
  2
  1. @Semih yorumuna yanıt olarak

   Aynen arkadaş , kendimizi nelerle avutuyoruz . Seneye büyük ihtimalle TFF 3. Lige düşeceğiz . Yok tâkip şu kadarmış bu kadarmış .

   4
   2
 2. Diğer bi şampiyon Toschak Şehir’in kaç takipçisi var acaba? 117 tane Bozbaykuş takip ediyosa yine iyi amk. Hele bi de Zafer mahalleli Arnavut başkanları var ya. Hani genç kız gibi sesi var. Bi konuşmaya başlayınca bizim mahalledeki Nihal abla konuşuyo sanıyom.

  7
  4
 3. Bursaspor amatör kümeye düşse gider Merinos da Soğanlı da seyrederiz.
  Bu ülkenin beşinci büyük takımı beşinci şampiyonu Bursaspor dur.
  Bu gerçek kulüp kapansa da değişmeyecek.
  Tarihe altın harflerle kazıdık.
  Kupa müzemizde.
  Alt liglere düştük.
  Belki daha da düşeceğiz fakat biz varız.
  Var olduğumuz sürece Bursaspor da var olacak.
  Çünkü bu takım bizlere babalarımız dan emanet.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu