Bursaspor’un büyüklüğü değişmez

Bursaspor Kulübü, Erzurumspor galibiyeti sonrası bir yazı yayınladı.

Soyunma odasından galibiyet pozu ile verilen yazıda; “Bursaspor’un büyüklüğü değişmez.BİZ BİR’iz +3 Hep birlikte“ denildi.

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @UçanTimsah yorumuna yanıt olarak

   Onlar da forma giyecek kardeşim merak etme ! Bol bol rotasyon izletecek bize yalçın hoca ! Ama bu arada iş kazaları da olabilir o gibi durumlar da hemen takımınızı yerden yere vurmayın ! Hep destek tam destek ! ”İyi gününde kötü gününde diye bağırmadık mı hep tribünlerde” ?!

   67
   1
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Bursaspor sevdalıları bziler şampiyon olduktan sonra hep şu hatayı yaptık maç maç değerlendirdik aslında maçlar 3 neticelidir bizler ki ben buna yürekten inanıyorum Bursaspor un 20 -30 bin arasında kemik taraftarı var ve bu kesim in büyük çoğunluğu Butrsaspor u yürekten seviyor vede futbolu iyi biliyor lakin sabırsızıs takılmayalım maçlık entsantelere sen biliyormusun hafta içi hoca nasıl diman da kim ne yaptı nasıl oynadı karşı rakip nasıl değerlendirildi o hafta nasıl oynanancak ve bunları kimler ne kadar başardı futbol da oyuncunun atan nabzı kas kemik yapısı önemli vede en önemlisi futbol artık çok çabuk oynanması hızlı oyuncu hızlı düşence olmalı başarı böyle geliyor biz aslında taraftarız bizim en önemli yapmamız gereken o stadyumu doldurmak takımızı her koşulda destelemek ve de bu sene güzel şeyler oluyor yeni besteler buı çok güzel bizler de toparlanıyoruz bu da bizim taraftar olarak iyi yönümüz diyebilirim ama lütfen sosyal medya da teknik direktör veya başlkan olmayalım değerlendirmeleri daha ziyade sezon sonu tüm herşeyi ile yapalım elbette ki bu yıl olmaz sa olmaz lige çıkmak ama bunun yanında ne kadar genç nasıl gelişim gösterdi ne kadar borç yada para ile lig e çıktık ve daha bir çok aklemler ele alınmalı yoksa o oynadı bu oynamadı meselesini ben sığ konular olarak görüyorum bizim basın içinde de futbolu sadaece eş dost tanıdık eski hocalar ile duyumlar ile gazetecilik de yapılıyor

   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Onlar artık hiç forma giymeyecek. Bu belli rotasyona bile dahil değiller. Ancak sakatlıklar olursa yedek kadroya girerler. Yakında Emirhan da yedeğe çekilecek. Yani kısacası gençlerden oynarsa Burak oynar gerisi yedek ve dışarıda kalır. Bunları eleştiri falan olsun diye yazmıyorum. Olacaklar bunlar onu söylüyorum. İyi gidersek bir şey olmaz kötü gidersek herkes eleştirir. Bu kadar basit.

    8
    27
 1. Peki bir soru , bu mutlu aile fotoğrafında büyük umutlarla alınan Selezynov nerde? yoksa tam bir aile değilmiyiz?

  7
  43
  1. @hedef 16 yorumuna yanıt olarak

   Dediğin gibi olsa ads maçından sonra takım arkadaşları ile trübüne gidip taraftarı dinlemezdi.maç sonu Sevinçlerine katılmaz sorun olduğunu düşünmüyorum.

   17
   1
 2. Bu “buyuk” lafi bir tek bizim ulkemizde kullaniliyor. Hicbir Avrupa kulubu kendini “buyuk” diye tanimlamaz mesela. Goremezsiniz boyle bir bayagilik. Futbol kalitesi ne kadar gerideyse ceneler de o kadar fazla calisiyor. Ezikligin yuze vurumu bu laflar. Birakin bu buyukluk taslamalari. Bizans kuluplerinin soylemi bunlar. Bursaspor’un kendini ifade etmek icin ek sifatlara ihtiyaci yok.

 3. Dün gece uykumda statta buldum kendimi.
  Tribünler hınca hınç dolu ve aşağıdaki sözler karşılıklı olarak coşkuyla söyleniyordu.

  Uyandım ama hala dudaklarımda o sözler. Uzun müddet uyuyamadan o sözleri heyecanla mırıldandım duydum.
  Hayır olsun. Paylaşmak istedim.

  Bir bak rengimize, Beyazıyla yeşili
  Şampiyon olacağız, bu sene besbelli.

  Babamın kucağında, gelmiştim yanına
  Şampiyonluk yaşat, Timsahım bana da…
  Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyy

  Bir bak rengimize, Beyazıyla yeşili
  Şampiyon olacağız, bu sene besbelli.

  Babamın kucağında, gelmiştim yanına
  Şampiyonluk yaşat, Timsah Arena’da…
  Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyy

  4
  1
 4. hoca sedatla ataberki kadroya almamakla ayaklarına sıkyor kadromuz gyet iyi her hocayla çıkarız yukarı benceyalçın hoca başkanımız tarafından gözden geçirilmeli

  1
  14
 5. ATABERK DE SEDAT DA BİZİM EVLADIMIZ…YARINLARDA İKİSİ DE BANKO OYNAYACAK…ŞİMDİ KADRODA DEĞİLLERSE YALÇIN HOCA NIN MUTLAKA BİR BİLDİĞİ VARDIR…BU ÇOCUKLAR DAHA ÇOK GENÇ…ONLARA BÖYLE “ADETA KENARI İTİLMİŞLER,HAKLARI OLAN FORMADAN MAHRUM EDİLMİŞLER” HAVASI YARATMAK DOĞRU DEĞİL…ONLARA DAHA FAZLA ÇALIŞIN VE FORMAYI KAPIN DEMEK LAZIM…BANA GÖRE DE HER İKİSİNİN DE YERLERİNE OYNAYAN FUTBOLCULARDAN EKSİĞİ YOK…AMA BU TAKIMIN TEKNİK PATRONU YALÇIN HOCADIR…HOCAMIZ GAYET BAŞARILIDIR VE O NE ZAMAN ÇIKIN OYNAYIN DERSE O ZAMAN OYNAYACAKLARDIR….HAM MEYVAYI DALINDAN KOPARMAYALIM…BİRAZ DAHA OLGUNLAŞSINLAR Kİ HEM BURSASPOR HEM BU ÇOCUKLAR BU İŞTEN KARLI ÇIKSIN…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu