Bursaspor’un burada olması utanç verici!

Bursaspor'un şampiyon kadrosunun kaptanlarından teknik direktör Ali Tandoğan, Yeşil Beyazlı kulüpte hocalık yapmayı arzu ettiğini dile getirirken, "O duyguyu tatmadan ölmek istemiyorum" dedi. Tandoğan, Bursaspor'un TFF 1'nci Lig'de olması için ise 'utanç verici' ifadesini kullandı.

Bursaspor ve başında teknik direktör olarak bulunan İbrahim Üzülmez‘e dair görüşlerini paylaşan Tandoğan,Bursaspor olduğu için çok başarılı olmasını istiyorum. Yeşil Beyazlıların ise oynanırsa ilk maçı Keçiören’le. Zor bir zemin. Bursaspor, Keçiören maçını kazanırsa yüzde 80 şampiyon olur. Zaten Yeşil Beyazlıların, bu durumda olması utanç verici bir durum. Şampiyonlar Ligi görmüş bir takım yönetim anlamında yanlışlar yapıp doğru transfer yapmayınca farklı insanları içeri sokunca Bursaspor‘u çökerttiler. İşe bilen adamlara danışmadılar. Bursaspor‘da hocalık yapmak kolay değil. Erzurum’da gördüğüm kaliteli ayaklar var. Hatay sürpriz yapıyor. Sıkıntı yaşarsa şampiyonluğu kaybedebilir” açıklamasında bulundu.

BURSASPOR’DAN İFTİRALARLA AYRILDI
Futbolculuk döneminde Bursaspor‘dan haksız yere ayrıldığının altını çizen Tandoğan, “Çok büyük iftiralara uğradık. İftiralara uğradığımızda arkamızda durması gerekenlerin susmasına şaşırdım. Kafatasımı patlatmışım o dönemde ölüm döşeğindeyim. Boyun kıkırdaklarımda kaymalar oluştu. İftira atılan insanın kendisini açıklaması gibi süreç yaşanıyor. O dönemde gitmemizle ilgili çok büyük haksızlıklar yapıldı” açıklamasında bulundu.

Yoluyla
Bursadabugün

5 Yorum Onay bekleyen 1 yorum var

    1. @srdr yorumuna yanıt olarak

      Yerde yata, yata oynanan futbol değildir Balıkesirin başındayken adeta 1p öyle almıştınız veya çalıştınız. Hangi başarısı var Denizlide? Balıkesirde? Altayda? Şanlıurfada?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı