Bursaspor’un bu durumlarla anılması hoş değil!

Başkan adayı Raşit Barışıcı, “Özlüce Tesisleri’nde kesik olan elektriğin açılmasıyla ilgili bir girişimimiz oldu. Bursaspor’un böyle anılması hoş değil” diye konuştu.

Bursaspor başkan adaylarından Raşit Barışıcı, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nin biriken borçlar nedeniyle kesilen elektrikle ilgili girişim yaptıklarını ve Bursaspor’un bu durumlarla anılmasının hoş olmadığını söyledi.

OLAY’a açıklamalarda bulunan Barışıcı, “Arkadaşlarımızla çalışma yaptık. Özlüce Tesisleri’nde elektriğin açılmasıyla ilgili bir girişimimiz oldu. Bursaspor’un böyle anılması hoş değil. Yönetimde olalım veya olmayalım fark etmez. Amaç Bursaspor ise bu durumu düzeltmemiz gerekiyor” diye konuştu.

HERKES İLGİ GÖSTERİYOR

Çarşamba günü teslim edecekleri yönetim listesiyle ilgili kendilerine birçok talebin geldiğini belirten Raşit Barışıcı, yapacakları değerlendirmelerin ardından yarın son şeklini vereceklerini kaydetti. Barışıcı, “Listemiz hazır ancak yarın arkadaşlarımızla toplanarak son halini vereceğiz. Biliyorsunuz yönetim kurulu üyesi sayısı 8’e düştü. Talep var. Herkes ilgi  göstermeye başladı. Çarşamba günü listemizi teslim edeceğiz. Arkadaşlarımızla değerlendirmelerimizi sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

 

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Tebrikler Sayın Barışıcı
  Bu duyarlı hareketinizden dolayı
  Yònetime girme adına ilgi gösteren
  Arkadaşlardan 1’er milyon tl kulübe
  Bağış şartı konulursa kulüp adına
  Bir katkıları olacagını düşünüyorum
  Siz seçilir yada seçilmezsiniz
  Samimiyetle kulübün yanında yer
  Alırsanız kamuoyu tarafından
  Takdir göreceksiniz

  25
  2
 2. Bursaspor’un,kesik elektrikle anılmasının hoş olmadığını vurguluyorsunuzda,ırkçı söylemler ve saldırgan tutumlarını dile bile getirmiyorsunuz.Öncelikli görevinizin Bursaspor’u bu yakışıksız durumdan çekip çıkarmak olması değilmidir.?Bu tutumlar ragbet görseydi,istemediğiniz durumlara düşmezdiniz.Öncelikli yapılması gerekenleri belirlemenizde fayda var.

  2
  13
  1. @Mehmet yorumuna yanıt olarak

   Irkçı söylem neymiş la? PKK dışarı tezahüratı mı? Kahrolsun PKK! Var mı bidiyceğin? Dikeyim ırkçılığı be yaa.

 3. Kulübün suanki durumu tamamen yönetimsel teknik heyetin hiç suçu yok sezon başında görev yapan Tahsin hocam sonra Nedim hocam ve şuan murat hocanın yapabileceği birşey yok takımın kapasitesi bu kadar.Helecek yönetim öncelikle herkesin alacağını ödeyecek ve takıma bir hava katacak ayrıca Murat hoca ile devam edilmeli çünkü geldiğinden beri altyapıdan oyuncu çıkarması ve onları tanıması çok önemli surdurebilirlik çok önemli zaman kaybetmemeliyiz.Gelecek hocanın takımı tanimasi en az 4-6 hafta geçmiş olsun.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu