Bursaspor’un banka borcu kapatılıyor

Bursaspor’un Altyapı ve Futbol Okulundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Selim Yolgeçen dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Bursaspor’un satışa çıkardığı batı yakın çevre yolu üzerindeki benzinlik arazisi ve dükkanlarla ilgili de konuşan yönetici Selim Yolgeçen, “Benzinlik arazisi konusunda Başkanımız Ömer Furkan Banaz, hem mali müşavir olması sebebiyle hem de Büyükşehir’in en büyük iştiraklerin birinde genel müdür olması sebebiyle bu konuda çok bilgili. Biz gelmeden önce bankayla ilgili sıkıntılı bir süreç vardı.

Tabi burasını banka almak istiyordu. Biçilen değerler çok düşüktü. Sağolsun başkanımız hemen müdahalede bulundu. Hep birlikte çalışma başlattılar bankalarla görüştüler. Başvurularının perşembe günü sona erecek satıştan elde edilecek gelirle bankalara olan borcu sıfırlayıp, Bursaspor’u yıllık 40 milyon liraya yakın faiz yükünden kurtarmak istiyoruz” dedi.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

      1. @Fatih yorumuna yanıt olarak

        Erkan korustandan Recep bolukbasindan beri gayrimenkul satıyoz Ali ay döneminde sattigimizin hesabi yok işyerleri fabrikalar vs hepsi gitti borç her defasında artıyor nasıl oluyor bu . Çözüm için satmiyorlar Bursaspor’un mallarına yok pahasına cokuyorlar

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu