Bursaspor’un aylık gideri 10 milyonu geçti!

Bursaspor Kulübü'nün aylık net giderinin 11 milyon 400 bin TL olduğu açıklandı.

1,5 milyar TL’lik borçla, Mayıs ayında kongreye gidecek olan Yeşil Beyazlıların aylık gideri Süper Lig kulüplerini aratmıyor. Küme düşmesi garantilenen Bursaspor’da maddi sıkıntılar sürüyor.

Bursaspor’dan yapılan açıklamaya göre kulübün aylık giderim toplam 11 milyon 400 bin TL.

Yapılan tasarruf hamleleri sonrası rakamın bu noktaya çekildiğinin de altı çizildi.

Kaynak
Bursaspordabugün

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Bence sen de haklisin
   Bu duruma itiraz eden arkadaşlara, bu sebeple bu isler gonulsuz olmaz, gonullu olanlar için uygulamali ama daha iyisi var sana ònerebilecegim, Bursaspor YouTube katila uye ol ayda 25 tl den yilda 300 tl öde 1 milyon aboneye ulasirsa yillik 300 milyon tl demek bence bu daha avantajli

   10
   7
   1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

    Bursa nin nufusu diyelim 4 milyon..kac tanesi cocuk ? Kac tanesi 70 yas ustu ? Kac tanesi trabzon gs fb bjk amed vs vs ? Geriye kac kalir ? Onun da kac tanesi para verir ? Bos muhabbet

    1
    1
  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Niye çalan çırpanın parasını halk ödüyor… Futbolla zerre kadar ilgilenmeyen garibandan ne istiyorsunuz. Bursasporumuza gönül veren, desteklesin, elinden tutan mı var? Bırakın artık halkın parasıyla hırsızları doyurmayı. Tüm gelişmiş ülkelerdeki gibi spor kulüpleri kendi kendi yönetsin, kendi finansmanını kendi karşılasın… Böyle kolay paraları denetimsiz derneklere verirsek, dön dolaş aynı yere tekrar geliriz.

   39
   3
   1. @Timsahındişi yorumuna yanıt olarak

    Para çalanlar üç kişi beş kişi,Bursasporun günahsız, acı çeken, üzülen taraftarı onbinlerce kişi, onların ne suçu günahı var.Bursasoor şehrin tek takımıdır.diğer şehirlerde belediye tarafından verilen otopark gelirleri Bursaspora neden verilmiyor.? Eeee senin kafana göre nasl işin içinden çıkacak bu kulüp, üç beş kişi çaldı diye, Bursasporu kapatalımmı? Hem vatandaştan haksız yere nerelere ne paralar alınıyor, Bursaspor toparlanana kadar 1 tl çokmu?

    4
    17
 1. Daha dün Mustafa Bozbey otapark paraları alinmayacak kaldırıldı dedi çeşke kaldirilmayip o paralara Bursaspor’a aktarilsaydi kimsede itiraz etmezdi.(Tabi yasaya uygun hale getirilip dava falan açilmazsa)

  1. @Adem yorumuna yanıt olarak

   Mustafa bozbey istediğini aldı oda taraftarı kullanarak istediğini elde etti laf cambazlıklarıyla oyaladı şimdi seçim bitti eeee nerde birliktelik aday para hepsi hikaye gerçekten BURSASPOR u düşünseydi otopark ücretleri kaldırılmaz kazancını şehrin takımına bırakırdı

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu