Bursaspor’un Arı’sı!..

Bursaspor'un geçtiğimiz sezon devre arasında Gaziantepspor'dan transfer ettiği Ahmet Arı, yeni sezona hırslı hazırlanıyor.

 

Bursaspor'un geçtiğimiz sezon devre arasında Gaziantepspor'dan transfer ettiği Ahmet Arı, yeni sezona hırslı hazırlanıyor. Antrenmanlardaki performansı ile göz dolduran yetenekli kanat oyuncusu bu sezon teknik direktör Ertuğrul Sağlam'dan formayı almaya kararlı.

 

Bursaspor'un genç kanat oyuncusu Ahmet Arı Doğan Haber Ajansı'na özel açıklamalarda bulundu. Yetenekli futbolcu Kampın yoğun ve yorucu geçtiğini, yeni sezon için bu yorgunluğun önemli olduğunu ifade etti. Avusturya'daki çalışmaların meyvesini yeni sezonda alacaklarını ifade eden Ahmet Arı, geçtiğimiz sezon Bursaspor'a geldiğinde fazla forma şansı bulamadığını, bu sezon ise formayı kapmak istediğini belirtti. Arı, "Bu sene hocamız şans verirse, en iyi şekilde takımıma faydalı olmak istiyorum" dedi.

 

GRUPLARA KALMAK İSTİYORUZ

Gaziantepspor ve Milli Takımlarda Avrupa tecrübesi bulunan genç futbolcu, Bursaspor'un bu yıl Avrupa'da daha başarılı olacağına inandığını söyledi. Ahmet Arı, "Hocamız antrenmanlarda bunu bize sürekli anlatıyor. Çok dikkatli olmamız gerektiğini söylüyor. İnşallah UEFA'da gruplara kalmak istiyoruz" diye konuştu.

 

HIRSLI BİR ARI İZLEYECEKLER

Antrenmanlardaki performansıyla göz dolduran Ahmet Arı bu sezon çok hırslı olduğunu söyledi. Formayı kapmaya kararlı olan Arı, "Bursaspor taraftarları bu yıl hırslı bir Ahmet Arı izleyecekler. Oyunu bireysel anlamda değil, takım düzeyinde oynayan ve sonuna kadar mücadele eden bir Ahmet Arı sahada olacak" şeklinde konuştu.

 

İstanbul TAKIMLARI HAYALİM YOK

Hedefinin Bursaspor'da kariyer yapıp Avrupa'ya gitmek olduğunu söyleyen genç futbolcu, "İstanbul takımlarına gitme gibi bir hayalim hiç olmadı. Bursaspor'da kendimi ispatlayıp Avrupa'ya gitmek istiyorum. Tabi ki öncelikle bulunduğum takımın başarısı ve buradaki kariyerim çok önemli. Avrupa'da da İspanya hayalim var. Örnek aldığım futbolcu ise hiç olmadı. Arkadaşlarım stilimi Galatasaraylı Arda'ya benzetiyor" dedi.

(Doğan Haber Ajansı)

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu