Bursaspor’un Alanya ve Beşiktaş maç saatleri değişti!

Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 2 ve 3. haftada oynanacak 5 maçın başlama saatinde yayın programında gerçekleştirilen düzenleme nedeni ile değişiklik yapıldı.

Buna göre;

19.08.2017 tarihinde oynanacak Bursaspor– Alanyaspor müsabakasının daha önce açıklanan başlama saati 20.00’den saat 19.45’e,

26.08.2017 tarihinde oynanacak Beşiktaş A.Ş.-Bursaspor müsabakasının daha önce açıklanan başlama saati 20.00’den saat 19.45’e alındı.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Tff nin maç saati işi çok saçma 19.45 ne Allah aşkına. Hiç bir standart yok. Oysa koyarsin kurumsal standardlarını. Mesela cumartesi günü maçları 16 18 20 dersin, pazar günü 17 19 21 dersin mevsim şartlarına göre 13 15 14 16 ama insanlar bilir. Demem o ki Bundesliga da maçların çoğu cumartesi 16 da oynanır. 19. 45 nedir yaaa.

  5
  1
  1. @Musa Çelebi yorumuna yanıt olarak

   Yahu bunu yazarken inandin mi kendin!? Şuanda bana gore spor adına tr de 4 tane yönetilmeyen(bak kötü yönetilen demiyorum!) Kurum var.1 TFF hemen ardından Bursaspor onun ardından da GS ile kulüpler birliği.Bu 4 kurum şuanda bitik durumda.

   2
   1
  1. @Kazoo Kid yorumuna yanıt olarak

   Kardeş senin başka işin gücün yok mu?Dakika başı bu sitedesin ve sürekli bir serzeniş sürekli bir şikayet halindesin.Bıktık artık seni bu sitede görmekten.O yorumlarını kendine sakla.Milletin kafasını bulandırma.Görünen köy klavuz istemiyor zaten. Biz de görüyoruz bazı şeyleri.

   7
   3
  2. @Kazoo Kid yorumuna yanıt olarak

   Mudur sen hep burdamisin? Ben de 500defa giriyorum ama masallah kardesim her haberde yorum var.Baskan olcak adam seni alsin yonetime bari bir fikirleri olur beceriksizlerin.Yoksa boyle her dakika bakmaktan beynimiz donuyor…

   16
   1
 2. bursasporumuz TFF dahil hiç birr yerde temsil edilemiyor.hadi uğur enginciler tayfası ağabeyiniz uğur engin,neden Bursasporun haklarını İstanbula,tff ye,mhk ye karşı savunmuyor,yada savunamıyor…..Bursaspora gelince car car car,Bursa dışına gelince süt dökmüş kedi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu