Bursaspor’un 3 puanı resmen silindi!

Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Kulüp Lisans Kurulu’nun Bursaspor'a verdiği 3 puan silme cezasını onadı.

Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Bursaspor’un yaptığı itiraz üzerindeki incelemesini tamamlarken Kulüp Lisans Kurulu’nun Bursaspor‘a verdiği 3 puan silme cezasını onadı.

Bursaspor böylece ligde 14 puandan 11 puana düşmüş oldu.

İşte o açıklama;

Bursa Spor Kulübü Derneği’nin Kulüp Lisans Kurulu’nun 30.11.2023 tarihli E.2023/159 – K.2023/3 sayılı kararına itirazı incelendi. Tahkim Kurulu’nun 12.01.2024 tarihli toplantısında incelemeye alınan dosya kapsamında yapılan müzakere neticesinde; Kulüp Lisans Kurulu kararında usule ve esasa aykırı bir yön bulunmadığı anlaşıldığından, başvurunun reddi ile kararın onanmasına, oybirliği ile karar verilmiştir.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Astim yorumuna yanıt olarak

   Bir de tam kongre günü 3 puan silinmesinin kongre günü silinmesi manidar değil mi sizce ne kadar çok düşmanımız var demek ki Bursaspor şampiyon olduğunda Onların kovanlarına da çomak sokmuş

   3
   2
 1. Tahkim kurulu tam bugün kongre günümü açıklıyorsun eksi 3 puan silmesini. Nedir bu içinizdeki Bursaspor düşmanlığı. Anadolu takımlarını bitirdiniz ligi İstanbul ligine çevirdiniz. Sanki onların borcu yok.

  11
  4
 2. Koca şehri ve BURSASPOR’u rezil ettiniz . Lime lime doğradınız ve doğrattınız .Zerre utanmanız olmadı bitti .Artık rahat rahat huzurla yaşayabilirsiniz görevinizi yaptınız .

  11

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu