Bursaspor’un 250’ye yakın dava dosyası var!

Motivasyonlarının düşmemesi için gayret gösterdiklerini ve kolay bir şekilde devrilecek durumda olmadıklarını dile getiren Banaz;

“Arada aksaklıklar oluyor ama 250’ye yakın dava dosyası var. 90 tanesi kapanmış. Her gün bir icra dosyasıyla muhatap oluyorsunuz. Hem motivasyonu düşürmemeniz hem de bu işi idare etmeniz lazım.

Bir taraftan buranın gereksinimleri, futbolcuların parasal süreçleri var. Bir geliriniz olmadığı için yapmış olduğunuz görüşmelerin meyveleriyle buradaki edinimleri yerine getiriyorsunuz.

Bir elektrik kesiliyor, ortalık ayağa kalkıyor. Bu iş gidecek mi gitmeyecek mi falan diyorlar. Bu kadar kolay devrilecek bir durumda değiliz. Elektrik konusunda Alinur Başkan’dan da destek aldım. Bu havayı dağıtmamalıyız” diye konuştu.

Bunlar teknik konular

Hasan Basri Ünal’ın takımdan ayrılmasıyla ilgili süreci de değerlendiren Banaz, “Bunlar biraz teknik konular. 13 kardeşimizle profesyonel sözleşme imzaladık.

Onun öncesinde hocamızın Haziran’ın son haftalarından itibaren Vakıfköy’de başlattığı bir değerlendirme ve performans ölçme süreçleri vardı. Sonrasında antrenmanlar Özlüce’de devam etti. Kimi oyuncularımızla sözleşme imzaladık kimisiyle ilgili de U19 takımıyla devam etmesiyle alakalı karar alındı. O kararları uyguluyoruz” dedi.

Herkesin ayağına gideriz

Şeffaf bir süreç götürdüklerini ifade eden Banaz, “Herkesin ayağına gidebilir, derdimizi anlatabiliriz. Bunların hepsini yapmaya da talibiz. Kim bizden ne öğrenmek istiyorsa bizi arayabilir.

Süreci şeffaf bir şekilde götürme ve nihayete erdirme gayretimiz var. Sportif başarıyla alakalı bir süreç bizi bekliyor. Teknik heyetimiz ve futbolcularımız da sahada gayret edecekler” diye konuştu.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. tamam benziniliği satında,katlı oto parkın,ve kültür parkın gelirlerini Bursaspora verin,Millet bahçesinden,Bursaspora bir satış noktası tahsisi harika olur

    7
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu