Bursaspor’u zarara uğratmak istemiyoruz

Frey, Civelli ve Taiwo’nun menajerleriyle İstanbul’da yapılan ilk görüşmede olumlu sonuç çıkmayınca, Başkan Recep Bölükbaşı ve yeşil beyazlı yöneticiler, menajerleri devreden çıkartıp futbolcularla bir araya gelmenin hesaplarını yapmaya başladılar.

BAŞKAN: "ZARARA UĞRAMAK İSTEMİYORUZ" Kulüp Başkanı Recep Bölükbaşı ise bu konuda, "Futbolcuların menajerleriyle görüştük ama sonuç alamadık. Kulübümüzü zarara uğratmak istemiyoruz. Bu nedenle futbolcular 30 Haziran’da Bursa’da olacak. Onu bekliyoruz. Menajerleri 2 futbolcunun talibi olduğunu söyledi. Ancak bize ulaşan bir şey yok. Bu konuda beklemedeyiz" dedi.

Uzun süreli yapılan sözleşmelerin kulübe ayrı yük getirdiğine dikkat çeken Başkan Bölükbaşı, şöyle devam etti: "Yaşı ilerlemiş futbolcularla 4,5 yıllık sözleşme yapmanın sakıncaları ortaya çıkıyor. Biz Aydın Karabulut ile 2 yıllık anlaşma yaptık. Şenol Güneş hocamızla bile anlaşmamız 1+1 yıllık. Genç olduğu için bir tek Emre’nin sözleşmesini 4 yıllık yaptım."

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu