Bursaspor’u yöneticiler ve menajerler bu hale getirdi!

Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, Teknik Direktör Mustafa Dalcı ve kardeş takım Bursaspor hakkında açıklamalarda bulundu.

Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, kulübün hedefleri, yeni stadyum ve tesisler için açıklamalarda bulundu. Koca, Teknik Direktör Mustafa Dalcı‘dan memnun olduklarını kaydederken, kardeş takım Bursaspor hakkında da konuştu.

Bir Bursaspor taraftarının sorusunu yanıtlayan Koca, “Bursaspor’u maalesef yöneticiler ve menajerler bu hale getirdi. Ben bu anlamda bütün menajerleri çıkardım ve bir arkadaşımı yanıma aldım. Bütün işlerimizi onunla beraber yapıyoruz. Dolayısıyla Bursaspor camiasının da bu şekilde bir şeyler yapması gerektiğini düşünüyorum. Bu tarz şehir takımlarının yeri Süper Lig’dir” diye konuştu.

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @harbici yorumuna yanıt olarak

   Şampiyon Başkan’dan sonra fenerli diye Hayri Yazıcı’yı seçmeyen kongre üyeleri ve Erkan Körüstan’ı da unutma bence. Üzerine koyarak gideceğimiz, belki de şimdi şampiyonlukların tek adayı olacağımız yerde 3.lige düşecek miyiz diye düşünüyoruz. Şimdi bizim yerimize başakşehir var o konumda maalesef. R.B. ne kadar suçluysa ondan öncekiler daha fazla suçludur benim gözümde.

   1. @Selim yorumuna yanıt olarak

    Katılıyorum.
    Bursaspor’un başkanı olabilecek en son adama kulüp tarihinin en büyük desteği verildi.
    Adam alt yapıyı bitirdi. diğer günahlarını saymıyorum bile , ama kendisi halâ savunuluyor.
    tüm bunların nedenini söylerim ama burası yeri değil.
    Kaldı ki, dünyanın en doğru sözünü söylesen de seni dinlemem! diyen zihniyete neyi nasıl anlatacaksın…

   1. @Teks16 yorumuna yanıt olarak

    Katılıyorum. Gözlerimle şampiyonluk maçı öncesi tribün liderinin 400 küsur bileti kulüpten alıp cebine koyduğunu gördüm. Ki kapıda bekleyen ki o zaman da bir bilete 5bin lira verecek onlarca insan vardı

 1. Bu kadar zamanda Bursaspor yöneticileri tarafından bu durumun görülememesi imkansız.Olayın özeti şu;rant ve karşılıklı çıkar uğruna Bursa bu hallere düştü,herkes kendi çıkarlarını Bursa’nın çıkarlarının üzerine koydu.Yazıklar olsun!

  10
  1
 2. BİZDE YILLARDIR AYNI ŞEYİ DÜŞÜNÜP SÖYLÜYORUZ FAKAT KAZANAN SADECE GELEN BAŞKANLAR VE YÖNETİCİLER OLDU..YA DÖVİZ VERDİLER YA ALTIN YADA BİR KOYUP 5 ALDILAR..VE HEP ŞU SÖZÜ SÖYLEDİLER BURSASPORDA KİMSENİN PARASI KALMAZ..AMA GENE HER GELEN DİĞERİNİ AKLADI BUDA AYRI BİR ÇELİŞKİ DİMİ..

 3. Bizdeki yöneticilerin menajerlerle ortak çalışıp beş para etmez oyuncuları 10 katına aldıklarını işte bakın futbol dünyasının içinde olan herkes biliyo ama nedense bir tek bizim Bursa medyası bilmiyo camia bilmiyo aslında medya dan çoğu bilmesine biliyor da nedense dillendirmeye cesaret edemiyolar

  5
  1
 4. Kendi kulübünü adam et önce. Nasihate ihtiyacımız yok. Bize ahkam kesene bak. Sanki superlig şampiyonu olmuş havalarında.

  5
  3
 5. Yusuf iki kere gol pozizyonuna girdi atamadı ama senin gol pozizyonuna giren oyuncun varmıydı.Messi bile geçen hafta penaltıyı atamadı.Kaleciye gelince uzaktan golü yedi evet amaüç dört defada golü önledi.Eleştirirken biraz daha ölçülü davranmalıyız.Başka kalecimiz varda bizmi bilmiyoruz Diğer kaleciyide gördük.BU kaleciyle devam edeceğimize göre ölçülü tenkit edip dahada moral bozmamalıyız diye düşünüyorum.

  5
  1
 6. sonuçta yönetimleri kulübün başına leylekler! getirmiyor.
  camia olarak yanlış insanları seçiyoruz.
  kendi gerçeklerimize gözümüzü kapatıyor, yönetim yalanlarına inanıyoruz.
  yıllaradır aynı yanlışları yapıp her seferinde farklı başarılar bekliyoruz.
  Bursaspor’un kulüp olup, süper ligde oynaması en az 4-5 senelik bir süreç. o da doğru bir yönetim ile.
  camia önce bu gerçeği kabul edecek, gelecek yönetimden sadece bunu isteyecek ve de kayıtsız şartsız. şartsız, şurtsuz onlara destek destek verecek.
  yeni başkan adayının projelerini çok merak ediyorum. eğer o da emin adanur gibi atıp-tutarsa yandık.
  birlik, beraberlik, sabır ve zaman ister. hedefini kurumsallaşma, yani ”gerçek kulüp!” olma üzerine planlarsa kulüp için kara göründü demektir.

  4
  1
 7. Futbolu bilen,doğru ve dürüst ,çalışkan yönetim olursa BURSASPOR maksimum 5yılda ülkenin en değerli kulübü olur.
  Altyapıyı layıkıyla değerlendirecek bir yönetim ekibi her yıl transferden 15-20 milyon avro kazanır.Bu asgarisidir.

  4
  1
 8. Bence uönetıcıler…. menejer zorla ” sana yopcu bulalım demedi ” Yönetıcı ona görrev verdı 20 tane topcudan 3 tane faydanalanılacak topcu çıkmadı.. HADI BIRI BÖYLE YAA ARKADAŞLAR 2010 DAN BERI KAÇ YÖNETIM GEÇTI.. KASA BOŞALDI BOŞALDI BOŞALDI SONRA BANKALARA BORÇ… HİÇ BIR MERCI YOKMUDUR BUNUN HESABINI SORACAK…?

 9. Yok başkanım senin dediğini yaparsak matavslar 900 bin euro nasıl alacak olur mu öyle iş. Pertevler aç kalır mazallah

  3
  1
 10. Yönetime gelenlerin amaçları kesinlikle kendi çıkarları içindi. Alsınlar menfaatlendikleri koltukları, makamları başlarına çalsınlar.
  Koca takımı ne hale getirdiler.
  Herkesin ahını alıpta gidenler bu ayıp onlara yeter. Hiçbir şey olmasa bile vicdanları onları rahat bırakmaz.
  Hele en son gelen tweetçi başkanda, takımın köklerine tuz ruhu döküp çekti, gitti.
  Olan koca şehrin takımına oldu.

  3
  1
 11. Sevgili Bursasporlular ,sevdiğine zarar vermenin açık örneğidir Bursaspor şehir olarak siyasetçisinden (a partili b partili yapmadan), şehrin dinamiklerininde ,şehirde ki derneklerinde,basınında,taraftarında bu işte herkesimin gücü oranında hatası kusuru yanlışı var aslında sistem de buna imkan veriyor ayrıca sistem içersinde herkesim birbirinide suçlayıp kendisini aklayabiliyor
  1- siyasetçiler şampiyonluk sonrası gücü gördü etkinliği artırdı
  2-Kulüp e başkan olamayacak kapasite de ki şahsiyetler başkan oldu (güçleri olmadan iş bilmeden )
  3-şehir dinamikleri kontrol edici yerine işlerine geldiği gibi işi olurunda bıraktı
  4-basının yöneticler ,menejerler ve güç elde etmek istemeleri yada suya sabuna dokunmadan yazmaları veya karşı siyaset görüşü ile onun altında eleştirmeleri
  5-dernekler güç gösterisi adı altında yönetimlerde etkin olma pay alma gibi durumlar içersine ve bunu kötü niyetli kullanmaları
  6-Tirbün liderleri amigolar başkanlar ve yöneticiler ile çıkar savaşında olmaları elde etmeleri yöneteci den çok yöneticiliğe soyunmaları
  Menejerler ve kulüğp ü yönetenler 2 ye aldıkları ödedikleri gösterip parasını dahi vermeyip 10 a alınmış gibi kayıt üzerinde gösterilmesi aradaki farkın aracaılardan tutunda kulüp yönetci ve başkanların cebine gittiği ve ne acıdır ki bunlar böyle yapılmasına herkesimin bildiği ve göz yumulduğu bunu bir kanun ve kuralları açık net olacak şekilde olması kimsenin sonra neden oldu bu borç işine gelmiyor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu