Bursaspor’u reklam malzemesi yapmayın!

Bursaspor Taraftarlar Birliği bir açıklama yayınladı.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. taraftar gölge etmesin yeter.
  sessizliğin nedeni, son 10 senedir taraftarın çıkardığı kuru gürültü.
  yönetim, medya ve taraftar olarak bir kulüp ancak bu kadar uyumsuz, yanlış ve kötü yönetilebilir.

  45
  6
 2. Zıkkımlanacak para kalmayınca görün bakın ne oldu? 4 adaylı kongrelerden nerelere geldik. 1 aday çıkarmı acaba diye herkes bakıyor ama nafile. Belki bir ihtimal Hüseyin çıkar ama emin olmayın. Dalgasız denizde herkes kaptan, fırtınada ne kadar kaptansın? Önemli olan budur. Şöyle sanaayi var böyle işadamları var cart curt konuşmaya gelince malzeme çok. Sanaayi var işadamları da var ama şehri seven yok. Yabancı sermaye işçi giderleri minimum diye geliyor Türkiyeye. Adam 300 euro ya başka hangi ülkede işçi çalıştırabilir? Bizim yerli bursalı sanaayicimiz de yiyecek para varsa, reklam yapabilicekse çıkıyor ortaya. Yazıklar olsun bu koskoca şehiri sadece işçi şehrine dönüştürüp gerçek bursalıları arka plana atanlara. Müteahhitten tut tüccarına %90 sağdan soldan gelmiş ve şehri benimsememiş, hala geldiği yerin borazancıbaşılığını yapan tipler hepsi. Sonra çok beklersiniz bursalı iş adamı çıksın diye. Biz şehir olarak birbirimizi desteklemedik diye böyle oldu. Şehir takımları kendi dinamikleri ile yürür. Bizim şehirde Bursalılık kavramı mı kaldı? Neyse sabaha kadar konuşulacak dertler var uzaymayayım ama bu şehrin marka değeri olarak, yaşam standartları olarak geleceği iyi değil.

  36
  5
  1. @Mogadişu yorumuna yanıt olarak

   Dışarıdan gelip iş başaran zengin olanı elestirecegine dededen kalma arsaları patlatıp barda pavyonda yiyip bitirdikten sonra kahve köşelerinde Got büyüten hemşehri lerinede iki kelam edivwrseydin

   3
   2
 3. Büyüyelim dedik çe … Şampiyon olduk dedik çe. … Büyük bir camia olalım dedik çe. … Tam tersi oldu küçüldük küçüldük kümede düştük. .. Küçüldük ama küçüldük çe borç lar büyümüş. .. Şimdi tekrar takımı büyütmeye çalışıyoruz ama yöneticiler düşünüyor niye ..??? Çünkü borç çok büyük. .Olan koskoca şehire koskoca camiaya ya koskoca taraftar a oluyor. . Derdi veren ALLAH dermanıda verir İNŞALLAH. ..

  24
  3
 4. hazırlıklar zaman alabilir yüz imza bu saatte kolay değil herkes tatilde tabiki aday veya adaylar vardır

  6
  10
 5. bence böyle yorumlar yapacagınıza şapkayı taraftar olarak önümüze koymalıyız biz taraftar ne yapıyoruz da inasanlar kolay aday olmuyor diye. bursasporu çook seviyoruz diyoruz taraftar baskanlarıyla beraber ama bursaspora maçlarda türbün cezası küfür cezası vs vs vs yediriyoruz.ibrahim yazıcı bursasporu şampiyon yaptı ertugrul hocayla beraber biz ne yaptık taraftar olarak ibrahim baskana küfür ettik yuhladık,ertugrul hocayı yuhladık istifa diye bagırdık.eeee ne bekliyonuz şimdi neden medet umuyonuz şimdi ondan bundan.onu getiriler elestiri diz boyu,o futbolcuyu getiriler adam daha gelmeden elestirileri diz boyu adamı tanımadan eee o adam okumuyomu küstah yorumları. siz hic tarbzonda tarbzonu eleştiren gazete ve taraftar duydunuzmu,istanbulda 3 büyükleri sizin kadar istemezuk diyen taraftar duydunuzmu çoook nadir.bırakın bu işleri takıma ve baskana veya gelecek baskana sahip cıkın VALLAHİ BİLLAHİ ne baskan ne tocu ne hoca bulamasınız.amatöre düsersiniz İNANIN…aaa 7 tane hoca gelmek istemedi biliyonuzmu,neden taraftarınız basarısızlıkta coook küfür ediyolar sabır yok diye gelmiyolar.baskanda nezaketen cıkıp demiyor sizin yüzünüzden diye taraftra..ben olsam baskanlıktan istifa edrim kim gelirse gelsin.bize musatak bize ALLAHIN CEZASI BU spor anlamında sadece..

  5
  1
  1. @erhan yorumuna yanıt olarak

   Bos yapma, taraftara sallayip durma adam gibi topcu geldi de taraftar kufur mu etti, herkes transferi yapar bitirir kalan coplerden 10-15 tane toplayip transfer derler. Hep diyoruz her sene nokta atisi 4 transfer yapilsa ve adamlara paralari odense en kotu 2 yil icinde hem fisek gibi takim kurulur hem de oturmus bir futbol mantalitesi ile super ligde iyi isler yapilir..

   1
   6
 6. Bu borca kim gelir? Gelen yedi giden yedi kuruttular takımı, gaziantep gibi yapmazsak şirketleşmezsek sonumuz eakişehir

  1
  2
 7. TİBURON ne diyon sen körmüsün maclara gitmedigin nasıl belli oluyor.boşu çocuklar yapar akıllı olmak lazım kardeş kalvya basında herkez delikanlı.yapamıyosa gelenler ÇIK sen yap bakalım görelim.kactene SMS attın ordan yürü ciddiyete kimse lübe para vermeye mecbur degil..gencler birligi,erzurum, hatay, altay bunların baskanları paramı veriyor görevim nedeniyle hepsi nasıl işliyor biliyorum türkiyede. yani sen kabul ediyosun türbünde küfürü cezayı öylemi kardes.işte benim lafım BÜTÜN TARAFTARA degil belkin 40-50 tane adam alındı stadtan yapılan kopntrolda kuru yaş ictigi tesbit edildi.sen boş yapma akıllı ol bence bu sitede yorum yapanların bazısı çocuk degil kardesim işi bilen adamlar.palemiye gerek yok ortak akıl bursaspor menfatı

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu