Bursaspor’u reddeti Iğdır’a gitti!

Bursaspor’la olan sözleşmesi sona eren, ancak yeşil-beyazlı yönetimin, kalması için teklifte bulunduğu Mehmet Erdem Uğurlu, Iğdır’a gitti.

Bursaspor’la olan sözleşmesi sona eren, ancak yeşil-beyazlı yönetimin, kalması için teklifte bulunduğu Mehmet Erdem Uğurlu, Iğdır’a gitti.

34 yaşındaki sol bekin, Bursaspor’un teklifini kabul etmediği ve 3.Lig ekibi Alagöz Holding Iğdır FK ile anlaştığı bildirildi.

Tecrübeli futbolcu Mehmet Erdem Uğurlu, Iğdır ekibiyle anlaştı ve formayı giyip poz verdi.

9 Yorum Onay bekleyen 38 yorum var

 1. 3.5 milyon nüfuslu sanayi şehrinde bir İbrahim Yazıcı daha yoksa kapatalım bu kulübü. Hergün böyle pişmiş kelle gibi sırıtan yüzler görmeye devammı edeceğiz.

  93
  4
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Ne bekliyorsun 2.ligde milyarı aşmış borçlu kulübü hangi zengin ayağa kaldırabilir birde şunu anlamıyorum adam mecburmu birileri yemiş içmiş gelip kazandığı parayı çöpe atacak şaka gibisiniz valla herkes buna belediye başkanı ve bursaspor başkanı yönetimi dahil bursasporun işinin bittiğini biliyor sadece yaşamasınj sağlıyorlar ama en dibe kadar düşüp unutulacak göztepenin bir taraftarı demişti bizde istemiyorduk kapatmayı ama en dibi görünce fikirler değişti diye şuan sadece boşa kürek çekiliyor tek yolu özlücenin bursaya verilip satılması bunu yukarıdakilerde biliyor ama dillendirmediklerine göre imkansız birşey geçmiş olsun ben çoktan bursasporun kapandığını kabul ettim sizde bunu idrak ederseniz ilerde daha az üzülürsünüz erzurumsporun toplam borcu 110 milyon adamlar karalar bağlıyor hemde o kadar acun vs destek bulmasına rağmen bizim borç kabaca 1.5 milyar

  1. @burgat1666 yorumuna yanıt olarak

   saygısızlık yapmaya gerek yok. tercihini ığdırdan yana kullanmış ne yapsaydı ? kendi futbolcusuna anabacı söven her sene lig düşen batık takımda mı kalsaydı. it

   14
   4
 2. 3 lige gitmiş demek ki bu lig içinde yetersizmiş. Üst ligden kimse istememiş mi bunu? Zaten Böyle transferler yaparak bu durumlara düştük. Transfer yapıyorsan kazanç sağlıyacaksın kulüp öyle döner

  1
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu