”Bursaspor’u para için seçmedim”

Emmanuel Badu Bursaspor'a transfer sürecini yabancı basına anlattı.

Burayı para için seçmedim

Bursaspor’u para için seçmediğini belirten Emmanuel Badu, ”Futbol oynayabileceğim bir yere gitmeyi ve Türkiye Ligi’ni tecrübe etmeyi çok istiyordum. Bu yüzden Bursaspor’u tercih ettim.”, dedi.

Adebayor ve Gyan Asamoah ile konuştum

”Türkiye’de forma giyen Jerry Akaminko, John Boye, Emmanuel Adebayor ve Asamoah Gyan ile konuştum. Çok güzel geri dönüşler aldım. Bu maceraya atılmak istedim. Bu tercihin para ile ilgisi yoktu.”

Bursasporluyuz.org

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Gozluk yorumuna yanıt olarak

   Gyan transferi bizim yonetimin is bilmezligi sonucu olumsuz sonuclandi kayseriye geldigi paraya bakarsan herseyi net görürsün

   13
   5
 1. parayla işin olsa zaten birmingham city egitmiştin.Bizde para yok, başkan yok, yönetim yok..400 bin bahşiş verenler, 1milyona transfer yapamıyorlar.

  11
  1
 2. şu olumsuz kenelerden gına geldi kardeşim transferler yapılıyo ,kanat sağ bek forvet alınacak hala birileri diyor ki görecez ne olduğunu badu vss ,kadro kötü olsa tamam dicem ama bu kadar da olmaz,sürekli olumsuz yorum yapıp sallayanlardan değil taraftar,insan bile olmaz insan.

  11
  4
 3. arkadaşlar bizim bursa nasıl biryerdir birgurup felaket tellalı medyamız varki nezaman izlesem okusam hep felaket senaryoları eleştiri bombardımanı..artık o gurubu takip etmemeye çalışıyorum….birde bunların gazına gelmeye müsait toplasan 200 bilemedin 300 kişi benim taraftar olarak görmediğim hiç bir yönetimden hiçbir icraattan memnun olmamayı kendine görev edinmiş bu topluluk ancak kulübe ceza aldırıp yönetim kim olursa olsun ortalıgı karıştırmaktır unutmayın kamyon dolusu euro harcayan sefilbahçe geçen senebizim potadaki bursaya 4 puan verdi göztepeden puanı zor kopardı en ateşli yerlerden trabzon ersun yenala 2 sene dayandı lütfen sağduyulu olalım başka bursaspor yok köstek değil destek olalımkeşke imkan olsada şu çak bağıran medya gurubu ile o çok bilen seyirci gurubu şu takımı bir sene yönetse merak ediyorum birdaha sesleri çıkarmı tabi takım diye birşey kalırsa

  3
  0
  1. @umut yorumuna yanıt olarak

   Aynen katılıyorum arkadaşım. Her sene her şeye tepki veren adamlardan nefret etmeye başladım. Haklı olabilirler ama herşeye de tepki verilmezki. Bu arada bir tespitimi söyleyeyim hani bu Bursa nasıl bir memleket diyorsun ya. Bak bakalım herhangi bir şehirde bir tane Bursalılar derneği var mı? Mesela Tokat Bursalılar derneği yada Erzurum Bursalılar derneği. Yok, yada ben hiç denk gelmedim. Bu herşeyi çok net açıklıyor..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu