Bursaspor’u Malatya’da Jandarma karşıladı

Malatya'da Bursapor kafilesi için geniş güvenlik önlemi alındı. Yeşil Beyazlıları Jandarma'nın zırhlı araçları korudu.

Bursaspor kafilesi bugün oynanacak maç için dün Malatya‘ya gitti.

Yeşil Beyazlı kafileyi bu kez taraftar yerine jandarma karşıladı. Jandarma personeli Bursasporlu futbolculara özel ilgi gösterirken, özellikle Bilal Kısa ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Evet Bilal’i sevmiyoruz vs. vs. Ya bu maç çıkıp skoru belirler maçı aldırırsa? İyi kötü bu adam Bursaspor arması taşıyor. Desteği eksik etmememiz gerekiyor. Bu takımdan gittiği zaman istediğinizi diyin.

  34
  4
 2. Bu haberi okuyunca aklıma soyunma odalarına attıkları tarım ilacı geldi, o gunden beri sevmiyorum malatya ve malatyalılari

  22
 3. Bi Güven polemiğidir gidiyor arkadaşlar:) ne oldu anlamadım birilerine güvenmeyi ya da güvenmemeyi bırakmalıyız bu sezon, ben arkama yaslanıp maçı izleme taraftarıyım, zira bu sezon beni bu rahatlışa iten, sizin deyiminizle Güven veren tek insan var PAUL LE GUEN, Hocamıza her açıdan çok güveniyorum, çıkardığı kadro, kadroya almadığı oyuncular, sonradan oyuna aldığı isimler hiç umrumda değil, Le Guen varsa sahadaki adamın formayı terletmeme şansının olmadığını biliyorum, o yüzden Le Guen’e güveniyorum, siz de öyle yapın bence çok keyif alacaksınız

  1. @Brsspr yorumuna yanıt olarak

   O da bizim topçumuz değil mi kardeş? Batalla’nın yeri başka ama kendi topçusunu neden yerin dibine batırır bir insan? İnsan onlar da adamla fotoğraf çektirmek de mi hata?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu