Bursaspor’u kurtarmak için…

Bursada Bugün TV'de Gün'Aysın' programında; Diğer tüm şehirlerdeki AK Parti Milletvekilleri şehirlerinin takımlarına lobi desteği, gerekli indirimleri ve desteği verirken bizim şehrimizde neden bu imkan sağlamıyor.

Seçim zamanı Bursaspor atkısı takanlar şimdi neredeler, sayın Aydın iki kelam ederse bizde dinleriz sorusuna AK Parti Bursa Milletvekili Muhammet Müfit Aydın şu cevabı verdi:

“Herkes çok üzgün bizler biraz daha fazla üzgünüz. Çünkü belki bu kardeşimizin perde arkasında görmediği bazı şeyler var. Büyükşehir Belediyemiz bırakın elini gövdesini bu işin içine koydu. Kurtarmak veya daha iyi bir noktaya getirmek için uğraş verdik hep beraber.

Milletvekillerimiz zaman zaman toplandı, ne yapılabilir ne edilebilir diye hepsini konuştuk. Yani bunu kadere bağlarsak kardeşimizi üzebilir ama zannediyorum kaderde bu vardı.

Bursaspor‘un kazandığı yılları da gördük. Şampiyonluk yaşadık. Ben tekrar Bursaspor‘un kendisine olan bu teveccühlerden, gençlerimizle vatandaşlarımızla hep beraber top yekûn hepimizin, mutlak suretle Bursaspor‘u eski günlerine kavuşturmak mecburiyetimiz var. Biz bunun için uğraşacağız, takdir Allah‘ın” dedi.

36 Yorum Onay bekleyen yorum yok

    1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

     Kulüp AKP’nin miydi de hırsızlara emanet etti. Hak hukuk adalet naraları atıyorsunuz sokaklarda. Seçimle gelen başkanlık yaptı kulüpte. Bu takım Bursaspor’lularin. Selim melim bilmem ama hırsızları başımıza getiren yine bizim icinizden insanlar. Boşuna burda gereksiz hükümet düşmanlığı yapma.

     35
     40
     1. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

      Recep Altepe ve siyasiler burnunu soktuğundan beri takım hayır etmedi tabiki bu başkanları seçen delegelerinde suçu var ama seçilen başkanlarda akp nin parmağı var siz kabul etsenizde etmesenizde var niçin eskisi gibi Bursaspor sevdalısı işadamları aday olmuyor hiç düşündünüzmü hani nerde faruk çelik nerde altepe şampiyon olduğunda gelir kaşkol takarlar önümüzdeki sene seçim olmasa alinur aktaşıda göremezdiniz onlar iyi gün dostları

     2. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

      İktidar düşmanlığı olarak değil,devleti ve mileti soyanalrın icraatlarına iyi bakın.ATATÜRK Stadının zemini eski-yeni tüm stadalrdan daha iyi hale getirilmişti.BARCELONA gelecek masalı ile ve devletin yaptığı stadı beleidye yapıyor diyerek başlanılan stad hala natamam.Stadın maliyetine harcanan milyara yakın para ile bu şehrin insanına hizmet resmen çalındı.
      BURSASPOR üzerinden soygun yapıldıı.
      Spor kulüpleirnin denetimi için kılını kıpırdatmayan bakanlık maalesef esnafın ve çiftçinin borcunda indirim yapmazken bir kulubün 184 milyon borcunu siliyorsa b u ülkede,siyasetçi ve idareci eleştirilmeyi hak ediyor.

      BURSASPOR yönetimine yardımcı oalcağız diye diye imarsız yerlere imar götürüp sonrada onalrı kulübü batıranalra,banka-tefecilere rant elde etmesine göz yumanlara bu şehrin vatandaşı olarak hesap sormak,hakkımızı aramak neden yanlış.

      Doğrusu şu:Bu kulübü bu kadar borca kimler soktu ise hesap sormak en önemli konudur.

      21
      6
  1. @Diego yorumuna yanıt olarak

   Ben akparti yerinde olsam kılımı bile kıpırtmam. İşine gelen siyaset uzak dur, işine gelen o parti neden yardım etmiyor. Şampiyon olurken de akparti vardı. Bu zihniyetle hareket edersek o zaman Bursaspor u akparti şampiyon yaptı. Dürüst olun arkadaşlar hırsız içerde. Atı alan Üsküdar ı çoktan geçti. Yedi bile.

   59
   73
   1. @Engin yorumuna yanıt olarak

    Bursaspora siyaset , sampiyon olduktan sonra girdi koç. O zamana kadar kimse yoktu. Herkes fotograf cektiriyordu o kadar.
    Nemalanma sampiyon olduktan sonra basladi. Bu kadar kor olman ve akapeyi savunman da ayrica ilginc.
    Bak bakalim Bursaspor sampiyon olduktan sonra neler yapilmis neye yaramis.
    Stadi tasiyip adini silen siyaset yerin dibine batsin.
    Tapu dan bir arastir, yeni stat bolgesini kim kapatmis stadin yeri degismeden once..
    Bilerek konus yoksa sus….

    22
    3
   2. @Engin yorumuna yanıt olarak

    Bursasporu Akp şampiyon yapmadı. Yazıcı kulübe akp lileri sokmadı. Ne zaman ki Akp kulübe Yazıcıdan sonra çöktü, kulübün batışı o zaman başladı.

    24
    11
 1. GEREK SİZ GEREKSE MUHALEFET PARTİLERİNİN VEKİLLERİNİN NELER YAPTIKLARI VE NELER YAPACAKLARI TARAFIMIZDAN DİKKATLE TAKİP EDİLİYOR. 1 SENE SONRA O ATKIYI BOYNUNUZA DOLAMAK BU KADAR KOLAY OLMAYACAK. HER ŞEHRİN HAKKINI SAVUNAN MİLLETVEKİLLERİ VAR…BİZİMSE FB GS BJK HAYRANI ÇOK LAF KALABALIĞI YAPAN AMA HİÇ İCRAAT YAPMAYAN SEÇTİKLERİMİZ VAR… BUGÜN TAŞIN ALTINA ELİNİ SOKMAYAN SAKIN HA OY İSTEMEK İÇİN KARŞIMIZA GELMESİN.. 1 SENE SONRA ÖYLE BİR FELEĞİN SİLLESİNİ YİYECEKSİNİZ Kİ BUNU DA ŞİMDİ SADECE ALLAH BİLİR…

  67
  11
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Vallahi doğru bursalı olmayıp bursadan vekil gösterenler bu seçimde küme düşecekler vallahi vermem 30 bin 35 bin taraftarı 10 la çarp 350 bin oy yapar cesetlerini altında baska forma tasıyan vekil bürokrasi insanı istemiyoruz.istanbul takımlarından biri düşseydi küme düşme kalkardı ve bursa vekilleride oy verirdi.bu seçimde kim olursa olsun o atkıyı boynuna kimse takmaz taktıran yönetici bursasporda yönetici olamaz bursasporu seçim malzemesi yaptırmıyalım.SAYIN VEKİL BOŞ KONUŞMA TARAFTAR APTAL DEGİL.

   32
   9
  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Daha ne için oy kullandığınızı bile bilmiyorsunuz.Siz milletvekili seçmiyorsunuz.Milletvekilini sizin oy verdiğiniz partinin lideri seçiyor.Kaldı ki tek adam rejimine geçtikten sonra milletvekili olmanın hiçbir espirisi de kalmadı.İki dönüm bostan,yangel yat yat Osman.İşin özeti bu maalesef.Bunlar milletin vekili değil,padişahın şakşakçıları.

   44
   13
 2. Ziraat Bankası’ndan tüpçüye verdiğiniz kredilerin hiçbirisi geri ödenmedi.Beşli çete müteahhitlerinin milyonlarca liralık vergi borçlarını affettiniz.Şimdi gelmiş burada masal anlatıyorsunuz.Eğer isteseniz bir çırpıda kulübün tüm borçlarını sıfırlarsınız.Gerek görmüyorsunuz.Neden?Çünkü Bursa çantada keklik.Nasıl olsa her koşulda oylar yağıyor.

  61
  8
  1. @Diren Bursa yorumuna yanıt olarak

   Bursasaporu kurtarmak için bir yardim kampanyası baslatılmalı 350 000 oy kullanacak kişinın kulübe 1000 Tl bağış yapması dırumunda 350 mıiyon para toplanır. Bu parayla iyi bir takim oluşturulursa bir üst lige çıkılır. Oylarınızı kime isterseniz o ‘na kullanın, kimseye el avuç açmaya gerek kalmaz

   4
   2
 3. Pandemiyi bahane edip küme düşmeyi kaldırdınız işte o sene benim için akp ve CHP Bursa milletvekilleri bitti size kendi adıma oy moy yok.

  35
  4
 4. Bursasporun iyi olması için ne bürokrasi nede millet vekilleri nede taraftar başkanları hiç bir sey yapmadılar yapmazlar baska sihirli olupta bursadan milletvekili aday olursa bizim taraftarda kalkıp oy verirse olacağı bu 30 bin ×5=150 bin oy yapar bunu hesaplayın artık hangi parti olursa olsun vermiycen oy seçimde bursaspor atkısı takanlara taktırmıycan kullandırmıycan bursasporu.hadi ugrassınlar küme düşmeyi kaldırsınlar yapamazlar.ama İstanbul takımları düşme olayı olsaydı bursa vekilleri bile oy verirdi düşme olmasın diye.

  13
  5
 5. hiç burdan akp millet vekillerine laf söylemeyin onların tek görevi var ve bu görevde cok yorucu mecliste bir ellerini kaldırıyorlar birde indiriyorlar saatlerce ses cıkarmadan her şeyi dinliyorlar ellerine bir şey yazıp verildiğinde de cıkıp onu okuyorlar şimdi kalkmışsınız bu adamlara laf söylüyorsunuz zamları allah yapıyor tl den altı sıfır atıldığında egemen bağış ne dedi peygamber efendimizin kibirli biri olduğunu bakara süresinin makara olduğunu insanların calma hakkı olduğunu hepsini bunlardan öğrendik bunlar olmasaydı cahil kalacaktık unutmadan şunuda yazayım çocuklara tecavüz edildiğinde bir seferden bir şey olmuyormuş bu ülkede bunları kim biliyordu allah razı olsun hep beraber büyük bir cahillikten kurtulduk kalkmışsınız birde bu adama bursaspor neden düştü diye soru soruyorsunuz cvp hazır kadermiş yormayın sakın bu muhteşem milllet vekillerimizi bize öğretecekleri daha cok şeyleri var sabırla bekleyin arkandayız vekelim yola devam adamların kaç yerde işi var bu vekillerimiz en az 3 veya 4 yerde calışıp maaş alıyor kolaymı sanıyorsunuz adamların bir günü ay sonunda kaç yerden maaş alacağım diye hesap yapmakla geciyor yormayın millet vekillerimizi adamların işi başından aşkın bide bursasporlamı uğraşacaklar

  12
  3
  1. @Green Army yorumuna yanıt olarak

   Ne alakası var bu takımın bu hale siyasetle gelmesinin ama düşünce siyasilerden medet umarız şu yazılanları okuyorumda boş boş şeyler yazılmış altepe aşırı bursasporlu olduğu için müdahale ediyordu etmek istiyordu yanlış ama adam bursasporu seviyordu veriyorduda başkanların işine geliyordu yazıcı hem alıyordu hem sokmuyordu kulübün işineburnunu recep altepenin doğrusunu yapıyordu takımın bu hale gelmesinin sebebleri siyasetle alakalı değil takımı soymak için gelen başkanlar var basiretsiz başkanlar vari işibilmeyen işide ehline vermeyen başkanlar var takımın taraftarları yani çorbacılar var bence denetleme kurulunda eski topçular olması lazım kiyapılan yanlışlara özellikle menejerlere verilen paralara müdahale edilsin boşa yapılan transferlere müdahale edilsin

   4
   4
 6. Geçenlerde yerel basndaki bir yazarımız şu bilgileri veriyordu.Doğudaki bir ilde su parası ödemeeyenelrin oranı % 98.Emlak vergisi vermeyeenelrin oranı % 80’lerde.
  Bursa beeleidyesi ise şehrin insanalrı için can ve mal emniyetini sağlaaycak alt-üstgeçitlerde hala çoook eksikleri var.Trafikte ve ana caddelerdeki yolların kalitesinde ,imar planalrında eksikliklerde bu görülüyor.Ama biizm şehrimizin insanının seçtiği ithal vekiller bu şehrin değilde başka şehirlerdeki insanalrın haklarını takip eidyorlar.

  BURSASPOR içinmi bunlar birşey yapacak.Eksik kalsın daha fazla zarar vermsinler.

  11
 7. Yazıcıdan sonra altepeye engel kosaydınız Bursaspor’la ilgili.
  Yandaşlar gelip takımı yemeselerdi yeterdi be .
  Yapacağınız buydu bukadar yani

  8
  1
 8. Siz taraftar olarak sadece boş boş konuşursunuz hiçbir işe yapamazsınız hala zirvaliyorsunuz destek olmasa takım dahada aşağıya iner sayenizde..s. gidin…

  3
  6
  1. @Bursa sokaklari yorumuna yanıt olarak

   Asıl sen ve senin senin kafanda olanlar s… gitsin hatta sadece Bursa’dan değil Ülke’mizden s… olup gidin yeriniz hazır nasılsa pensilvanyadaki kandırıkçı hocanızın dizinin dibine gidersiniz

 9. bursa millet vekilleri bursaspor için hiçbir mücadele yaptıklarını sanmıyorum bursa sanayi şehri vekiller sanayicilerin toplantı yaparak bursasporu kalkındırmak için girişimlerde bulunabilir iyi bir başkan iyidir yönetim kurdurabilinerek bursasporu bu duruma düşünmezler bursaspor şanpiyon olduğu zaman hepsi ortada gövde gösterisi yapıyorlardı şimdi neredeler hele AKP li vekiller ellerinde imkanlar varken daha yeni yapılan stadın milli maçlarda oynanilacak duruma dahi getirilmediği için bursada milli maçlar yapılamıyor eski stadı yıktınız kalsa idi milli maçlar orada oynanırdi senelerdir milli maç bursada oynanmıyor bursa gibi TÜRKİYENIN 4.buyuk kentinde.bu AKP hükumetin ayıbidir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu