Bursaspor’u kesip atacaklar mı?

Bugün oynanacak Bursaspor Durmazlar - Bahçeşehir Koleji maçında TBF'den çıkan taraftarsız oynama cezası gündemi meşgul ediyor.

Play-off ilk maçındaki tüm güzelliklere rağmen küfür bulunmayan bir tezahürat bahane gösterilerek Federasyon Temsilcisi Emin Fazıl Keseratar‘ın raporu doğrultusunda TBF’den maça altı saat kala ceza gelmişti.

Bugünkü maçın önemi daha da artmışken karşılaşmanın hakemi Mehmet Keseratar ile cezaya çanak tutan Federasyon Temsilcisi Emin Fazıl Keseratar‘ın  kardeş olması dikkat çekti.

Bu akşam oynanacak olan karşılaşmada tüm gözler maçın hakeminde olacak.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Ben söylerim. Ben oynarım. Öyle mi. Öyle öyle. Ülkenin geldiği spor da bu ne yazık ki .Ne güzel demiş. Büyük insan. Ben sporcunun zeki ve ahlak lısını severim diye. Kim demiş Büyük insan ATATÜRK. Şimdi varmı ülkede masa başında ahlaklı olan insanlar. Varmı ülkede şike yapmadan maç kazananlar. Ooo o kadar çok ki. Varmı ülkede masa başında haksız yere lehte veya alehte oyun yapanlar. İşte ülkenin geldiği durum bu. Bir gün gelecek hakkıyla maç kazananlar sevinecek. Zeki ve ahlaklı olanlar kazanacak.

  2. Ne var bunda? Cüneyt Çakır’ın hakemliğini yaptığı maçlarda babası hakem gözcüsü olmuyor muydu? Anca taraftarı gaza getirin zaten. Tek bildiğiniz bu.

    1
    8

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu