Bursaspor’u doğrayan hakeme maç verilmedi!

Merkez Hakem Kurulu bu haftanın hakem atamalarında Bursaspor maçında skandal kararlar veren Erdem Temel'e maç vermedi.

Merkez Hakem Kurulu, Bursa’da oynanan Serik Belediyespor maçında Bursaspor‘u adeta doğrayan İzmir bölgesi B klasman hakemi Erdem Temel ile Trabzon bölgesi B klasman yardımcı hakemi Burak Cansız‘a bu hafta maç vermedi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu hakemler B klas hakemleri yani Üçüncü Dördüncü küme hakemleri yani adamlar hayatlarını devam etmek için çalışıyorlar büyük olasılıkla ve daha evvelden çalışamayacak günleri bildiriyorlar ve bir evvelki maçta adama hakaret yağdıysa stadyumda kafasına madde yağdıysa stadyum koridoru ve saha ortasında şiddete teşebbüs ile karşılaştıysa RAPOR alacak hem gözetici ve polisten artık onun kaçırdığı hafta konu değil gelecek büyük ceza gördüğümüzde haber yapın şiddete kılıf giydireceğinize

  11
  18
  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   Iki taraf da suçlu.. Hakem kötü yönettiyse, bizim taraftarın linç yapmasına hiç hakkı da yoktur.

   Bizim klüp yöneticilere kalmış, karşı gelme raporu yazıp TFF ye göndermek en sağlıklı davranış!
   Öle madde atıp insan dïşı davranışlar bizlere hiç yakışmaz.
   Yine bir sürü cezalar kapıda.

   1
   2
  2. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   Manyastik misin, manyaklık mısın, ne karın ağrısısın? Senin Bursaspor’dan ne alıp veremediğin var? Şimdiye kadar Bursaspor lehine bir tane yazı yazdın mı? Yazıları denetleyenler de senin saçmalıklarını nasıl onaylıyorlar şaşıyorum? Gerçi burada yazanların çoğu (çoğu dediysem hep aynı kişiler) sürekli aleyhte yazıyorlar. Burası da nasıl taraftar sitesi ise..

   6
   6
 2. Böyle Önemli maça İzmir bölgesi hakemi verilmesi bence yanlış !… Altınordu rakibi değil mi Bursasporun ?
  Sezonun en kritik maçında yaşanan hakem hataları tek kelimeyle rezaletti. Çok Yazık oldu.

  3
  2
 3. bu kepaze hakeme kadar kimler kimler doğramadı ki Bursaspor u. bir kişi çıktı Bursaspor un hakkını savunmak için yargıya baş vurdu bütün şehir hırsızları baş tacı, ,hesap soranı ise hain ilan etti..Hatçe Recep..

  3
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu